Masum 124.Bölüm Özeti- 24 Temmuz Cuma

Ahem Gopi’nin Eksikliğini HİSSEDİYOR!

Masum dizisinde Kokila Ahem’i cezalandırmış, Ahem cezalandırılırken Jigar bu boşlukta başarılar elde etmişti. Gopi’nin Kokila ile konuşmalarından sonra Kokila bu işte geri adımatar. Ahem’in artık ofise gidebileceğini söyleyerek onu azad eder. Tabi Kokila’nın bu kararı hem Ahem’i hemde Gopi’yi çok mutlu eder.  Jigar’ın Ahem’in yokluğunda işleri halletmesi Ahem’in oldukça hoşuna gider. Ancak Kokila içten içe bu durumu kaldıramaz. Ahem’in daha ön planda olmasını istiyordur.

Diğer yandan Urmila sie Daval’ın iş yerini spor salonuna çevirmek için çalışmalara başlar. Urmila spor salonuna müşteri çekmek için Kinjal’i şişman ve zayıf hallerini afiş hazırlatır. Kinjal bu durumu istemesede menajere olan borcunun ödenmesi için Urmila’ya bağlıdır. Bu yüzden çok ses etmez.

Urmila spor salonunu epey abartıp eve kadar taşır. Hatta müüşterileri beklerken spor bile yapar. Hatta eğitmen çok para iteyince kendisi eğitmen olmaya karar verir. Tabi Urmila için bu saçma serüven Kinjal için gülüp eğleneceği bir panayır gibidir. Urmila’nın bu şapşal halleri ve girişimciliği Kinjal’i çok güldürür. Kinjal eğitmen olmak için Urmila’nın kilo vermesi gerektiğini söyleyerek onu rejime sokar.

Urmi eğitmenliğinin ilk gününde gelen kişilere nasıl plates ve yoga yaptığını göstermek ister. Ancak o kiloda birinin öyle esnek hareketleri birden yapması işleri değiştirir. Urmila dengesini kaybederek kendini sakatlar. Eğitmenliği başlamadan biter. Tabi bu hata gelen müşterilerinde kaçmasına sebep olur.

Urmila kızını arayarak durumu anlatır ve onun kendisine bakması için eve çağırır. Ancak Rashi Jigar’ın gönlünü almakla uğraşıyorken Urmila’nın yanına asla gitmek istemez. Tabi Rashi bu durumdan kurtulmak için işi Gopi’ye paslar.Gopi ise dünden razı hemen Urmila’nın evine gider. Rashi yengesinin onuda göndermemesi için hemen bir plan daha yapar. Odasındaki banyonun suyunu açık bırakır. Olay ortaya çıkınca Kokila ona temizlik işini verir ve annesine gitmesini engeller. Böylelikle Gopi tek gitmiş olur.

Tabi Gopi’nin gidişi en çok Ahem’i şoke edecektir. Ahem Gopi’ye o kadar kendini kaptırmıştır ki iş yerinde dahi onu düşünür. Yeni yapılacak binadaki mabedin süslenmesi işini Gopi’ye yaptırmayı hayal eder. Nirekim eve gelince Gopi’nin olmadıüğını gören Ahem bu duruma epey bozulur. Gopi’nin eksikliğini daha ilk dakikalardan hisseder. Evde eşyalarını bulamaz. İşlerine odaklanamaz.  Yere dökülmüş çay artıkları, etrafın pisliği. Ahem delirmemek için kendini zor tutuyordur.

Gopi ise Urmila’nın kıskacına girmiş ve ona hizmet ediyordur. Urmila Gopi’yi bulmuşken ev işlerini, yemeği, temizliği herşeyi ona yaptırır. Tabi bir sorunu Gopi ile çözmesine rağmen diğer sorun devam ediyordur. Fitnes salonunun hala bir eğitmeni yoktur.

Urmila her şeye rağmen topallayarak müşterilerin yanına gider. Müşteriler fitnes eğitmenini sorarlar. Urmila cevap veremeyince müşterilerden biri Kinjal’i göstererk eğitmenin Kinjal mi olduğunu sorar. Urmila için bu muhteşem bir fırsattır. İşi hemen Kinjal’e yıkar ve onu eğitmen olarak tanıtır. Ajansa olan borçlarını bahane ederek Kinjal’in ses çıakrmasını da engeller.

Ahem’in Gopi krizi ise diğer yandan devam eder. Temizlikçi Meeti yerleri silip fanı açınca Ahem’in tüm dosyaları uçuşmaya başalr. Yarına işi hazırlaması gerekirken bu aksilikler bitmek bilmiyordur.  Ahem Kokila arkasındayken artık ekndini tutamaz ve Gopi burada olsaydı herşey yolunda giderdi der.

Kokila ise kıskanç kaynana modlarına geri döner. Kendini yetersiz hissederek bu duruma bozulur. Ahem Gopi’nin eksikliğini hissederken Gopi resmen ateş çemberine düşmüştür. Bir yandan Kinjal diğer yandan Urmila, Gopi’ye iş yaptırmak için kavgaya bile tutuşurlar.

Ahem ise artık dayanamaz ve Gopi’yi arar. Gopi Ahem’in aradığını görünce mutlu şekilde telefonu açmaya koyulurken Urmila mutfağa girer. Gopi’nin telefonu açmasına engel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir