Masum 115.Bölüm Özeti- 15 Temmuz Çarşamba

Ahem Gopi’nin Ayağına Masaj Yaptı!

Masum dizisinde Urmila’nın Kinjal’e yaptığı oyun ikilinin başına büyük bir iş açar. Kinjal yüzündeki lekeler yüzünden çekime gidemez. Çekime gidememesi yüzünden yüklü miktarda para ödemesi gerektiğini Urmi’ye söyleyince Urmi’de şoke olur.  Tüm bu olayların üstüne ajanstaki adamın gelip para istemesiyle işler iyice karışır. Bu kadar parayı nereden bulacağını düşünürler.

Modi konağında ise Rashi yine planlar peşinde koşmaya başlar. Bu amaçla önce büyükannenin kıyafetinde bulunan düğmeyi gizlice kopartır. Ardından da bunu farketmiş gibi yaparak dikip düzeltir. Büyükanne Rashi’nin bu hareketinden memnun kalır. Rashi işlerin iyi gittiğini düşünürken aslında başına daha çok iş açacak bir harekette bulunmuştur. Büyükanne dolaptaki sarileri de getirip Rashi’ye verir. Bunların hepsini tamir etmesini ister. Rashi elinde ip ve iğneyle bir sürü sarinin içinde kalmıştır.

Diğer tarafta Gopi’nin ise yürüme antrenmanları onu bir hayli zorlamıştır. Kokila, Gopi’nin ayağının ağrıdığını öğrenince ona yağla masaj yapar. Tabi Gopi Koki’nin ona bu tarz bir davranışta bulunmasına alışkın olmadığı için epey gelir.

Gopi biraz rahatlamanın etkisiyle uyur. Ancak ağrıları çok geçmeden yine başlar. Gopi Kokila’dan çekindiği için yağı kendisi sürmek ister. Masada bulunan yağa elini daldırır. Ardından bacağına uzanmaya çalışır. Ancak diğer bacağı alçıda olduğu için bunu başarması onu oldukça zorlar. Gopi iki büklüm uğraşırken Ahem odaya girip Gopi’nin bu halini görür.

Ve Ahem bu kadarını da yapar mı dediğiniz şeyi yapar. Eline yağı sürüp Gopi’nin ayağına masaj yapmaya başlar. Gopi utancından ne yapacağını bilmez bir haldedir. Ama diğer andan da Ahem’in ona olan bu ilgisi onu çok mutlu eder.

Bu esnada Gopi’yi yalnız bıraktığını hatırlayan Kokila onu kontrol etmek için odaya geri gelir. Ahem’i Gopi’ye masaj yaparken görünce elbette büyük bir şok yaşar. Ahem’e dinlenmesini söyleyerek yağı kendisinin süreceğini söyler. Gopi’ye de bacağın ağrıdığında bana söylemelisin Gopi kızım, saklamamalısın diyerek tatlı bir ikazda bulunur.

Urmila ve Kinjal’in için ise işler hala karışık gidiyordur. Ajanstan yeni adamlarda gelip paralarını ister. Urmia bir şekilde adamı yollar ancak sorunu çözmeleri gerekiyordur. Burada ikilinin aklına bir fikir gelir. Bu fikir başka ajanslarla çalışıp para kazanıp borçlarını böylece ödeyebilecekleridir.

Rashi ise saçma fikirlerle Jigar’ın kalbini kazanmaya çalışır. Ahem’in Gopi’ye yaptığı gibi oda Jigar’a ilgi göstererek onu geri kazanacağını zanneder. Bu amaçla Jigar’ın iş yerine çiçek yollar. İçine de güzel bir not yazar. Tabi Jigar toplantıdayken gelen bu zamansız hediye hiçte hoş bir etki bırakmaz. Nitekim Jigar eve geldiğinde Rashi koşa koş kesin Jigar nottan ve çiçekten etkilendi diye giderken Jigar’ın hiçte etkilenmediğini görecektir.

Gopi içinse ayak ağrısını giderecek bir çözüm bulması için doktor çağrılır. Doktor Gopi’ye iğne yapacağını söyler. Ancak Gopi iğneden çok ama çok korkuyordur. Helede doktorun elindeki kocaman iğneyi görünce korkusu daha da artar. Ne Koki ne de doktor Gopi’yi sakinleştiremez.

Gopi’nin ilacı ise Ahem’dir. Ahem işten erken gelerek bu zor anında Gopi’nin yanında olur. Ona korkmamasını, hemen olup biteceğini söyleyerek rahatlatmaya çalışır. Gopi Ahem’in konuşmalarından sonra birazda olsa sakinleşir. Ahem Gopi’nin kolundan tutarken doktor iğneyi yapar. Tabi bu Gopi için epey acılı olur. Ve çığlık atarak kolunu çeker. Gopi kolunu çekerken eli sert bir şekilde Ahem’in yüzüne gelir. Normalde Ahem Gopi’nin bu tarz durumlarında ona hakaret edip aptallıkla suçlardı. Ancak Ahem Gopi’ye hiç öfkelenmez. Aksine durumun yanlışlıkla olduğunu söyleyerek Gopi’yi savunur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir