Masum 125.Bölüm Özeti- 25 Temmuz Cumartesi

Ahem Gopi’ye GÜL Aldı! SEVGİLİLER GÜNÜNÜ Kutladı!

Masum dizisinde Ahem Gopi’nin eksikliğini hissederken Kokila ise Ahem’in sürekli Gopi’yi aramasını kıskanır.  Örneğin Ahem hapşırık krizine girip mendilini arar ancak bulamaz. Kokila ona yardım etmek amacıyla mendili bulmaya çalışır. Ancak o da mendili bulamakta zorlanınca Ahem yine Gopi’yi anar.

Ahem’in bu tavrı Gopi onu arayınca da olur. Gopi Ahem’i arayınca onun tripleriyel karşılaşır. Ahem demediğini bırakmaz. Ancak Gopi olanları söyleyince Ahem birazda olsa yumuşar. Yemeğe bile inmek istemeyen Ahem Gopi’nin işlerimi bitirip geleceğim sözleriyle yumuşar. Pamuk gibi olur. İştahı aniden açılır.

Ancak Urmila Gopi’yi biraz daha tutabilmek için Kokila’yı arar. Ondan Gopi’nin kendisinde kalması için bir gün daha ister. Kokila’da bu duruma müsaade eder. Kokila sofraya gittiğinde Ahem’in açılmış iştahını görünce şaşırır. Ancak Ahem’in mutluluğu çok uzun sürmez. Gopi’nin gelmeyeceğini öğrenince iştahı tekrar gider.  Tabi Gopi’de Ahem gibi mutsuz olur.

Gopi tabiki durumu haber vermek için Ahem’i arar. Ancak Ahem’in telefonu aşağıda kalmıştır. Telefonu Kokila açar ve Gopi ile konuşur. Ardından Meti’ye telefonu verip Ahme’e götürmesini söyler. Ahem telefonu görünce alıp çağrılara bakar. Kokila tüm çağrıları sildiği için Ahem hibir çağrı göremez ve Gopi’nin onu arayıp bilgilendirmemesine kızar.

Ancak tüm bunlara rağmen ikili aşkı zirvede yaşıyorlardır. Ahem Gopi’nin hayalini kurarken Gopi Ahem’in hayalini kurar. Ahem yine dayanamaz ve Gopi’ye iyi geceler mesajı atar. Gopi mesajı görünce çok mutlu olur ve hemen o da Ahem’e mesaj atar. Ahem’de Gopi’nin mesajını görünce yüzü güler.

Ertesi gün ise sevgililer günüdür.. Rashi Jigariin sürpriz hazırlamayı düşünürken Ahem’de Gopi’ye bir an önce kavuşmanın derdindedir. Onu bugün Urmila’dan alacaktır. İkili içinde bu ilk sevgililer günüdür. Bir sevgililer günü hediyesi de Kinjal Daval’dan alır. Ancak Kinjal Daval’ın aldığı çiçeği çöpe atar. Gopi Kinjal’e müdahale etmeye çalışsa da Kinjal Daval’ı sevmediğini söyler.

Bu arada ufak bir karışıklık oluşur. Bu durum Gopi’yi kıskanan Kokila’yı epey kızdıracak bir sonuç oluşturur. Kokila ve Hetal Gopi’yi almak için çıkarlarken aynı işi Ahem’de yapıyordur Ahem evi arayıp gideceğini söylemek ister ancak telefonu Rashi açar ve Ahem’i sallamaz.

Ahem, Gopi’yi Urmila’nın evinden alır. Ahem’in Gopi’ye karşı tavrı gerçekten oldukça cesurcadır.Ne yaparsa yapsın onu sevdiğini saklayamıyordur. Ahem’den sonra Kokila’da gelir. Tabi Urmila Kokila ve Hetal’i görünce şaşırır. İkili Ahem’in Gopi’yi aldığını öğrenince tekrar evin yolunu tutarlar.

Diğer yandan evde Jigar ile baş başa kalan Rashi aralarındaki buzu giderek eritir.  Rashi’nin sürprizi de oldukça romantiktir. Gopi ile Ahme ise dönüş yolundadır. Gopi küçükken dondurma yediği bir yerin önünden geçerken anılarını anlatır. Ahem’de Gopi’nin anlattıkalarından sonra onu dondurma yemek için indirir. İkili dondurmalarını beklerken gül satan bir adam gelip Ahme’e Gopi’ye almasını söyler. Ahem’de sevgililer günü sebebiyle Gopi’ye gül alır. Ardından Gopi’ye gülü vererek onun sevgililer gününü kutlar. Gopi çok mutlu olur. Gopi’de Ahem’in sevgililer gününü kutlar. İkili mum gibi aşkalrından erirler.

Bu arada Kokila ve Hetal konağa dönerler. Kokila Ahem’i göremeyince kızmaya başalar. Bu esnada Ahem ve Gopi’de konağa gelir. Kokila ikiliyi görür. Gopi elindeki gülü saklamaya çalışır. Kokila neden geç geldiklerini sorunca Ahem dondurma yedik der. Kokila dışında herkes bu duruma mutlu olur. Ahem’in üstüne çok fazla dondurma yediği için Kokila’nın yaptığı yemekleri yememesi de Kokila’nın öfkesini ikiye katlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir