Masum 139.Bölüm Özeti- 8 Ağustos Cumartesi

Ahem Gopi’yi ANİDEN ÖPTÜ!

Masum dizisinde Anita Modi konağına gelmiştir. Kokila Niles ile görüşüp Anita konusunu çözmek isterken Ahem’in oyunun ortaya çıkma ihtimali Gopi’yi endişelendirir. Kokila ve Hetal Nileş’in numarasını Ahem’den isteyince Ahem’de epey gerilir. Ahem durumun anlaşılmaması için annesine biraz daha beklemeleri gerektiğini söyler. Anita’nın biraz daha iyileşmesini beklemeliyiz der.

Tabi beklemesine bekleyelim ancak Anita evde saatli bomba gibidir. Gopi yemek için çorba koyarken Anita arya girerek Ahem’in o çorbayı sevmediğini söyler. Tabi bu durum ortalığın buz kesilmesine sebep olur. Özellikle Gopi bu durumdan hiç memnun değildir.

Diğer tarafta köpeğin saldırısına uğrayan Urmila topallaya topallaya eve geri döner. Kinjal ise mahalleliyi eve toplamış bağışlarını kabul ediyordur. Urmila acılar içindeyken Kinjal paracıkları sayar. Urmila’nın köpek tarafından ısırılmasına da kahkahalarla güler.

Tabi Urmila köpek tarafından ısırldığı için doktor çağrılır. Doktor Urmila’ya kuduz aşısı yapar. Urmila iğne olurken o gözü pek cesur hali yok olur. Çocuklar gibi bağırır. Daval ise uzaktan ikiliye bakıp iç geçirir. Para peşinde koşan Urmi ve Kinjal’in daha başlarına çok işler açacağını düşünür.

Modi konağında ise Anita evleneceği adamı arar. Tabi telefonu Ahem açıp rol yapar. Anita ise bu sefer Nileş’le görüntülü konuşmak ister. Ahem Anita’nın bu teklifini de kabul edip onu görüntülü arar. Ancak sırtını döner. Anita yüzünü dönmesini isteyince Gopi elektrikleri kapatır. Böylelikle ikili bu işten de kurtulmuş olurlar.

Bu arada Kokila aniden odaya gelir. Işıkları kapalı görünce şaşıran Koki neler olduğunu sorar. Neyse ki Ahem bir şekilde Koki’yi başlarından savar. Anita’nın telefon ile aramaları sürekli devam eder.. Gece uyumadan da Nileş’i arar. Ondan iyi geceler öpücüğü ister. Ahem ise hiç beklenmedik bir harekette bulunur. Elinde telefonla Gopi’nin yanına gider. Gopi ise yatağı düzenliyordur. Aniden Gopi’nin yanağından öper. Gopi şaşkın bir şekilde dona kalır. Bu öpücükten sonra hem Ahem hem de Gopi oldukça utanır. Yüzlerinde utangaç bir mutluluk vardır. Ardından utangaç Gopi’miz koşa koşa Ahem’in yanından kaçar.

İkilinin bu utangaç tavrı ertesi gün sabah çayında da devam eder.  İkilinin eli ayağına dolanır. Çay dosyaların üstüne dökülür. Bu arada Anita kapıdan kulak misafiri olunca olayları yanlış anlar. Ahem ve Gopi’nin evliliğinin kötü gittiğini düşünür.

Urmila ve Kinjal içinse özel bir konuk gelir. Kinjal’in ünü o kdar ilerlemiştir ki Hindistan’ın önde gelen bakanı onları ziyarete gelecektir. İkili bu duruma çok sevinir. Ne de olsa bir bakanın gelişi ünlerine ün katacaktır. Urmila ise duvarda asılı su damlayan idolü biraz daha eşer. Daha çok su akarsa daha çok satarız diye düşünür.

Ertesi gün bakan gelir. Çeşmeyi görmek için odaya gidince Urmila’nın didiklemesi başlarına iş açar. Suyun geldiği yerdeki botu patlayınca ikilinin foyası meydana çıkar. Tabi bu gerçek herkesi şoke eder. Hemen polisi ararlar. Urmila paçayı kurtarmak için her şeyi Kinjal yaptı diyerek suçu onun üstüne atmaya çalışır. İkili bir anda birbirlerine girer.

İkili göz altına alınınca Kinjal hemen Ahem’i arayarak yardım ister. Kokila da Ahem’le apar topar karakola giderler. Koki ikiliyi o halde görünce çok öfkelenir. Polis ikilinin serbest kalmaları için mahalleliden topladıkları parayı geri vermelerini söyler. Bu şartla Urmi ve Kinjal serbest kalırlar.

Bu arada Modi konağında Anita’ya zarf gelir. Anita zarfı alınca Nileş’i arar. Tabi Ahem’i arıyordur. Ahem’in telefonu Kokila’da olunca Koki telefonu açar. Anita’nın sesini duyunca şoke olur. Anita ise evlilik CD’sini izleyince tüm gerçeği öğrenir. Anlayacağınız işler çorba olmuştur. Bakalım Anita, Kokila ve diğerleri neler yapacaklar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir