Masum 121.Bölüm Özeti- 21 Temmuz Salı

Gopi Ahem’i YANAĞINDAN ÖPTÜ!

Masum dizisinde parayı bulan Urmila yeni imajıyla konakta epey şaşkınlık yaratır. Urmila piyangodan çıkan paradan bahsederek Modiler’e hava atar. Bu arada Rashi ve Gopi’de Urmila’nın yeni halini görünce bir hayli şaşırırlar. Urmila, Rashi için hava atarken Gopi’yi görmezden gelir.

Bu arada güvercin ise ortalıkta başıboş dolaşıyordur. Kokila ise yerde güvercin tüylerini görünce iyice şüphelenir. Ve nitekim onunda güvercini görür. Konaktakileri çağırarak güvercini gösterir ve bir açıklama bekler. Kimseden ses çıkmayınca Kokila Rashi’yi suçlamaya başlar. Bu arada Ahem konuya girer ve suçlunun Rashi olmadığını bunu hep birlikte yaptıklarını söyler.

Ahem’in bu cevabı Kokila’yı şaşırtır. Ahem olanları anlatır ve güvercini ne için eve aldıklarını söyler. Jigar kuşun yaralı olduğunu tekrarlayınca Kokila meselenin güvercinden ziyade kendisinden saklanması olduğunu söyler. Ona neden bir şey söylemedikleri için kızar.

Kokila güvercinin dışarıda bakılmasını söylerken Gopi araya girer ve Kokila’yı ikna eder. Onun dışarıda kendiler ve köpekler tarafında  zarar görebileceğini söyler Kokila güvercin iyileşene kadar evde kalmasına izin verir. Kokila her ne kadar ser mizaçlı olsa içi merhamet doludur.

Sabah olunca ise oldukça garip bir olay gerçekleşir. Gopi ve Ahem güvercini severken güvercin havalanıp Ahem’in omzuna konar. Ahem Gopi’den güvercini almasını ister. Gopi tam güvercini alacakken olanlar olur. Güvercin aniden uçmaya başlayınca Gopi’nin dengesi kaybolur ve Ahem’in yanağını öper. İkili o anda buz gibi kesilirler.

Hem Ahem hemde Gopi ne yapacağını bilemezler. Üstelik Ahem’in yanağında Gopi’nin ruj izi çıkmıştır.İkili o kadar utanırlar ki birbirlerine arkalarını dönerler.  Üstüne Jigar’ın Ahem’in boynundaki ruj izini görmesi ve Ahem’i uyarması. İkili pancar gibi kıpkırmızı olurlar.

Tabi bu olanlar ikiliyi çok etkiler. Birbirlerinden deyim yerindeyse konakta kamaya başlarlar. Karşılaşmamak için ellerinden geleni yapıyorlardır. Hetal Gopi’den Ahem’e ay götürmesini isteyince Gopi ne yapacağını bilemez. Bir bahane bularak çayı Hetal’e götürtür. Hetal ise Ahem’in kapısını çalıp girince Ahem’i sırtı dönük görür. Ahem’de Gopi’nin geldiğini düşünerek sırtını dönmüştür. O da oldukça utanıyordur. Hetal ise Ahem’in bu tavrına anlam veremez.

İkilinin karşılaşmama tutumu akşam yemekte dahi devam eder. Gün sonu odaya gitmek ise ikili için en  büyük sorundur. Odada birlikte yatmak en zorudur. Gopi aynı odada yatmamak için Kokila’nın yanına giderken Ahem ise salonda Gopi’nin uyumasını bekler. Nitekim Gopi Kokila’nın odasında uyuya kalırken Ahem’de salonda uyuya kalır. İkili aynı odada karşılaşmamakta başarılı olurlar. Tabi sabah Kokila ikilinin ayrı ayrı uyuduğunu görünce şüphelenir. Ahem ve Gopi’nin kavga etmiş olabileceğini zanneder.

Sabah olduğunda Ahem odaya gidince Gopi’nin olmadığını görerek banyoya  girip traş olmaya karar verir. Gopi ise Ahem’i görmeyince duş almak için banyoya girer. İkili bir anda göz göze gelince şoke olurlar. Ahem heyecanlanarak yanağını keser. Gopi hemen Kokila’yı da alıp Ahem’e ilk yardım uygular.

Bu arada Rashi’nin de doğum günüdür. Kızcağızın doğum günün konakta kimse hatırlamaz. Jigar bile arkasını dönüp yatar.  Rashi arayıp hemen Urmila’ya sitem yanar. Ertesi gün olduğunda Gopi’nin Rashi’nin doğum günün kutlaması birazda olsa Rashi’yi mutlu eder. Bu arada Urmila’da Rashi’nin doğum gününü kutlamak için bando ve kocaman bir çiçek yollayarak görgüsüzlüğünü gösterir. Konaktakiler de Rashi’nin doğum günü olduğunu öğrenince herkes onu kutlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir