Masum 130.Bölüm Özeti- 30 Temmuz Perşembe

Ahem Gopi’yi Öpücüklere BOĞDU! İkili Gerçek Bir Karı Koca Oldu

Masum dizisinde Urmila’nın ilaçlı tatlıları bu sefer elinde patlamış, Daval’ın zorlamasıyla Urmila tatlıyı yemişti. Urmila dışında tatlıyı yiyen bir diğer isim ise Ahem olmuştu. 

Sarhoş olan Urmila’nın ilk isteği paralarını görmek olur. Rashi’ye söylenerek onu paralarına götürmesini söyler. Kinjal ise durumu fark edip ikiliyi takibe alır. Tabi ikilinin dışında biri daha tatlıları yemiştir. O kişi de Daval’dır. Daval da sarhoşluğun etkisiyle Kinjal’e güzel sözler söyler. Tabi Kinjal’in aklı Urmila ve paradadır.

Anlayacağınız kafası güzel olan herkes sevdiği şeylerin peşindedir. Ahem’in peşine düşeceği kişi ise bellidir ‘Gopi’.  Ahem bu sarhoşlukla kendinden beklenmeyecek eyler yapacağını ilk olarak dans ederek gösterir. Ketum olan Ahem’in dans etmesi herkesi şaşırtır. Uzaktan Ahem’i gören Gopi şaşırır.

Ahem’in dansı da Gopi’nin onu izlediğini fark edinceye kadar sürer. Ahem hemen Gopi’nin yanına gider.

Diğer yandan Urmila ise parasına kavuşmanın mutluluğunu yaşar. Adeta bir bebek gibi parasını koynuna alıp şefkatle sever. Tabi Kinjal’de ikilinin peşindedir. Ancak Rashi bu durumu fark edip Urmila’ya söyler. Urmila paraları saklarken Rashi’de o ara Kinjal’i odaya kilitler.

Başı boş parayı saklamak için gezinen Urmila en son parayı bahçeye gömmeye karar verir. Urmila’nın da aklı başında değildir.  Rashi’ye de sakladığı yeri söylemez. Urmi paraları gömer ancak bakalı tekrar bulabilecek mi?

Urmila parayı saklama ile uğraşırken Jigar ise herkesi toplayıp fotoğraf çeker. Jigar’ın da fark edeceği üzere Kokila ve Hetal arasında ki soğuk rüzgarlar devam ediyordur. Geniş aile fotoğrafından sonra Jigar Ahem ve Gopi’yi ayrıca çekmek ister. Ahem yediği ilaçlı tatlının etkisiyle oldukça öz güvenlidir. Gopi’yle poz verirken onu güzelce sarar ve samimi bir poz verir. Tabi Gopi utangaç ve bir o kadarda mutludur.

Ahem daha sonra Gopi’yi köşeye çekip önemli bir şey söyleyeceğini söyler. Ancak önemli bir şey yerine aç olduğunu Gopi’ye anlatır. Ardından ikili beraber eve giderler. Evde baş başa kalınca Ahem cesurca bir hareket yaparak Gopi’nin elini tutar. Onu Holi boyalarının yanına götürüp ikili birbirlerinin yüzlerine boya sürüp bayramlaşırlar.

Ahem yine muzurluk yapıp boyalarla Gopi’yi kovalamaya başlar. Holi’nin eğlencesini çıkarmaya başlamışlardır. Bu koşuşturma minik kazalarla beraber ikiliyi çok ama çok yakınlaştırır.  İkilinin bu koşuşturmaları odalarına kadar sürer. Bu yakınlaşmalar Ahem’in öpücükleriyle bambaşka bir hal alır. İkili artık gerekten karı koca olurlar.

Diğer yandan kafası güzel olan Urmila ise yerlerde yatıyordur. O kadar rahattır ki aklına geleni yapar. Tabi Savita bu durumu görüp Kokila’yı kızdırır. Eline geçen fırsatı asla kaçırmak istemez. Bir diğer sarhoşumuz Daval ise heykele sarılmış Kinjal zannederek ona iltifatlarda bulunur. Kokila ise ikilinin bu halleri yüzünden oldukça kızgındır. Bu keyif veren ilacı kimin yine getirdiğini sorarak Kinjal’e kızar.

Daval ve Urmila ayılmaya çalışırken Ahem ise uyuyordur. Gopi onun uyanmasını bekler. Yşadıkları o güzel anlardan sonra Ahem’i bekliyordur. Hatta o uyanana dek güzel kokular sürüp kıyafetler giyer.  Ahem uyandığında ise tek hatırladığı şey baş ağrısıdır.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir