Masum 126.Bölüm Özeti- 26 Temmuz Pazar

Gopi ile Ahem’i Utandıran Olay! Kinjal Biletinin ÇALINDIĞINI ANLAYACAK!

Masum dizisinde Ahem’in Gopi’ye olan ilgisi ve Kokila’nın yaptığı yemekleri yememesi evde ortalığı karıştırmış. Kaynanamız Kokila kıskançlık krizlerine girmişti. Tabi Kokila’nın bu öfkesinden en çok payı Rashi alır.

Rashi sürekli Kokila’dan laf yemekten, azarlanmaktan ne yaparsa yapsın onun gözüne girememekten bıkmıştır.

Diğer tarafta ise Urmila Kinjal’e sarmıştır. Kinjal’in boş boş oturmasına kızar ve müşteri bulmasını söyler. Tabi Kinjal Rashi’ye benzemez. Sert çevizdir ve Urmila’nın ağzına lafları hemen tıkar. Üstüne de eğitmenlik yaptığı için Urmila’dan maaş ister. Urmi’nin gözleri faltaşı gibi açılır.

Modi konağında ise Kokila’yı çatlatan ama bizleri mutlu eden bir olay daha yaşanır. Gopi Ahme’i işe uğurlarken ona mavi dosyasını hatırlatır. Ahem’de dosyayı aldığını söyleyer. Ardından çıkarken Gopi’ye bu akşam işlerinin olmadığını bu yüzden de 6 da geleceğini söyleyerek onu bilgilendirir. İkili artık birbirlerine karşı sorumluluklarını yerine getirmeye başlamışlardır. Uzaktan bunları izleyen Kokila ise kıskançlığını gizleyemez.

Rashi ise annesinin telkinleriyle Hetal ve Kokila’yı birbirine düşürmek ister. Bu amaçla yarınki tören plan yapar. Kokila’nın tören için peder çağırdığını bilen Rashi hetal’e de peder çağırtır. Böylelikle ikili aynı işi yapacak ve tartışacaklardır.

Bu arada paragöz Urmila’nın da isteği yavaşta olsa başlar. Müşteriler ona gelmeye başlamıştır.

Tören zamanı gelir. Tören için insanlar bir bir konağa akın ederler. Ve olanlar olur. İki peder birden gelince Kokila şoke olur. Kokila’nın düşmanı Sarita’da bu karşıklığı görür. İki pederin katıldığı tören mi olur diye dedikodular yapar. Tabi Kokila bunları duyunca iyice sinirlenmeye başlar. Bütün bunların üstüne Kokila Hetal’den hesap sorar. Ancak işler Rashi’nin istediği gibi gitmez. Hetal Kokila’dan yaptığı hata için özür diler.

Tabi Rashi rahat durur mu! Bu sefer gidip pederleri gaza getirir. Bir pedere gidip en iyi snsin, en güzel sen yaparsın diyip gazlar. Diğerine gidip sen ondan daha iyisin diyerek onu pof poflar. Bu yüzden törende bir yarışa döner. Hatta pederler aynı parayı aldıkları paranın aynı olmasından dolayı kavga etmeye başlarlar. Anlayacağınız Rashi din adamlarını bile birbirine düşürür. Kokila bütün bu olanlardan sonra Hetal’i tekrar karışışına alır ve ona tüm olanlardan sorumlu olduğunu söyleyerek kızar.

Rashi’de hemen Hetal’e yanaşıp tüm suçun kendisinde olduğunu söyler. Böylelikle Hetal’in gözüne girecektir. Rashi bununla da kalmaz bu hatayı Kokila yapsaydı sen ona kızmazdın der. Rashi inceden inceye Hetal’in beynini yıkar.

Ertesi gün olduğunda Gopi Ahem’e çayını götürmek için odaya çıkar. Bu esnada Ahem’de duştan çıkıyordur. Ahem’in beline sardığı havlu kapı koluna takıp düşer. Gopi tam o anda içeri girince Ahem’i yarı çıplak görür. Ahem utanarak perdenin arkasına saklanrken Gopi’nin ağzı açık kalır.

İkili şaşkınlıklarını atınca Gopi yerdeki havluyu alıp Ahem’e götürür. Böylelikle Ahem bu zor durumdan kurtulur. Tabi Gopi havluyu verir vermez dışarı koşar. İkilinin bu utangaç hali kahvaltıda da devam eder.

Bu arada kahvaltıda bir gerilim daha yaşanır. Hetal yemek yemeden kalkar. Rashi’nin planı işe yarıyor gibidir. Hetal’in durgun halini eşi de fark edip sorar. Rashi’de olaylar çok güzel gidiyor diyerek annesini arayıp mutluluk konuşması yaparlar.

Urmila ile Kinjal ise alışverişe çıkarlar. Kinjal piyango aldığı markete gelince marketçi onu tanıt. Ona burayı şereflendirdiği için teşekkür eder. Milli piyangoyu kazandığı için tebrikte eder. Urmila şok olurken Kinjal şaşkın bir şekilde olayı anlamaya çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir