Masum 168.Bölüm Özeti- 6 Eylül Pazar

Doktor, Rashi’nin İçinde SAATİNİ UNUTTU! 😨

Masum dizisi 168.Bölüm özetinde Rashi hamile olmadığını öğrenmiş ancak konaktakilere bu durumu anlatmamıştı. Rashi’nin hamile olmadığını bilen tek kişi Urmi’dir. Rashi Urmi’ye tüm olayları anlatmıştır. Rashi’nin asıl sorunu böbreklerinde bulunan taştır. Urmi Rashi’nin böbrek taşlarını düşürmesi için ona bira getirip içirir.Bunu içince taşlarını dökeceğini söyler. Rashi başta içmek istemese de sancılarına son vermek için içkiyi içer. Tabi içki etkisini gösterince Rashi sarhoş olmaya başlar. Masum 168.Bölüm özeti devam ediyor.

Rashi sarhoş olunca dile geliyor 🙂

Bu arada Kokila Rashi’nin odasına gelir. Onu şapşal şapşal gülüp, şişeleri atarken görünce Koki çok şaşırır. Rashi’ye ne olduğunu sorar. Rashi sarhoşça hareketler yaparken Koki yerdeki şişeyi alıp koklar ve Rashi’nin alkol içtiğini anlar. Urmila ise balkonda gizlenmiş olanları dinliyordur. Koki Rashi’yi sıkıştırıp ona sorular sorunca Rashi ağzına geleni söyler. Hamile olmadığını, alkol içtiğini her şeyi anlatır. Koki duydukları karşısında çok şaşırmaz. Rashi’den en başından beri şüphelenen Koki yine haklı çıkmıştır.

Sesleri duyan geliyor.

Yukarıda çıkan aşırı sesin diğerlerinin de Rashi’nin odasına gelmesini sağlar. Büyükanne, Hetal, Gopi neler olduğunu sorarlar. Koki onlara Rashi’nin hamile olmadığını söyler. Bu gerçek herkesi şoke eder. Bu arada Urmi ise arkadan çaktırmadan kaçmaya çalışır. Ancak sarhoş Rashi annesini ele verir. Öfkeli olan Koki Urmila’ya hesap sormaya başlar. Urmi olayları inkar etse de Rashi yine boşboğazlık edip içkiyi Urmi’nin getirdiğini söyler. Urmi Rashi’nin böbrek taşı olduğunu biranın iyi geldiğini duyduğu içinde Rashi’ye içirdiğini söyler.

Rashi duygusallaşıyor.

Olaylar karışıkken birde Jigar gelip iyice her şeyi çorba yapar. Jigar hamile karısına hediye alıp hevesle içeri girmiştir. Tabi ortalıkta bir şeylerin ters gittiğini anlayıp hemen sorular sorar. Koki Rashi’nin hamile olmadığını söyleyince Jigar çok öfkelenir. Böyle bir şeyler Rashi’nin onu nasıl aldatabileceğini sorar.  Burada Rashi’nin duygusallaşması ve kendini yetersiz hissetmesi Modilerin öfkesini dindirip ona merhamet duymasına sebep olur.

Doktorlar Rashi’yi acil ameliyata alıyor.

Ortalık birazda yatıştı derken bu sefer de Rashi’nin böbrekleri sancımaya başlar. Oldukça acı duyan Rashi hemen hastaneye götürülür. Modilerin başı hastanede epey belaya batacaktır. Çünkü oldukça paragöz iki sahtekar doktorla karşılaşırlar. Doktor Rashi’nin durumu ilaçla halledilebilecek olmasına rağmen Kokila ve diğerlerine Rashi’nin durumunun kritik olduğunu söylerler. Böbreklerinin yanı sıra apandisitinin de taş olduğunu ve hemen alınması gerektiğini acilen ameliyata girmezse ölebileceğini anlatır.

Rashi,ameliyattan sonra evine dönüyor.

Doktorun endişelendirici sözlerinden sonra Koki ameliyatı kabul eder. Jigar ise parayı yatırmak için ayrılır. Bu arada Rashi de hızlıca ameliyata alınır. Endişeli bekleyişlerden sonra Rashi ameliyattan çıkar. Doktorlar Rashi’nin durumunun iyi olduğunu söylerler. Tabi parayı da sormayı ihmal etmezler. Rashi taburcu edilip eve gönderilir.

Rashi evde tekrar rahatsızlanıyor.

Doktor Rashi’nin Karnındaki Saati Görüyor ! Masum 6 Eylül Pazar

Doktorlar Modileri nasıl kandırıp para aldık muhabbeti ederlerken kadın doktor saatini kaybettiğini farkeder. Bu arada Rashi’de eve gitmiş istirahat edecektir. Ancak sürekli duyduğu saat sesi onu endişelendirir. Jigar’a sorar ancak herkes onun narkozun etkisinde olduğunu zanneder. Ancak çok geçmeden Rashi tekrar rahatsızlanınca apar topar doktora geri dönerler.

Modiler gerçekleri öğrenince şoke oluyor.

Doktor Rashi’yi inceleyince olayın farkına varır. Ameliyat esnasında saati Rashi’nin içinde unutmuşlardır. Doktorlar saçma bahaneler bulup Rashi’nin tekrar ameliyat olması gerektiğini söylerlerken Kokila ve Modiler bu durumdan şüphelenir. Çok kısa zamanda ikinci kez ameliyat olmasını istememektedirler. Olaylar Modilerin başka bir doktorunda görüşünü almasıyla ortaya çıkar. Doktor Rash’ye röntgen çektirip içinde saatin olduğunu söyleyince Modiler şoke olur. Doktorlar hata yapmış ve saat unutmuştur. Ancak yapılacak tek şey ameliyattır. Rashi tekrar ameliyata girer ve saat içinden çıkarılır.

Rashi’nin durumu iyiye dönerken Koki bunun hesabını sahtekar doktorlara sormakta kararlıdır. Doktorlar ise tam tersi olayları inkar edip Modileri kovarlar. Ellerinde kanıt olmadıklarını söylerler.

Modiler intikam peşinde 😀

Koki’nin intikamı ise doktorların düzenlediği konferansa gidip sahtekarlıklarını herkese duyurarak olur. Koki yanlarında götürdükleri saatle birlikte sahtekar doktorların tüm foyalarını bir bir ortaya döker. Sahtekar doktorlar suçlarını kabul etmek zorunda kalırlar. Polis suçlarını kabul eden sahtekarları tutuklarken tüm salon Kokila ve Modileri alkışlar.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir