Masum 150.Bölüm Özeti- 19 Ağustos Çarşamba

 Ahem ve Gopi Arasında SOĞUK RÜZGARLAR!

Masum dizisinde Rashi,Jigar’a yakınlaşmak için epey uğraşsa da sürekli aksilikler çıkmıştır. Yatak patlamış, yataktan kedi çıkmış olmayan kalmamıştır. Rashi Jigar’ı odada tek görünce ona bir daha yakınlaşmak için arkasından gelir. Ancak bu seferde Jigar Rashi’ye pas vermez. Oldukça önemli işleri olan Jigar’ın gözü hiçbir şey görmüyordur.

Rashi hayal kırıklığıyla annesini arar. Urmila ise kızına fikir vermeye devam eder. Jigar’a tatlı yapmasını ve onun gönlünü kazanmasını öğütler.

Ahem ise odasında kara kara düşünüyordur. Evde bir anda istenmeyen adam olmuş ve kendini kimseye açıklayamamıştır. Kokila Ahem’i dışlarken Gopi’de annesinin sözünden çıkmaz. Ahem’in bebeklerini istememiş olması Gopi’yi çok üzüyordur.

Bu arada Rashi ise Jigar için mutfağa inmiş tatlı için un kavuruyordur. Her ne kadar beli tutuk da olsa Rashi Gopi gibi hamile olup evin prensesi olmayı hedef edinmiştir. Ancak Rashi için işler yine ters gider. Jigar tatlıyı tam yerken telefon çalar. Ardından Jigar Rashi’ye gözlerini kapatıp tatlıyı ona yedirir.

Ertesi sabah tüm Modiler kahvaltı için indiğinde Kokila’nın kararı herkesi şoke eder. Ahem her zamanki gibi Gopi’nin yanına oturur. Ancak Kokila Ahem’i resmen kahvaltıdan kovar. Meeti’ye Ahem’in kahvaltısını odasında yapacağını söyler. Ahem ise kısa süreli bir şoktan sonra odasına gider. Diğer Modiler Koki’nin bu hareketine müdahale etmek isteseler de Koki çok kararlıdır.

Bu arada kapıda herkesi şaşırtacak bir misafir görünür. Bu kişi Kokila’nın kardeşi Jigna’dır. Kızlarla tanışan Jigna Kokila’nın tam tersi bir karakterde oldukça eğlenceli ve rahat biridir. Kokila da Jigna’nın gelişine pek sevinmez.

Jigan evin gelinleriyle ilgilenir. Rashi’de Jigna’ya yaranmaya çalışsa da Jigna en çok Gopi’yi sever. Özellikle Ahem ve Gopi’le ilgilenir. Gopi’ye aldığı hediye Rashi’yi kıskandırır. Jigna’nın Gopi’ye verdiği hediyeyi Ahem’e taktırması ikiliyi uzun bir süre sonra birazda olsa yakınlaştırır. Koki ise bu durumu görünce şok olur. Ahem ve Gopi’yi ayırmışken Jigna resmen onun kararını çiğniyordur.

Jigar’a ulaşmayı başaramayan Rashi yine Urmi’den taktik alır. Urmila’nın bu seferki muhteşem fikri Rashi’ye dövme yaptırmak ve Jigar’ı böyle etkilemektir. Akşam olduğunda Rashi Jigar’a arkadan yaklaşıp gözlerini kapatır. Ardından kolunu uzatıp jigar’ın isminin yazdığı dövmeyi gösterir. Jigar Rashi’nin bu sürprizinden etkilenir. Rashi’nin kolunda dövme olan yeri öper. İşler tam burada komik bir hal alır. Jigar’ın dudakları dövme olmuştur. Rashi geçici bir dövme yaptırmıştır. Jigar ismini yazılı olduğu dövmenin dudaklarına yapıştığını görünce epey güler. Tabi Rashi yine başarısız olduğu için üzgündür.

Ahem ise Gopi ile bozulan arasını düzeltmek için çok çaba gösterir. Ancak başarısız olur. Özür dileyecekken Kokila çıkar. Baş başa kaldıklarında ise Gopi onu görmezden gelir. Ahem resmen sıkışmıştır. Ne yapacağını bilemiyordur. Ahem gece yatağında dahi Gopi’yi düşler. Tam tersi Gopi’de Ahem’i istiyordur. Ancak aralarındaki soğuk rüzgar buna izin vermez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir