Masum 133.Bölüm Özeti- 2 Ağustos Pazar

Gopi Gerçekleri Rashi’nin YÜZÜNE ÇARPTI! Rashi ŞOK!

Masum dizisinde Rashi’nin arkadaşı konağa gelmişti. Gopi içi övgülerde bulunurken Rashi ise hizmetçi gibi arkadaşının karşısına çıkmış ve utanmıştı.

Diğer yanda ise Urmila kıyafetleri temizletmek için temizlikçi çağırır. Kinjal’in giysilerden de vermek için onun odasına girer. Çamaşırcı kadın duvardaki ikonun ayaklarından su damladığını görünce epey düşünceli davranır. Kadın odadan çıkıp gidecekken karşısına Kinjal çıkar. Kinjal ekstra kıyafetlerini vermek için kadına dur der. Tam o esnada tavandaki saksı kadının önüne düşer. Kinjal’in kadını durdurması sayesinde kadın ölümden dönmüştür.

Kadın bu olaylardan etkilenerek Kinjal’i ermiş biri olarak tanımlar. Kinjal’in yaptıklarına mucize diyerek evden ayrılır.

Bu arada Modi konağında ilginç bir olay gerçekleir. Gopi, Rashi hakkında bir aydınlanma yaşar. Bu aydınlanma ile beraber Rashi’nin yalanlarını bir bir yüzüne vurur. Mangoları yemesini, Hetal’in odasını kirlettiğini ve Meeti’ye attığı iftirayı yüzüne çarpar. Ayrıca Hetall ve Kokila arasındaki gerginliğin sebebi olarak da Rashi’nin suçlu olduğunu ima eder. Rashi ise hala üste çıkma çabası içerisindedir.

Ancak Gopi bu kararında kesindir. Bunun cezası olarak da Gopi Rashi ile konuşmama kararı alır. Rashi Gopi’yi daha önce böyle görmemiştir ve bütün bunların şaşkınlığını yaşar.

Gopi odasına geçtiğinde ise Ahem’i beli tutulmuş halde bulur. Ahem Gopi’den beline masaj yapmasını ister. İkili yine yakınlaşırlar. Tabi Gopi’nin aklına Holi gecesinde yaşananlar gelir. Ahem’in bütün olanları hatırlamaması onu üzer.

Ertesi gün olduğunda Urmila’nın evine çamaşırcı kadın tekrar gelir. Yanında da anne kız getirmiştir. Kinjal’in ermiş olduğunu düşünen kadın gen kız için evlilik duası ister. Tabi bu olaylar Urmila’nın zehir gibi zihninin çalıştırır.

Modi konağında ise Kokila Rashi’den bir tepsi tatlı sipariş etmesini ister. Rashi her zamanki gibi işi Gopi’ye yıkmak ister ancak Gopi onunla konuşmaz. Tabi Rashi tek başına işi eline yüzüne bulaştırır. Tören yerine eve tatlıyı sipariş eder. Üstelik tatlı porsiyon şeklinde gelmez. Kocaman bir top halinde gelmiştir. Nitekim bu akılsızlığının cezasını da çeker. Kocaman tatlıyı geri iade edemez. Tütlü sıkıntılarla mabede kadar taşır.

Tabi Kokila tatlıyı görünce şoke olur. Dev bir tatlı gelmiştir. Neyse ki peder dev tatlıyı görüp güzel sözler söyleyince Rashi işin içinden sıyrılır. Tabi Kokila ceza olarak büyük tatlıyı mabede çıkarma işini Rashi’ye verir. Rashi’inn resmen kolları kopmuştur.

Kinjal üzerinden paralar kazanma hayalleri kuran Urmila oldukça heyecanlıdır. Urmila’nın aksine Kinjal bu işe pek yanaşmak istemez. Urmila ise yalvar yakar Kinjal’i ikna etmeyi başarır. Tabi Kinjal’in ikna olmasında asıl etkili olan şey tepside gördüğü para olur. Parayı  Urmila’ya kaptırmamak için başına şal geçirip içeri girer. Kinjal ermiş rolüyle gelenlere hayır duası eder.

Modi konağında ise Ahem odadan içeri girip Gopi’ye yanaşır. Ona kolye almıştır. Kolyeyi Gopi’nin boynuna takan Ahem ona yakınlaşmaya başlar. Gopi’nin elinden tutar. Ardından beline sarılıp onu kucağına oturtur. İkili birbirlerine çok yakınlaşmışlardır. Ancak bütün bu olanlar birer rüyadır. Ahem rüyasından Gopi diyerek uyanır. Yatakta yatan Gopi Ahem’in uyanışını görünce şaşırır. Ahem belki gerçekleri hatırlayamasa da zihninin derinliklerinde o anları hala yaşatıyor ve rüyalarında görüyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir