Masum 179.Bölüm Özeti- 17 Eylül Perşembe

Gizemli Kadın KİM? Gopi ve Bebeği TEHLİKEDE

Masum dizisinde Kinjal Ahem’den ağırlığınca para istemiş Gopi’de buna karşılık Kinjal’e akıl oyunu yapmıştı. Kinjal ve Urmi pirinçleri saymaktan yılgın düşerler. Bu işin hiçte öyle kolay olmadığını aksine imkansız olduğunu anlarlar.

Bu arada Modilerde Urmi’nin evine gelip ikilinin hala pirinçlerle uğraştığını görür. Kinjal bu isteğin imkansız olduğunu söyler. Koki’de Kinjal’e aynı cevabı verip senin isteğinde aynı şekilde imkansız der. Kinjal büyük bir oyuna düştüğünü anlar. Kinjal Koki’ye çıkışarak artık hiçbir şey istemediğini söyler.Masum dizisi 179.Bölüm özeti devam ediyor.

Kinjal’e dersini veren bu fikrin Gopi’den çıkması Ahem’i çok mutlu eder. Gopi’nin böyle marifetli ve zeki olması onu çok mutlu eder.

Diğer yandan pazara giden Hetal ise yolda yürürken bileği burkulup düşer. Bir kadın hemen Hetal’in yanına gelip bileğini ovalamaya başlar. Hamile olan kadın Hetal’in çantalarını alıp gideceği yere kadar yardımcı olur. Hetal bu gizemli kadına Nilam’a para vermek ister ancak Nilam bunu iyilik için yaptığını söyler. Hetal Nilam’ın bu iyi hareketinden etkilenip ne iş yaptığını sorar. Nilam kocasının işsiz olduğunu ve oldukça fakir olduğunu söyler. Nilam, Hetal’den iyilik olarak ona para vermesini değil ona iş bulmasını ister.

Hetal Nilam’ı eve kadar getirip onu Kokila ve Modilerle tanıştırır.  Hetal Nilam’ın durumunu anlatır. Nilam’da Koki’den iş ister. Hetal’in de araya girmesiyle Nilam Modi konağında işe girer.  Bu duruma en çok sevinense Rashi olur. İki hizmetçi olduğu için daha fazla dinlenebileceğini düşünür.  Rashi’nin tam tersine Meti bu kadını hiç sevmez.

Meti bu konuda haklıdır. Nilam işlerle ilgilenmez. Üstelik hamile falanda değildir. Karnına yerleştirdiği yastıkla Modileri kandırıyordur. Üstelik Nilam Modileri mahvetmek için yeminler eder. Rashi Nilam’ın işlerini eksik yapması ve sürekli aksatması yüzünden Urmi’ye dert yanar. Hizmetçi geldi ama işler kötüye gitti der. Annesine de Nilam’la ilgili kötü şeyler hissettiğini söyler. Meti’den sonra Rashi’de Nilam’dan şüphelenmeye başlamıştır.

Nilam’ın gizemli tavrı ve konuşmaları bir hayli dikkat çeker. Gopi’nin de oldukça saf biri olduğunu düşünen Nilam kolayca Modileri etkisiz hale getireceğini düşünür. Tabi Nilam’ın dikkatsizliği az kalsın onu ele vereceği bir durum yaşanır. Kocası ile pencerede konuşurken karnındaki yastığı çıkarır. Gopi’nin geldiğini görünce endişelenip hemen uyuma taklidi yapar.

Bu arada Meti ve Rashi ise şüphelerini birbirlerine söylerler. Rashi Nilam’ın hamile birine göre oldukça hızlı yürüdüğünü ve hareket ettiğini söylerken Meti’de İngilizce bildiğini söyler. İkili Nilam’ı araştırmaya karar verirler. Koki gelince Rashi şüphelerini Koki’ye de anlatır. Ancak Koki Rashi’nin düşüncelerine inanmaz.

Ancak Rashi Koki’nin bu tavrına rağmen bir şekilde olayları açıklayacaktır. Urmi’yi arayıp ondan yardım ister. Urmi kızın hırsız olduğunu düşünür. Güzel takıları çalıp kaçacak der. İkisi bir anda takıların derdine düşerler. Urmi’in fikirleri doğrultusunda Rashi Kokila’ya polis çağırtır. Polis Nilam’ın sicilini inceleyecektir.

Rashi ve Meti bu duruma sevinirken Nilam oldukça endişelidir. Polis Nilam’dan kimliğini ve birkaç evrakı doldurmasını ister. İletişim içinde telefon numarası ister. Nilam parası olmadığı için telefonunun olmadığını söyler. Polis inceleme yaptıktan sonra Kokila’yı geri arayacağını söyler. Nilam bu duruma oldukça sinirlenirken Rashi ise tatmin olmaz. Polisin Nilam’ı tutuklamasını bekliyordur.

Rashi akşam olduğunda yine Nilam’ı takibe alır. Telefonla konuştuğunu duyan Rashi Nilam’ı dinler. Nilam telefonda çocuk çalmakla ilgili bahsedince Rashi korkmaya başlar. Rashi çalınacak çocuğu düşünürken aklına hemen Gopi’nin bebeği gelir.

Rashi ertesi gün Meti ile plan yapıp Nilam’ın telefonunu gizlice almayı başarırı. İlk numarayı kendi telefonuna kaydeder.  Ancak Nilam Rashi’den çok zekidir. Durumu anlayınca hemen Rashi’nin odasına gidip banyosunu temizlemek ister. Suyu açıp bozuldu diyerek banyoya Rashi’yi çağırır. Rashi gelincede ayağı kaymış gibi yaparak Rashi’nin telefonunu tuvalete düşürüp üstüne de sifonu çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir