Masum 152.Bölüm Özeti- 21 Ağustos Cuma

Gopi’ye Araba Çarptı! Ahem Ne Yapacağını Bilemedi…

Masum dizisinde Gopi ve Ahem eve gelen minik köpek sayesinde az da olsa yakınlaşmışlardı. İkili minik köpeği beraber yıkamış adeta gelecekte olacak bebeklerinin küçük bir provasını yapmışlardır. İkili köpeği yıkadıktan sonra Gopi köpeği iyice kurulayıp sepete koyar. Yavru köpek oldukça oyuncu bir köpektir. Gopi onu kurularken dahi elini ısırmaya oynamaya çalışır.

Nitekim Gopi gider gitmez köpekçik hemen sepetten kaçıp evde dolanmaya başlar. Odaları dolaşan köpek Rashi ve Jigar’ın yatağına girer. Rashi yatağında köpek görünce şoke olur. Köpeğe kızan Rashi onu yatağından alıp dışarı atar.

Ahem ise işte olmasına rağmen aklı hala köpek dedir. Köpeğin durumunu öğrenmek ve kontrol etmek için Gopi’yi aramaya karar verir. Bu arada Gopi ise kayıp köpeği arıyordur. Onu bahçede bulur ve elleriyle besler. Arayan Ahem’e de köpeğin durumunun iyi olduğunu söyler. Ahem işten gelince köpeği veterinere götürüp aşılarını yaptıracağını belirtir. Ardından da Ahem işlerine geri döner.

Bu arada Rashi köpeği tekrar evin içinde görür. Morali bozuk olan Rashi ikide bir karşısına çıkan köpeğe iyice sınır olup onu tekrar bahçeye atar. Bu arada Gopi tekrar kaybettiği küçük köpeği arıyordur. Rashi’ye köpeği görüp görmediğini sorar. Ahem’in akşam gelip onu götüreceğini sözlerine ekler. Rashi köpeğin Ahem’e ait olduğunu öğrenince çaktırmadan bahçeye bakmasını söyler. Kendisinin köpeği bahçeye attığını çaktırmaz.

Gopi bahçede köpeği arar ancak bulamaz. Ahem’i arayıp onu durumdan haberdar eder. Ahem hemen geleceğini söyler. Ahem arabayla gelirken Gopi’de dışarı çıkmış köpeği arıyordur. Tam o anda olanlar olur. Gopi yolun karşısında köpeği görünce yola atlar. O esnada hızla gelen araç aniden yola atlayan Gopi’ye hızla çarpar. Araçta Gopi’ye araba çarptığını gören Ahem ise gördükleri karşısında şoke olur.

Ahem şokun etkisinden kurtulur kurtulmaz arabadan atlar ve Gopi’ye doğru koşar. Gopi yerde yatıyordur. Gopi’yi kucaklayan Ahem onu hızla hastaneye götürür. Ahem hastaneye gidene kadar ölüp ölüp dirilir. Sarsıntı geçiren Gopi’yi uyanık tutmaya çalışır. Bu arada Kokila’yı arayarak evdekileri de durumdan haberdar eder.

Gopi apar topar acile götürülürken Ahem bebek ve Gopi için çok endişelidir. Bu arada Modiler de gelir. Hepsi endişelidir. Raşhi’nin gözleri dolarken Kokila herkesi toparlamaya çalışır. Bu arada doktor gelip herkesin içine su serpecek haberi verir. Gopi ve bebeğin durumu iyidir der. Koki ve Ahem birbirlerine sarılıp mutlu olurlar. Ahem yaptıkları yüzünden Kokila’dan özür diler. Ahem’in gözleri dolarken Kokila oğlunu tekrar bağrına basarak ona destek olur.

Ahem ardından Gopi’nin yanına gider. Gopi herkesi bu kadar endişelendirdiği için üzgün olduğunu söylerken Ahem ise bebek konusunda öyle sert davrandığı için özür diler. İkili bu kötü kaza olayıyla resmen birbirlerine daha fazla bağlanmış aradaki buzlar ise resmen erimiştir. İkili birbirlerini kaybetmenin korkusunu öyle çok yaşamışlardır ki birbirlerine sımsıkı sarılıp gözyaşı dökerler.

Konağa döndüklerinde ise Ahem Gopi’nin yanından ayrılmamaya devam eder. Kokila ise tüm konağı mutlu edecek sözler söyler. Öncelikle Ahem ile aralarındaki buzların eridiğini hareketleriyle belli eder. Ardından da Gopi’ye tekrar Ahem’in yanına taşınmasını söyler. Ahem ve Gopi bu haberle çok mutlu olurlar.

Tüm bu olumlu havadan tek memnun olmayan kişi ise Rashi olur. Annesini arayarak tüm ilginin Gopi’de olduğunu söyler. Anne kız yeni planlar yapmaya başlar.

Akşam olduğunda ise bu zamana kadarki gördüğünüz en romantik anlar yaşanır. İkili ay ışığında birbirlerine yaklaşır, rüzgarda saçları uçuşurken uzun uzun bakışırlar. Ardından yağan yağmur bu romantik ortamı daha da yoğun bir hale sokar. Ahem ay ışığında Gopi’nin önüne diz çöker ve ona ilanı aşk eder. Gopi ise Ahem’in bu güzel sözlerinden çok etkilenir. İkili adeta birbirinde huzuru bulurlar.

Ertesi gün ise Rashi imaj çalışmaları yapıp herkesin gözünü boyarken Ahem’in Gopi’nin etrafında pervane oluşu devam eder. Ancak konakta yine işler karışacaktır. Kokila, Parag ve Jigna’nın aşırı samimiyetini kıskanacak ve Modi konağında ortalık fena karışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir