Masum 164.Bölüm Özeti- 2 Eylül Çarşamba

Daval Kaza Yaptı! Urmi ve Modiler DOLANDIRILDI!

Masum dizisi 2 Eylül Çarşamba bölüm özetinde Rashi elbiseye kaşıntı tozu koyarak Kokila ve Gopi’yi zor duruma sokmak istemiş. Yaptığı plana kendi düşen Rashi kaşıntı krizine girmişti. Elbisenin içinde daha fazla dayanamayan Rashi hemen kendisini odaya atıp kıyafeti değiştirir.

Rashi’nin ustası Urmila ise hırsızlık işini giderek alışkanlık haline getirmeye başlar. Pazarda domates alırken satıcı ona sırtını döndüğünde poşetine gizlice daha fazla domates atar. Urmi tezgahtan ayrılıp giderken karşısına Garudi çıkar. Daha önce evde Urmila’yı ziyaret eden Garudi Urmila’ya yeni bir teklifte bulunur.

Garu, Urmi’yi tatlı tatlı kandırırken 🙂

Garudi’nin teklifi Urmila’nın Gopi’nin turşularının satışını kendisine yapmasını sağlamaktır. Bu amaçla Urmila’dan gizlice Gopi’nin imzasını almasını ister. Urmila’nın gözleri ise adamın elinde ve parmaklarında olan altın yüzükler ve takılardadır. Urmi yine zenginlik hayallerine dalıp gider. Rashi’ye söz vermesine rağmen kısa yoldan para kazanma işi Urmila’nın gözünü döndürür.

Urmila kağıtları nasıl imzalatacağını düşünürken Daval’ı görür. Turşuların nakliyesini yapan Daval düzenli olarak evrakları Gopi’ye imzalatıyordur. Urmi gizlice kendi kağıtlarını Daval’ın kağıtlarının arasına yerleştirir.

Urmila heyecanla imzayı beklerken 🙂

Ertesi sabahta Daval’la birlikte Modi konağına gider. Koki Urmi’nin ne işinin olduğunu sorunca Urmi hemen Rashi’yi bahane eder. Bu arada Daval’da kağıtları Gopi’ye imzalatacaktır. Gopi kağıtları imzalayacakken kendini iyi hissetmez ve onun yerine Daval’ın imzalamasını söyler. Urmi’nin ise tüm hevesi kursağında kalır. 

Tabi Daval’ın imzası Garudi için hiçbir anlam ifade etmiyordur.  Ancak Urmila başlarına nasıl bir iş açtığından habersizdir. Garudi Daval’a rica ederek bir zarf verir ve bunu adrese götürmesini söyler. Daval sevkiyat öncesi belirtirken adrese doğru yola çıkar. Tabi yolda onu büyük bir felaket bekliyordur.

Masum 164.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Yolda ilerleyen Daval’ın önüne büyük bir kamyon çıkar. Kamyon Daval’a yol vermez ve ani bir frenle Daval’ın arkadan kamyona çarpmasına sebep olur. Daval şiddetli çarpmanın etkisiyle kanlar içinde yola doğru sarkar. Daval’ın durumunu ilk haber alan Gopi olur. Gopi gözyaşları içinde konaktakilere kötü haberi verir. Herkes apar topar hastaneye gider. Rashi’de annesine durumu haber verir. Urmi’de gözyaşlarını tutamaz.

Gopi,Daval’ın kaza haberini alıyor.

Apar topar hastaneye giden Modiler Daval’ın durumunu öğrenmek isterler. Doktor Gopi’ye Daval’ın durumunun kötü olduğunu acilen ameliyata alınması gerektiğini söyler. Ameliyat içinde Gopi’den imza ister. Gopi kağıdı imzalar. Doktor Modiler’in yanından ayrılıp gider.

Tabi tüm bunlar birer yalandır. Daval’ın sağlık durumu iyidir. Tüm bu ameliyat ve imza işleri birer oyunudur. Olayın açığa çıkması ise tuşu alıcısının Gopi’nin sözleşmemizi iptal edip başkasıyla sözleşme imzalamasını söyleyerek anlaşılır.  Gopi imza atmadığını söylese de hastanedeki imza olayıyla tuzağa düşürüldüklerini anlarlar.

Gopi kandırıldığını anlıyor.

Bu arada Rasi Urmi’yi arayıp tüm olanları anlatır ve onun başının altından mı çıktığını sorar. Urmi elbette inkar eder ama soluğu hemen Garudi’nin yanında alır. Urmi orada büyük bir şokla karşılaşır. Garudi Urmi’yi dolandırdığını anlatır. Bu arada Moddiler Garudi ile konuşmaya gelmişlerdir. Urmi hemen saklanarak onlara gözükmekten son anda kurtulur.

Garudi azılı bir dolandırıcıdır. Modilerde bu dolandırıcıdan hüsranla ayrılırlar. Garudi onlara kapıyı dahi açmadan kovar. Modiler bu olaydan nasıl kurtulacaklarını düşünmeye başlarlar. Bu arada kandırılan Urmila da çok kızgındır. Oda Garudi’den öcünü almak istiyordur.

Modilerin avukatları para ile anlaşmaları gerektiğini söylerler. Çünkü sözleşme onların elini kolunu bağlıyordur. Ancak Kokila bu fikirde değildir. Bir dolandırıcıya asla para kaptırmak istemiyordur. Onunla mücadele edeceklerdir. Bu mücadelede Urmi’de Modilerle beraber hareket edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir