Masum 166.Bölüm Özeti- 4 Eylül Cuma

Modilerin MÜTHİŞ Planı! Dolandırıcıyı Dolandırdılar!

Masum dizisi 4 Eylül Cuma bölüm özetinde Modiler dolandırıcı Garu’yu alt etmek için yeni bir planın hazırlığına girerler. Planın ilk aşamasında Hetal Garuya kolye satmak istemiş Garu kolyeyi almamıştı. Planın ikinci aşamasında ise sıra Gopi ve Ahem’dedir. İkili ertesi gün tekrar Garu’nun evine çalışmaya giderler. Ahem Garu’nun kapısına bırakılmış gazeteyi kendi hazırladıkları gazete ile değiştirecektir. Ahem tam gazeteyi değiştirecekken Garu kapıyı açar. Daval Garu’nun dikkatini dağıtmak için onun arabasına çarpar. Dolandırıcı arabasına koşarken Ahem gazeteleri halleder.

Gopi Garu’ya Gazete okuyor.

Bundan sonra ise olay dolandırıcının dikkatini gazeteye çekmektedir. Gopi gazetede gördüğü haberi Garu’ya söyleyip onun dikkatini oraya çeker. Turşularını Rami adında bir zenginin merak ettiğini ve ona tattırmaları gerektiğini söyler. Garu bu işle ilgilenmese de Gopi ve diğerleri onun ilgisini Rami’ye çekmeyi başarırlar.

Rashi hayaller peşinde 😀

Modi konağında ise zengin bir kadın olan Rami’nin kim olacağı tartışılıyordur. Rashi beyaz bir elbise giyerek zengin kadının kendisi olmasını ister. Konaktakiler Koki’nin olmasını isterler ancak Koki bu işi istememektedir.

Konakta hummalı bir çalışma var

Bu arada hazırlıklar konağın dışında da yapılır. Modi konağı tabelası değiştirilir. Savita ise karşıdan olanları izleyip Koki’nin ne karıştırdığını merak ediyordur. Bu arada Garu Gopi Daval ve Ahem’de zengin Rami’yi ziyarete doğru yola çıkmışlardır.

Jigar ‘a takım elbise ayrı bir hava katmış 😀

Rashi kendini Rami olarak hayal ederken Kokila’da hazırlık yapar. Jigar’da takım elbise ve gözlük takarak yakın koruma kılığına girmiştir. Garu’yu ilk karşılayan da Jigar olur. Onlara randevuları olup olmadığını soran Jigar Gopi’nin araya girip turşu meselesini anlatmasıyla izin verir.

Rashi kendini öne atıp her şeyi bozmaya ramak kala 🙂

Dolandırıcı adam Garu konağa girince konağın büyüklüğüne hayran kalır. Ancak Rashi’nin öne atılıp Rami olma isteği neredeyse tüm planı çökertecek noktaya getirir. Dolandırıcı adam Rashi’yi görünce onun hiçte zengin biri olmadığını anlar. Neyseki arkadan gelen Kokila mücevher ve sarisiyle Garu’nun gözünü döndürür.

Zengin kadın Koki 🙂

Rami yani Kokila turşuların tadına bakıp çok beğenir. Dolandırıcı Garu’yu etkilemek için ona ücevher koleksiyonunu gösterir. Ve burada planın 3. Kısmını devreye sokar. Rami yani Kokila turşulardan ziyade antika işiyle ilgilendiğini söyler. Ardından eski gümüş bir kolyeyi göstererek ona milyonlar vereceğini anlatır.

Masum 166.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Dolandırıcı kolyeyi görünce hemen gözlerinde flaş çakar. Bir kadının sabah ona sattığı kolyenin bu kolye olduğunu anımsar. Hetal kılık değiştirerek Garu’ya kolye satmak istemiş ama Garu kolyeyi almamıştı. Garu Rami’ye o kolyeyi sizin için bulacağım diyerek konaktan ayrılır. Bu arada Savita konağa damlar. Savita uzaktan Modiler’in iş çevirdiğini anlamış olanlara bakmak için gelmiştir. Savita Garu’yu aydınlatmadan Rashi Savita’ya kaşıntı tozu dökerek alt eder.

Dolandırıcı evine gittiğinde hemen kolyeyi nasıl bulacağını düşünmeye başlar. Burada devreye Daval ve Urmi girerler. İkili telefonda kolyeyi satan kadın hakkında konuşurlar. Böylelikle Garu kadının yerini Urmi’ye sormak için onun evine gider.

Urmi Garu’yu epey yalvartıp, uzunca uğraştırdıktan sonra kolyeyi satan kadına ulaştırır. Şirag ve Parag’da oradadırlar. Garu kolyeyi almak isterken Parag 10 bin rupi para teklif eder. Garu hemen fiyatı 15’e yükselterek kolyeyi Hetal’den satın alır.

Bu işi de hallettik Gopi hihihiihihi hadi sarılalım 😀

Planların yolunda gittiğini öğrenen Ahem ve Gopi çok mutludur. Gopi yaptığı yanlış yüzünden resmen bir dolandırıcının kölesi olmuştur. Bu planla çok sevinen Gopi Ahem’e sarılır. Ahem de Gopi gibi çok mutludur.

Garu ise kolyeyi alıp hemen paraya çevirmek için Rami’nin konağına gider. Ancak güvenlik onu bugün içeri alamayacağını söyler. Garu eve dönüp ertesi günü bekleyecektir. Tabi bu arada milyoner olacağı içinde çok mutludur. Şansının döndüğünü düşünen dolandırıcı büyük bir oyuna geldiğinin farkında değildir. Koki ve Modilerin planı ise kusursuz işlemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir