Masum 167.Bölüm Özeti- 5 Eylül Cumartesi

Rashi’nin Hamilelik YALANI Ortaya Çıkacak!

Masum dizisi 5 Eylül Cumartesi bölüm özetinde Garu’nun dolandırıcılığı Modilerin müthiş oyunu ile yerle bir edilmiştir. Garu düştüğü tuzakla saçma bir kolyeye binlerce Rupi kaptırmıştır. Tüm bunlardan habersiz kolyeyi alıp Milyonları vuracağını düşünen Garu heyecanla Modi konağına gider. Kolyeyi verecek ve milyonları alacaktır. Bu arada Modiler ise konakta böyle bir dolandırıcıdan kurtuldukları için dua ediyorlardır.


Savita : ‘ Dur ben şu adamı bir doldurup Modiler’in üstlerine salayım’ 😀

Garu ise konağın kapısında Modi malikanesi yazısını görünce şaşırır. Konağın ismi değişmiştir. Ardından Savita’nın da gelip Garu’ya gerçekleri anlatması dolandırıcının kafasını iyice karıştırır. Ancak Garu Savita’nın aklının yerinde olmadığını düşünüp ona çok itimat etmez.

Garu’ya Sürpriz 😀

Savita’dan kurtulup konağa giren Garu tüm Modileri görünce gerçekle yüzleşir. Daval, Ahem hepsi bir aradadır. Hala saf gibi kolyeyi getirdim dese de Garu Urmila’nın gerçekleri söylemesiyle nasıl bir oyuna düştüğünü fark eder.  Urmi yıllardır bu anı bekliyormuş gibi Garu’ya bir bir tüm planı anlatır. Koki Garu’ya paranın kendilerinde olduğunu sözleşmeyi getirmesi halinde parayı geri vereceklerini söyler. Garu’nun bunu kabul etmekten başka çaresi yoktur. Modiler böylelikle dolandırıcıdan kurtulmuş olurlar.

Ahem ve Gopi Mutlu!

Bu arada muhteşem çiftimiz Gopi ve Ahem ise odalarında baş başa kalırlar. Gopi bu zor durumdan kurtulduğu için tanrıya şükreder.  Bebeği ve Ahem için dualar eder. Ahem Gopi’nin dualarını duyar o da böyle bir eşi olduğu için tanrıya dua eder.İkili birbirine sarılıp bu zor günleri beraber omuz omuza atlattıkları için şükrederler.

Bu arada Urmi ve Rashi ise vakfa devredilecek turşu işini kendilerine devredileceğini zannedip mutlu olurlar. Bu bölümde ortalığı karıştıran Rashi olur. Rashi büyükannenin yağ koyduğunu görürken onun yanına gidip yardım der. Büyükanne Rashi’ye dua ederken Rashi bu duaya alınır. Çocuğu olmuyor diye büyükannenin onunla alay ettiğini düşünür. Rashi hemen Urmi arayarak ona çemkirir. Urmi tatlı yapıp geleceğini söyler. Benim tatlım ile kolayca hamile kalacaksın der.

Masum 167.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Nitekim Rashi Urmi’nin tatlısını yeyince hamilelik belirtileri göstermeye başlar. Törende midesi bulanıp apar topar lavaboya koşar. Gopi’de Rashi’ye eşlik eder. Gopi Rashi’nin bu halini görünce onun hamile olduğunu düşünür. Çünkü belirtileri kendisine olanlarla neredeyse aynıdır.  Gopi hemen bu durumu konaktakilere haber verir. Konakta bu haberle tam bir sevinç havası oluşur. Herkes Rashi tebrik eder. Jigar karısına sarılır. Haber yayılınca komşularda gelip Urmi’yi tebrik ederler. Rashi ise aşırı mutludur. İçecekler geliyor, herkes ona hizmet ediyor. Karşısında gülen yüzler mutlu suratlar. Eğer hamileliği gerçekleşirse evde iş yapmayacak ve yan gelip yatacaktır. Tüm bunların yanı sıra Gopi’den aşağıda kalmayacak en az onun gibi evin gözdesi haline gelecektir.

Rashi hamile olmadığını anlayınca bozuntuya vermez.

Tahmin edeceğiniz üzere bu durumdan tek emin olmayan kişi Kokila’dır. Ertesi gün Kokila Gopi ve Rashi bebeğin kontrolü için doktora giderler. Gopi mutluyken Koki oldukça şüphecidir. Rashi muayene odasına girer. İlk doktorla belirtileri konuştuktan sonra diğer doktor ultrason ile bakmak için Rashi’yi odaya götürür. Doktor ultrason ile bakarken Rashi bebeğin cinsiyetini sorar. Ancak doktor bebeğin olmadığını söyleyince Rashi şok olur.

Ardından muayeneden çıkıp Koki ile Gopi’nin yanına gider. Ancak onlara oldukça mutlu gözükür. Koki Rashi’ye sorular sorar ama Rashi hiç oralı olmadan eve gitmek ister. Eve gidince de ilk olarak Urmi’ye tüm olanları anlatır. Hamile olmadığını söyler. Elbette ikili bu oyunu devam ettirecek ve gerçekleri konaktakilerden gizleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir