Masum 140.Bölüm Özeti- 9 Ağustos Pazar

Anita Gopi ve Ahem’in BAŞINA BELA OLDU!

Masum dizisinde Anita telefonda onu arayan kişinin Nileş olmadığını anlar. Nileş’i aradığında ondan hakaretler işiten Anita bu gerçekle yüzleşmiştir. Şimdi tek merak ettiği şey onu kimin aradığıdır. Diğer tarafta Kokila ise tüm gerçeği öğrenir. Ahem ve Gopi’ye bu oyunları yüzünden kızar. Hem Gopi’nin hem de Ahem’in onu kandırması Kokila’nın çok zoruna gider.

Urmila ve Kinjal’in aralarındaki gerginlik ise devam ediyordur. Üstelik mahalleli de onlara düşman olmuştur. Halk onların serbest kalmasına öfkelidir. Bu durum Kinjal’i oldukça üzer.

Modi Konağı’nda ise tören için herkes hazırlanıyordur. Ahem Gopi’den sarı sarisini giymesini ister. Ancak işin içine maydanoz olan Anita, sarı sariyi kendisi giymek ister. Gopi de Anita’nın durumundan dolayı bu duruma bir şey demez. Anita sarı sariyi giymekle kalmaz bide üstüne şarj aleti almak için Ahem ve Gopi’nin yatak odasına girer. Ahem arkası dönük sarı sariyi görünce Anita’yı Gopi zanneder. Tabi Anita’nın yüzünü görünce de öfkelenir ve odadan çıkar.

Tabi bu olay Anita’nın en hafif vukuatı olacaktır. Onu arayanı merak eden Anita telefonu tekrar arayınca Nileş taklidi yapan kişinin Ahem olduğunu öğrenir. Öğrenmekle kalsa iyi! Hemen kafasında hayaller kurarak Ahem’in onu hala sevdiği için bu numarayı yaptığını düşünür.

Bu düşünceyle Ahem’e yakın davranmaya ve Gopi ile rekabete girmeye başlar. Gopi Ahem’in yaralanan parmağına ilk yardım yaptıktan sonra ikili bir sorunla karşılaşırlar. Ahem’in parmağı yaralandığı için kravatını bağlayamıyordur. Gopi Ahem’e yardım etmeye çalışır ancak kravatı bildiğiniz düğüm yapar.

Tabi pusuya yatan Anita hemen köşeden fırlayıp Gopi ile Ahem’in arasına girer. Kravatı bağladıktan sonra Ahem’e kravat bağlamayı senden öğrenmiştim der. Gopi ise o anda üzüntüden kederden ne yapacağını bilemez.

Gopi bu olaydan sonra Rashi’nin yanına gidip ondan kendisine kravat bağlamasını öğretmesini ister. Rashi öğretmeye çalışır ancak Gopi bir türlü beceremez. Rashi neden kravat bağlamak istediğini sorunca Gopi tüm olayı anlatır. Rashi Gopi’ye kızıp akıllı olmasını ister. O arada Kokila gelir. Kokila Rashi’yi durduk yere tersler. Kız iyi öğütler verse de Kokila’ya yaranamıyor.

Anita ise Ahem’e musallat olmaya devam eder. Yine ikilinin yatak odalarına girip Ahem ile muhabbet etmeye çalışır. Eski anılarını konuşarak Ahem’in içindeki duyguları ortaya çıkartmak ister. Gopi odasına gelip ikiliyi görünce şaşkına döner.  Anita bu sefer romantik anlarını Gopi’ye de anlatmaya başlar.

Bu arada Kokila da gelip durumu görünce olayın sakıncalı noktalara gittiğini anlar. Anita ise Gopi’ye duygu sömürüleri yapmaya ve onu kandırmaya devam eder. Gopi’yi göz yaşlarına boğacak bir acındırma yapar. Normalde Ahem ile Gopi dışarı çıkacaklarken Anita’nın bu duygusal ajitasyonundan dolayı Gopi Anita’ya Ahem ile dışarı çıkıp biraz kafa dağıtmasını söyler.  Anita istediğine kavuşmanın zaferini içinde yaşar. Ahem ile dışarı çıkar. Gopi ise mal gibi arkada kalır.

Kokila ise evde Gopi’yi görünce şaşırır. Ahem’le neden olmadığını sorar. Gopi olanları anlatınca Kokila duruma oldukça kızar. Kokila bu durumu düzeltmek içinse Rashi’den yardım istemeye karar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir