Masum 169.Bölüm Özeti- 7 Eylül Pazartesi

Urmi Modiler’in Evine ARI KOVANI ATTI!

Masum dizisi 169.Bölümde Rashi iyileşmiş,Modiler de sahtekar doktorlara gününü göstermişlerdir. Tüm aile evde dualar ederek bu durumu kutlarlar.

Diğer tarafta Urmi ise ne turşu zengini olabilmiş ne de para bulabilmiştir. Keyifsiz Urmila evde Kinjal’i de yan gelmiş yatar vaziyette görünce iyice sinirlenir. Kinjal kendine meyve suyu hazırlamış tv başında keyif yapıyordur.Masum dizisi 169.Bölüm özeti devam ediyor.

Paragöz Urmila karanlıkta oturuyor.

Bütün bu olumsuzluklardan sonra 1920 rupilik elektrik faturası Urmi’de soğuk duş etkisi yaratır. Gözleri fal taşı gibi açılan Urmi para kazanmak bir yere daha da fakirleşiyordur. Öfkelenen Urmila hemen Kinjal’in elinden kumandayı alarak televizyonu kapar ve ona kızar.  Ardından ışıkları da kapatmaya başlar. Artık evde elektrik kullanmayacaklarını söyler.

Daval pes ediyor 😀

Eve gelen Daval içerinin karanlık olduğunu görünce şoke olur. Urmi  Daval’a artık evde elektrik kullanmayacağız der. 1920 rupilik elektrik faturasından bahseder. Elbette paragöz Urmi’nin dediği olur.

Arılar ilk hedefiniz Modiler ! 😀

Tabi Urmi’nin tek derdi evdeki giderler değildir. Bir diğer derdi ise Modiler’dir. İntikam için fikir ise aşağıda toplanan kalabalıktan gelir. Bir bal satıcısı gelmiş mahalledekiler de toplanmıştır. Urmi’nin aklına hemen fikir gelir. Arı satıcısı adamla anlaşan Urmi akşam olunca Modi konağına gider. Arıları bir güzel konağa boca ettirir.

Kokila çok tatlı ya 😀

Konakta uyuyan Modiler bir anda akın eden arılarla iç içe kalırlar. Çarşaflara sarılan Koki arılardan kaçmaya çalışırken ortalık bir anda panayır yerine döner. Jigar, Ahem, Gopi arıların istilası ile karşı karşıya kalır. Urmi ise evde yaptıkları yüzünden çok mutludur.

Ertesi gün olduğunda Modiler her yanı şiş içerisinde ilaçlama firmasını beklerler. İlaçlama firması ilaç işleminin 2 gün bulacağını söyleyerek konağı boşaltmalarını ister. Modiler otel ararlarken Urmila ise para kazanmak için yeni bir yöntem düşünmüş bu yöntem ise Kinjal’in odasını kiralamaktır. Urmi kiralama için müşteriyle konuşurken Kinjal Urmi’nin işini bozar. Müşteriye odanın küflü, böcekli olduğunu söyleyerek onu kaçırır. Urmi işini bozduğu için Kinjal’e öfkelenir.

Kinja Urmil’yı keklerken 🙂

Tabi Urmila’nın kendi odasını kiraya vermesine sinir olan Kinjal bunun için intikam alacaktır. Sokakta kalan Modiler otelde boş yer bulamayınca Kinjal onları Urmi’nin evine davet eder. Kokila Urmi’in onayını isterken Kinjal Urmi’yi yanıltır. Sanki tek Rashi gelecekmiş algısı yaparak Urmila’nın Modileri davet etmesini sağlar.

Modiler Urmila’ya Sürpriz Yapıyor 😀

Modiler, Urmila’nın Evinde! -7 Eylül Pazartesi

Olanlardan habersiz Urmi Rashi’yi beklerken kapıda tüm Modileri görünce şoke olur. Ekonomik olarak zaten sıkıntıdayken birde tüm ev insan dolmuştur. Urmila evdeki az malzemelerle saçma yemekler yapıp Modileri sinirlendirmek ister. Ancak Kinjal Urmila’nın işini yine baltalar. Un kabının içinde Urmila’nın zulaladığı paraları bulur. O paralarla dışarıdan yemek söyler.

Ahem’e odasımı gösteriyorum ayağına nazlanan Gopi 😀

Gopi ise Ahem’e eski yaşadığı evi gösteriyordur. Eskiden yattığı yerdeki yeri. Çocukluğunun geçtiği odayı. Ahem ise geçmişte Gopi’yi yerde yatırdığı için vicdan azabı çeker. Ona sarılarak yanında olduğunu hissettirir.

Her zamanki Urmila işte 😀

Bu arada Urmila için bir sorun daha vardır. Modilerden gizlice çaldığı kap kacaklar! Kokila’nın onları görmesinden çekinen Urmi Gopi’yi bile mutfağa almaz. Kap kacakları da paketleyip gizlice arka camdan Rashi ile kaçırırlar.

Bu işi halleden Urmi yine kötülüklerine geri döner. Kinjal’in zulasını patlatıp onun paralarıyla yemek söylediğini öğrenince tüm yemeklerin içine tuz atar. Modiler yemek masasına oturunca tuz yüzünden yemekleri yiyemezler.

Akşam olup uyumaya gelince de Urmila için işler yine kötü gider. Yumuşacık yatağını hamile olduğu için Gopi’ye kaptırır. Kendisi ortada kalmıştır. Kinjal ise bu durumdan dolayı çok mutludur. Urmila’yi onun odasını kiraladığına pişman etmiştir. Urmi yine rahat durmaz. Mutfağa gidip süt kaynatır. Tabi kaynatırken de kepçeyle gacur gucur ses yapıp herkesi rahatsız etmeyi de ihmal etmez.

Artık herkes uyuyacak derken yine ortalık karışır. Urmila ve Kinjal bu seferde sinek ilacı yüzünden kavga ederler. Tüm Modiler yaşanan kavgaya uyanınca işler yine çorba olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir