Masum 145.Bölüm Özeti- 14 Ağustos Cuma

Anita Gopi’yi ÖLDÜRMEK İSTEDİ! Gopi Ahem’i KURTARDI!

Masum dizisinde Savita Modileri şarkı yarışmasına davet etmiş, Kokila’da Anita ve Gopi’yi yarışmaya sokarak Ahem’e sevgilerini ispat etmek için ikiliyi yine düelloya sokmuştu. Rashi ve Urmi Anita’yı egale edecek planlar yapsalar da Gopi onlara  engel olmuştu. Ancak Anita Gopi gibi iyi niyetli davranmamış ve onu kötü dumanla etkilemişti.

Sonunda beklenen yarışma günü gelir. Tüm Modiler oradadır. Savita’da kızıyla gelmiş ve birinci olarak Modileri alaşağı etmenin planını yapmaktadır. Bu arada Savita Urmila’ya rastlar. Kinjal’le birlikte giriştikleri işler yüzünden rezil olan Urmi birde Savita’dan laf yer.

Gopi ise oldukça gergindir. Kokila onunla konuşup rahatlatmaya çalışır. Gopi ise sessizliğini bozmaz. Gopi’nin suskunluğunu gören Anita planının işe yaradığını düşünerek mutlu olur.

Ve şarkı yarışması Savita’nın kızıyla başlar. Oldukça iyi performans sergileyen kızını gören Savita mutlu olup sağa sola laf sokuşturur. Ardından diğer yarışmacılar ve sonra Anita çıkar sahneye. Anita şarkıya başlamadan önce hayatına giren geçmişte ve şimdide bulunan birine şarkıyı atfeder. Tabi Anita’nın bu sözlerini duyan Gopi’nin gözlerinin önüne Anita ve Ahem’in yakınlaşmaları gelir. Ahem ise bu imalı laflardan pekte hoşlanmaz.

Bu arada Kokila’nın telkinleriyle Gopi’de sahneye çıkar ve Anita’ya eşlik etmeye başlar. İkili birlikte şarkı söylemeye ve mini bir düet yapmaya başlarlar. Ancak düetten ziyade bir çekişmeye döner.  Bir ara Gopi öz-güvensizliğiyle kaybeder gibi olsa da Ahem’in ve diğerlerinin güven verici bakışlarıyla kendini toparlar. Zaten herkesçe bilinen güzel sesiyle şarkı yarışmasında Anita’yı kolayca al aşağı eder.

Koki Gopi’yi tebrik ederken Anita sadece uzaktan olanlara bakabiliyordur. Ahem’de Gopi’nin başarısından çok etkilenir ve onu tebrik eder.  Gopi Rashi’ye verdiği söz yüzünden uzak durmaya tekrar çalışsa da Rashi onu azleder. Gopi ve Ahem yakınlaşırlarken Anita şok içinde onları izler. Gopi ayrıca ödülünü alınca Anita sinir krizlerine girer.

Modi konağına dönüldüğünde Kokila Anita’ya Gopi’nin sevgisini ispatladığını söylerken Anita’nın ise öfkesi dinmek bilmiyordur. Bir şeyler yapmak ve öfkesini dindirmek isteyen Anita ortalığı karıştıracak planlara girişir.

Ahem ise ütü yapan Gopi’den kendisine çay getirmesini ister. Ahem işlere daldığı için o dalgınlıkla ütüyü devirir ve Gopi’nin sarisinin yanmasına sebep olur. Ahem yaptığı hata için Gopi’den özür dilerken Gopi önemli olmadığını söyler.

Ertesi gün Ahem dün geceki hatasını affettirmek için Gopi’ye güzel sariler alıp hediyeletir ve konağa döner. Anita ise Gopi işini kökünden çözecek bir plana girişir. Mutfaktaki gaz borusunu delip Gopi’yi öldürmeyi planlıyordur.  Anita’nın gözü resmen dönmüştür.

Bu arada Gopi yemek yapmak için mutfağa gider. Anita Gopi’nin ocağı yakmasını ve patlamasını bekler. Ancak Gopi içerideki işlerinden dolayı yemeği erteler. Bu arada  yeni aldığı sarilerle Ahem konağa gelir. Gopi’ye bakmak için mutfağa giren Ahem’in ayağı kayar ve yere düşer. Kalkarken de yanlışlıkla masanın üstündeki çakmağı çakar. Şiddetli bir patlama gerçekleşir. Patlamanın etkisiyle savrulan Ahem baygınlık geçirir.

Konaktaliler ise apar topar gürültüye doğru koşmaya ve ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Mutfağa vardıklarında şoke olurlar. Mutfak alevler içindedir. Gopi Ahem’e seslenirken Anita ne yaptım ben dercesine dona kalmıştır. Tabi Gopi’nin bağırışları ise boşadır. Ahem kendinde değildir.

Gopi Ahem’i kurtarmak için bir örtü alıp mutfağa atlar. Eline aldığı suyla Ahem’i kendine getiren Gopi battaniye ile onu sarmalar ve dışarı çıkartır. Ahem hala ne olduğunu anlayamamanın şokunu yaşarken Kokila oğluna kavuştuğu için mutludur. Ona sarılıp öper. Gopi aşkı için hayatını tehlikeye atıp gerçek bir sınav verirken Anita ise yaptığı hatanın şaşkınlığını yaşamaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir