Masum 148.Bölüm Özeti- 17 Ağustos Pazartesi

Ahem Baba OLMAKTAN KORKUYOR!  Gopi ÜZGÜN…

Masum dizisinde Urmila ortalığı karıştırma işini yine başarıyla tamamlamış Rashi’nin aklını çelmiştir. Urmila Rashi’ye Gopi’den geri kalmamasını ve onunda bebek yapmasını söyler. Rashi bu amaçla odasını mumlarla süsler. Jigar’a sürpriz yaparak Gopi’den aşağı kalmamaya kararlıdır.

Tabi Rashi’nin tüm bu süslemeleri, makyajı Jigar’ın son dakika çıkan işi nedeniyle boşa gider. Rashi hevesle Jigar’ı kapıda görmeyi beklerken Kokila ve Hetal’i görür. Bu kıyafetlerle ikilinin karşısına aniden çıkan Rashi utanırken Hetal ve Koki’de bozuntuya vermezler.

Kokila Rashi’ye yeni işler verirken Ahem’e de Gopi için daha fedakar davranmasını ve onu mutlu etmesini söyler. Hamilelik dönemlerinde eşlerin birbirini mutlu etmesi gerektiğini vurgular. Ahem annesinin dediklerini yapacağını söylerken Rashi ise kan ağlıyordur. Annesinin dediği gibi resmen bir hizmetçiye dönmüştür. Gopi’nin tırnaklarını bile Rashi kesmeye başlamıştır.

Gopi’nin aklını karıştırmak için hemen plan yapan Rashi oyununu oynar. Gopi’ye Ahem’in ona olan ilgisinin sebebinin bebek olduğunu anlatır. Aslında Ahem seni değil bebeğini seviyor der. Gopi bu sözlerle Ahem’in sevgisinin gerçek olmadığını düşünür ve mutsuz olmaya başlar.

Ahem ise annesinin de öğüdüyle Gopi’nin yere düşürdüğü örtüyü bile ondan önce eğilip alır. Gopi’yi yormamak için her şeyi yapar. Ahem bu ilgisinden mutlu olurken Gopi ise tam tersi sevginin ona ait olmadığını düşünüp üzülmeye devam eder. Ahem’in her iyi hareketinde aklına Rashi’nin sözleri gelir.

Kokila da Ahem ve Gopi’yi yakınlaştırmak bu akşam ikiliye yemeğe gitmelerini tavsiye eder. Gopi gitmek için hazırlanır ancak Ahem geç olduğunu söyleyerek Gopi’nin hevesini kursağında bırakır.

Diğer tarafta ise Rashi Jigar ile yakınlaşmaya çalışır ancak her seferinde bunu başaramaz. Hem istemez hemde araya sürekli başka şeyler girer. İkilinin yatağından kedi bile çıkar.

Ahem Gopi’ye farklı sürprizler yapmak ister. Ancak Rashi Gopi’yi Ahem’den uzaklaştırarak sürprizleri mahveder. Bu süreçten sonra ise Ahem’de Gopi’den uzaklaşmaya başlar. Gopi yeni sarileri deneyip Ahem’e göstermek isteyince Ahem onu umursamadan uyur. Ayrıca Ahem gece çocuğa ve Gopi’ye zarar gelmesin diye yataktan kalkıp koltuğa geçer. Bu durumda Gopi tarafından yanlış anlaşılır..  Gopi sabah Ahem’i yanında değilde koltukta görünce Ahem’in kendisini sevmediği fikrine daha da bir inanır. Sabah kahvaltıda da ikili birbirine oldukça soğuk davranır.

Gopi Rashi’nin yanına gidip ona ağlayıp yakarır. Rashi ise bu durumdan dolayı memnundur. Tabi Gopi’yi teselli etmeyi de ihmal etmez. Ahem’de ofiste garip hallenmeler içerisindedir. Bebek fotoğrafları onu geriyor, baba olma düşüncesi Ahem’i paniğe sokuyordur. Ofisteki tebrikleri alırken dahi kendini iyi hissetmez.

Bu arada Urmila ise kızının Jigar ile bir aşama katetmesi için TV’de gördüğü su yatağını sipariş eder. Rashi yatağı alıp annesini arar. Urmila ona sürprizden bahsederek yeni yataklarında eşiyle mutlu olacağını söyler.

Ahem işten eve dönerken de yaşadıkları çocuk fobisini daha da körükler. Evin önünde yolda kalan okul servisi çocuklarla doludur. Çocuklar Ahem ile beraber konağa doluşurlar. Küçük canavarlar yerlerinde durmayıp her şeye saldırırlar.  Bu durum ise Ahem’in sınırlarını epey zorlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir