Masum 165.Bölüm Özeti- 3 Eylül Perşembe

Gopi Eve Sızdı, Ahem Kılık Değiştirdi! DOLANDIRICININ SONU!

Masum dizisi 3 Eylül Perşembe bölüm özetinde Urmi zengin olma hayalleriyle dolandırıcı Garu’yu Modiler’in başına bela etmiş. Garu Gopi’nin imzasını gizlice alıp Modiler’i köşeye sıkıştırmıştı. Parag para vererek işin içinden çıkılabileceğini söylerken Kokila dolandırıcıya savaş ilan etmişti.

Garu’dan imzalı belgeleri nasıl alacağını düşünen ev halkı Gopi’nin planıyla işe koyulur. Gopi dolandırıcıya gidecek ve onun isteklerini yerine getireceğini söyleyerek yanında işe başlayacaktır. Bu arada da sözleşmeyi ele geçirip bu işe son verecektir.

Gopi düştüğü durumu düzeltmekte kararlı!

Tabi Modiler hamile Gopi’nin tek başına böyle bir plana girişmesini başta desteklemeseler de Gopi düştüğü durumu kendisi çözmekte kararlıdır. Böylelikle Gopi dolandırıcıyı arayıp onunla çalışacağını söyler. Dolandırıcı bu haberle birlikte çok mutlu olurken Modilerin planı başlamıştır.

Urmila ise bir hayli endişelidir. Dolandırıcı ile olan ilişkisinin Modiler tarafından anlaşılması onun sonu demek anlamına geliyordur. Urmi Modilerin evine deyim yerindeyse kap kurup tüm olan biteni takip eder.

Daval ile Gopi Garu’nun Evine Giriyor.

Ertesi sabah Gopi, Daval’la beraber dolandırıcının evine gider. Daval’ın gönlü Gopi’yi bu dolandırıcının eline tek başına bırakmaya razı gelmez. Daval kendisini Gopi’nin ortağı olarak tanıtıp o da işe ortak olur. Böylelikle Gopi’ye göz kulak olacaktır. Tabi ekstra iş gücü dolandırıcının işine gelir. Bedavadan şoförünü de bulmuştur.

Dolandırıcı Daval’ı şoför işinde düşündüğü için içeri almaz. Gopi’yi ise mutfağa sokarak ilk turşularını yapmasını ister. Gopi turşuları yaparken bir yandan da evi keşfetmek ister. Ancak dolandırıcı Garu Gopi’ye kızarak işine dönmesini ister. Tabi Garu’nın Gopi’ye davranışları iyice gaddarlaşır. Onu adeta hizmetçi gibi kullanarak ev işlerini de Gopi’ye yaptırmaya başlar. Daval ise Modileri arayarak son durumu haber verir. Koki Gopi için endişelenirken Urmi ortaya atılır. Dolandırıcının evine gitmeyi ve Gopi’yi kontrol etmeyi söyler. Amacı elbette kendi foyasının ortaya çıkmasının önüne geçmektir.

Urmi Garu’nun evine gider ama istediğini alamaz. İki cambaz bir ipte oynamaz misali iki dolandırıcı aynı anda olunca çatışma çıkar. Garu Urmi’yi kovar.

Masum 165.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Gopi’nin yalnız olması ve yapılan planların hala işe yaramaması Modileri yeni taktiklere iter. Bu taktiklerden ilkini Daval kapıda görür. Kapıda duran satıcıyı kovmak isterken onun kılık değiştirmiş Ahem olduğunu anlar. Ahem’in Garu’nun evine girişi ise yüklemesi yapılan turşuları kırmasıyla olur. Garu turşularının sokak satıcısı tarafından kırıldığını görünce çok öfkelenip ona kızar. Daval satıcının 1 ay boyunca Garu için çalışmasını önerir. Garu bunu kabul eder. Ne de olsa turşu imparatorluğunu kurduğunda çok adam çalıştırması gerekecektir.

Ahem, Gopi’yi yalnız bırakamadı 🙂

Mutfakta çalışan Gopi ise Ahem’i karşısında görünce çok sevinir. Tabi Ahem’i tanıdığını çaktırmaz. İkili birlikte turşu yapmaya başlarlar. Tabi Ahem’in gözü turşulardan ziyade Gopi’dedir. Gopi’ye bisküvi yedirip onu elleriyle besler. İkili romantik anlar yaşarken dolandırıcı bu anı bozar. Hızlı olmalarını ve bir an önce turşuları yapmalarını ister.

Diğer yandan Ahem ise gizlice Garu’yu izleyerek belgelerin saklı olduğu dolabı keşfeder. Bundan sonra yapması gereken belgeleri dolaptan almaktır. Ancak işler hiçte öyle göründüğü gibi kolay değildir. Garu dolabı kilitleyip anahtarlarını da yanından ayırmaz.

Ahem, Gopi’yi kurtaracak belgelerin peşinde.

Ahem bir yolunu bulup anahtarları ele geçirmeyi başarırı. Daval ise Garu’yu kapıda oyalayarak Ahem’e zaman kazandırır. Ahem dolabı açıp belgeleri aramaya başlar. Ahem tam belgeleri bulacakken Garu odasına döner. Ahem neyse ki son anda gizlenerek Garu’dan saklanmayı başarır. Grau dolabın kapısının açık olduğunu görünce şaşırır. Belgeleri kontrol edip dolabı tekrar kilitler. Maalesef Ahem belgeleri almayı başaramamıştır.

Ancak bu sefer Modiler daha büyük bir plan yapacaktır. Bu planın ilk adımını Hetal kılık değiştirerek yapar. Garu’nın iş yerine giderek ona bir kolye satmak ister. Garu değersiz kolyeyi almak istemezken Modilerin planı ise tıkır tıkır işlemektedir. Sizce Modiler yeni planlarıyla dolandırıcı Garu’dan kurtulabilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir