Masum 146.Bölüm Özeti- 15 Ağustos Cumartesi

Anita Sonunda GİTTİ! Gopi HAMİLE!

Masum dizisinde Gopi alevlerin içine atlamış ve Ahem’i kurtarmıştı. Anita ise hiçbir şey yapmadan kalakalmış ve hiçbir şey yapamamıştır. Ahem fedakar davranışı için Gopi’ye teşekkür eder. Bu arada doktor aranır. Doktor Ahem’in yanıklarına merhem sürerek onu tedavi eder. Doktor Ahem’in ciddi bir sorunun olmadığını ve iyileşeceğini söyler. Aynı zamanda Gopi’nin de durumunun iyi olduğunu belirtir. Anlayacağınız Anita’nın bu alçak planı Gopi ile Ahem’i birbirine daha da yakınlaştırmış ve Gopi’nin onun için neler yapabileceğini ispatlamıştır.

Ahem ise Gopi’nin u hareketinden çok etkilenmiştir. Ne de olsa Ahem’in hayatını kurtarmıştır. Ahem ayrıca Gopi’ye aldığı sariyi verir. Sari’yi alan Gopi Ahem iyileşince giyeceğini söyler.

Bu arada olay yeri inceleme ekibimiz Rashi mutfaktaki patlamayı inceler. Patlamanın gerçekleştiği gaz borusuna bakıp delinmiş olduğunu görür. Hemen bu durumu Kokila’ya anlatır. Koki bu deliklerin doğal yollarla olamayacağını söyler. Ardından Anita’nın odasına gidip onu kolundan tuttuğu gibi salona getirir.

Anita ise endişelenip ne yapacağını bilemez. Tüm konaktakilerde salona toplanır. Kokila olayları bir bir anlatarak gaz borusunu delen kişinin Anita olduğunu anlatır ve onu sıkıştırır. Köşeye sıkışan Anita’da bu durumu kabul eder. Evet gaz borusunu deldim ancak bunu Ahem’e zarar vermek için yapmadım der. Asıl hedefim Gopi’ydi diye açıklar. Anita’nın bu hareketi her yönüyle tam bir fiyaskodur. Kokila Anita kızıp onu eve alıp iyilik yaptıkları için pişmanlığını dile getirirken Ahem ise Anita ile iyiki evlenmediğini söyler. Gopi’nin elinden tutup onunla evlenerek doğru seçimi yaptığını belirtir. Koki ise Anita’nın sevgisinin sahte olduğunu gerçek olsaydı alevlerin içine atlayıp Ahem’i kurtarm0aya çalışacağını belirtir. Anita ise bunca sözden sonra koşarak odasına gider.

Rashi ise tüm bunlardan sonra hemen annesini aramak için arazi olur. Koki Rashi’nin yanına gidip ona Gopi için yaptıklarından dolayı teşekkür eder. Bu tavrını korumasını ister. Rashi tüm bu olayların fitilini ateşlese de işlerin sonu iyiye varmıştır.

Öte yandan Anita ise yaptıklarından sonra gitmek için hazırlanır. Bavulunu toplayıp konağı terk etmek istiyordur. Gopi Anita’yı görünce onu her şeye rağmen durdurmak ister. Gopi’nin iyi yürekliliği bazen sınırları zorluyor. Bu teklife rağmen Anita gitmekte karalıdır.

Ancak Gopi Anita’nın zor durumda olduğunu düşünüp Ahem’e de bu fikrini söyler. Ona yardım etmeleri gerektiğini aksi taktirde kimsesiz ne yapacağını anlatır. Ahem Gopi’inn bu davranışına oldukça şaşırır. Anita ise herkesle vedalaşıp gitmek üzeredir. Tam gidecekken Nileş’ten yani eski evleneceği adam Anita’yı arar. Anita oldukça mutlu olur. Bunun nasıl olduğunu sorar. Ahem Gopi’nin Anita için bir şey yapmalıyız isteği üzerine Nileş’i aradığını ve onu ikna ettiğini söyler. Gopi yine günün kahramanı olmuştur. Ahem’in zihninde ise hep Gopi’nin onun için yaptığı fedakarlık vardır.

Devam etmeden önce Gopi bu bölümde değişiyor. Yapımcı ile anlaşamayan Gopi farklı bir diziye geçiş yaparken onun yerine yeni bir oyuncu kadroya dahil oluyor.

Gopi mutfakta akşam için hazırlıklar yaparken bu arada radyoda hamilelik süreci ile ilgili kadınlara bilgi verilmektedir. Gopi bu bilgileri dinlerken zihninde bazı puzzlelar birleşir gibi olur. Gopi soyduğu mangoları yemeye yani aşermeye daha sonra mide ağrısı ve bulantılar hissetmeye başlar. Ayrıca Ahem ile geçirdiği Holi’yi de hatırlayınca bu konuda emin olmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir