Masum 137.Bölüm Özeti- 6 Ağustos Perşembe

Rashi’den KORKULUR! Ahem ve Anita Yatakta BASILDI!

Masum dizisinde Urmila ve Kinjal Daval’ın işlerini bozmasıyla hayal kırıklığına uğramışken Rashi için işler rayında gider. Anita’nın düğününe tüm ailenin gidecek olması ve Ahem’in de düğüne gitme konusunda mecbur kalması resmen Rashi’nin ekmeğine yağ sürer. İstediği şeyler bir bir olmuştur. Tabi Rashi düğünün Anita’nın olduğunu Kokila’dan da saklamayı ihmal etmez.

Akşam olduğunda tüm aile düğün salonuna doğru yola düşerler. Herkes düğüne gitmenin neşesini yaşarken Ahem oldukça donuk ve sessizdir. Tam düğün salonun girişinde Gopi’nin küpesi sıkışır. Ahem her ne kadar donuk olsa da Gopi’ye yardım eder. Gopi’nin varlığı Ahem’i az da olsa sakinleştirir.

Düğün ise başlamak üzeredir. Herkes gelin ve damadın gelmesini bekler. Tabi gelini geldiğinde Gopi ve Kokila şoke olurken Ahem ile Anita birbirlerinden gözlerini alamazlar. Ne de olsa ikili geçmişte çok şey yaşamış ve zorla birbirlerinden ayrılmışlardı. Elbette Kokila gelinin Anita olduğunu görünce hemen düğünden ayrılmak ister.

Ortalığı yine Rashi karıştırır. Masayı devirerek kolunu incitmiş gibi yapar. Bu ses herkesin dikkatini oraya çeker. Düğün sahibi ailede oraya gelir. Modiler sessizce düğünden gidecekken bir anda düğün sahibi ile karşı karşıya gelmiş olurlar. Düğün sahibinin ısrarıyla Modiler nikah kıyılana kadar düğünde kalmayı kabul ederler.

Rashi istediğini başarmıştır. Gopi ve Ahem ise bu karardan huzursuzluk duyar.

Diğer yanda Urmila ise son planlarının Daval tarafından bozulması yüzünden Kinjal ile gergin bir tartışmaya girer. Urmila sorunlara özüm bulmaları gerekirken Kinjal’in güzellik bakımla uğraşmasına kızar. Bu tartışma esnasında Kinjal’in ojesi yere düşüp dökülür. Urmi’nin aklına hemen yeni şeytanlıklar gelir.

Kırmızı ojeyi suya bulaştıran Urmila mahalleliyi eve toplayıp yeni bir yaygara çıkarır. Kinjal’e yapılan saygısızlık yüzünden sualrın kırmızı aktığını söyler. Şans o ya o anda bir de mini bir sarsıntı olur. Tüm mahalleli diz çökerek Kinjal’den af diler.

Düğüne geri dönecek olursak da Rashi çok kirli bir plan yapar.  Yani bu planı niçin yapıyor bundan karı ne gerçekten anlayamasak da Rashi ortalığı karıştırmaktan geri duramıyor. Alışkanlık olmuş resmen. Tam herkes sarılıp tebrikleşip veda edecekelerken Rashi durmaz. Geline sarılırken gelinliği gevşetecek yeri söker. Ardından Ahem’in kıyafetini ıslatır. Sonra gelini gelinliğindeki söküğü göstererek odaya çeker.  Ahem’i de ıslak kıyafeti kurutması için odaya sokar. Anlayacağınız epey profesyonel çalışır.

Tabi dışarı da da gelinin ve Ahem’in yokluğu dikkat çeker. Gelin ve davetliler odaya doğru giderler. İçeri de ise Anita’nın ayağı kayar. İkili yanlışlıkla yatağa doğru sarılır bir şekilde düşerler. Bu arada damat ve herkes içeri girip ikiliyi öyle görünce şok olur. Ahem ve Anita aynı yatakta düğün günü basılmıştır.

Nereden bakılırsa bakılsın olayın elle tutulur hiçbir yanı kalmamıştır.  Damat ve ailesi bu rezilliğe dayanamazlar ve düğünü iptal ederler. Modiler olayı ne kadar açıklamaya çalısalar da dediğimiz gibi olayın elle tutulur yanı yoktur. Anita düğün günü terk edilmenin şokunu atlatamaz. Üstüne kendi ailesinden gelen laflardan sonra dayanamaz ve bayılır. Rashi ise  oldukça şaşkındır. İşlerin bu noktaya gelmesi onu epey sarsar.  Rashi hemen Urmi’yi arayıp işlerin çığırından çıktığını söyler. Urmila bir yolunu buluruz diyerek Rashi’yi geçiştirir. O Kinjal ile beraber mahalleliyi yolmanın derdine düşmüştür.

Ahem tarafından apar topar hastaneye getirilen Anita ise doktorların müdahalesiyle yatırılır. Doktor Anita’nın stresten kaynaklı büyük bir travma yaşadığını söyler. Ve onu daha fazla strese sokmamaları gerektiğini vurgular. Ahem ve Gopi’de Anita ile ilgilenerek evleneceği adam tarafından terk edildiğini ondan saklarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir