Masum 141.Bölüm Özeti- 10 Ağustos Pazartesi

Ahem Her Seferinde GOPİ’Yİ SEÇİYOR!

Masum dizisinde Anita’nın baskın rol oynaması konaktakileri endişelendirir. Kokila Rashi ile birlik olup Gopi’ye yardımcı olmaya başlar. Rashi ve Kokila’nın birlikte olması gerçekten şaşırtıcı bir gelişmedir.

Rashi bu amaçla Ahem’in de yaklaşan doğum gününü düşünerek Gopi’ye taktikler verir. Ahem’e hediye almasını ve sürpriz yapmasını söyler. Sürpriz olacağı için Gopi Ahem’in doğum günün kutlamaz. Beklentiye giren hem ise bu duruma bozulur.

Anita ise Gopi’nin tam tersi ellerinde çiçeklerle Ahem’in kucağına atlar resmen. Ahem’i öpüp doğum gününü kutlar. Gopi ise şok içinde olanları izliyordur. Gopi’nin yanı sıra bu durum Kokila ve Rashi’nin de zoruna gider. Anita bu hareketiyle tüm planları bozmuştur.

Ancak Rashi vazgeçmez. Gopi’yi hırslandırarak ona doğum günü hazırlığı yapması gerektirdiklerini söyler. Üstüne birlikte Ahem’e hediye de alacağız der. Tabi Anita bu işi de eline geçirir. Gopi’ye yardım etme bahanesiyle tüm sürpriz doğum günü planını kendisi yapar. Ayrıca hediye almaya da Rashi yerine kendisi gider. Gopi mavi bir gömlek seçerken Anita daha açık tonda bir gömlek alır.

Anita kendi gömleğine güvenir. Ayrıca Gopi’nin aldığı gömleği de kötüler. Ancak Gopi gömleğine güveniyordur.  İkili hediyeleri aldıktan sonra konağa dönerler. Anita konakta da baskın bir şekilde işleri yürütmeye devam eder. Kokila’da bu durumu görünce bozulur. Gopi için işleri yoluna sokmaya çalıştıkça onlar Anita için yolunda gidiyordur. Bu arada parti için misafirlerde gelir.

Urmila’yı kızdıracak bir olayda yaşanır. Urmi Rashi’yi yanına çağırıp planlar yine entrikalar yapmak ister. Ancak Rashi bu sefer Kokila’nın yanındadır ve ondan ayrılmıyordur. Annesine de pas vermez.

Ahem’in gelmesiyle birlikte ışıklar kapatılır. Konağa girince de aniden ışıklar açılıp alkışlar ve konfetilerle doğum günü kutlanır. Ahem bu sürprizden oldukça etkilenir. Ardından Anita yine Ahem’in dibine çöreklenip pastayı kesmesini söyler.  Pasta kesildikten sonra Ahem ilk dilimi annesine yedirir. Burada Anita kendisine beklerken Ahem ikinci dilimi Gopi’ye yedirir. Anita bozulurken Gopi’nin gözlerinin içi mutluluktan ışıl ışıl olur.

Ardından odasına çıkan Ahem iki hediye paketiyle karşılaşır. Birbirinden farklı iki gömlekten birini giyecektir. Tabiki Ahem Gopi’nin hediyesini giyip iner. Anita yine bozulurken Gopi’nin ağzı kulaklarına varmıştır.

Kokila ve Rashi ise Gopi için yeni planlar yapmaya ve Ahem ile olan ilişkisini geliştirmeye devam edecek planlar yaparlar. Akşam herkes odalarına çekilince Anita yeni planlar yapma peşine düşerken Gopi ile Ahem’de romantik anlar yaşarlar. Geçen doğum günüde happy birthday şarkısını söyleyememişken bu sefer Ahem’in gözlerinin içine bakarak söyler. Ardından ikili birbirine sarılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir