Masum 138.Bölüm Özeti- 7 Ağustos Cuma

Anita Modi KONAĞINDA! Urmila’yı KÖPEK ISIRDI .

Masum dizisinde Anita yaşadığı şokla bayılıp hastaneye kaldırılmıştı. Rashi yaptıkları yüzünden tüm gece vicdan azabı çekerken Ahem ve Gopi hastanede uyurlar. Gopi tüm günün yorgunluğunu birazda olsa Ahem’in omzuna yaslanarak atmıştır.

Ertesi gün dayanamayan Rashi ve Jigar’da hastaneye gelip Anita’yı ziyaret ederler. Doktor Anita’nın durumunu anlatırken Anita’nın tek düşündüğü şey ise evleneceği adam Niles’tir. Strese girmemesi gereken Anita’ya gerçeği söyleyemeyen Ahem ne yapacağını bilemez. Burada Rashi devreye girerek Anita için olumlu ancak Gopi ve Ahem için epey karışık bir süreci başlatır

Plan Anita’nın telefonunda Niles’in numarasını değiştirmektir. Nitekim Gopi bu işi kolayca yapar. Ardından Ahem sanki Anita’nın evleneceği adammış gibi yaparak Anita’yı arar. Onunla konuşup sevdiğini ve onu almaya geleceğini söyler. Tabi Gopi’de her ne kadar Anita’nın iyiliği için Ahem bu sözleri söylese de epey garip hisseder. Çünkü Anita ve Ahem’in birlikte oldukları bir geçmişi vardır.

Bu arada Kokila ve diğer Modilerde hastaneye gelir. Modi ailesi Anita ile oldukça ilgilenirler. Ne de olsa Ahem ile yaşanan olay yüzünden her şey bu noktaya gelmiştir. Kokila bu olayın sorumlusu olarak işleri düzeltmesi gerektiğini düşünür. Ve Anita’nın babası geldiğinde ona karşı koyarakta bu fikrini hayata geçirir. Babası Anita’ya kızgındır ve öfkesini çıkarmak ister. Ama Kokila araya girerek Anita’yı iyileştireceğini ve bu sorunu düzelteceğini söyler. Anita böylelikle Modi konağına gelecektir.

Diğer tarafta Urmila ise Kinjal’in ününe ün katmak için planlarına devam eder. Eğitimli bir köpek tutarak Kinjal’in hayvanlar üzerindeki etkisini göstererek kadınları etkilemeyi amaçlar. İkili başta bu işi iyi yapsa da Daval’ın araya girmesiyle planları ellerinde patlar. Özellikle Urmila için durum çok komik ve kötü olur.

Köpek tekrar havlamaya başlayınca Urmila ile Kinjal sorunu çözmek için aşağı inerler. Köpek havlayıp herkese saldırıyordur. Kinjal köpeği durdurmaya çalışır ancak köpek hiç oralı olmadan havlar. Daval köpekleri değiştirdiği için ikilinin karşısındaki eğitimli köpek değildir. Herkes isyan edince Urmila durumun Kinjal’e karşı kötü hisler besleyen biri tarafından olduğunu söyler. Tabi köpek bu arada Urmila’yı kovalamaya başlar ve ısırır.

Modi konağında ise Anita’nın gelişi en çok Gopi’yi şaşırtır. Ahem konusunda hassas olan Gopi bu durumu her ne kadar hoş karşılamaya çalışsa da içten içe istememektedir. Büyükannede Gopi ile aynı hassasiyeti paylaşır. Kokila ve Hetal’e bu konuda dikkatli olmalarını öğütler. Gopi’nin içine birazda olsa su serpecek kişi ise Anita’dır. Anita Gopi’ye tüm bu olanlardan endişelenmesinin doğal olduğunu söyler. Ancak geçmişte olanların eskide kaldığını şu an ise tek isteğinin evleneceği adam Niles olduğunu söyler. O gelip beni aldığında gideceğim der.  Tabi ortalıkta Niles’in olmadığından bihaberdir Anita.

Gopi ile bu konuyu ayrıca Kokila’da konuşur. Anita’nın zor durumda olduğunu söyleyen Kokila Gopi’den bu konuda kendisini desteklemesini ister. Gopi elbette Koki’yi destekler. Ancak Anita ve Ahem’in geçmişleri olduğunu hatırlatır.  

Bu arada Kokila Niles’in Anita’yı hastanede aradığını öğrenir. Kokila Niles’i aramaları gerektiğini düşünür. Böylelikle Anita hem daha hızlı iyileşecek hem de evlilikleri belki düzelecektir. Ancak Kokila’nın bilmediği şey bu aramaların Ahem ve diğerlerinin oyunu olduğudur. Gopi ise Kokila’nın dediklerini duyup endişelenir. Kokila tüm oyunu öğrenecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir