Masum 114.Bölüm Özeti- 14 Temmuz Salı

Rashi ve Urmila DURMUYOR! Önce Gopi, Sonra Kinjal!

Masum dizisinde Gopi tüm gün uyuduğu için gece uyuyamamıştır. Ahem Gopi ile ilgilenmek ve onu mutlu etmek için onunla tüm gece oyun oynar. İkilinin yatakta birbirleriyle oyun oynaması gerçekten çok hoştur. Gopi bu durumdan mutlu olurken Ahem ondan daha fazla mutlu olur. Tabi saatler epey ilerleyince Ahem oyun oynarken uyuya kalır. Gopi’de ışığı söndürüp onunla uyur. İkili ilk defa birlikte aynı yatakta uyumuş olurlar.

Tabi sabah olup Ahem uyanınca saatin epey geçtiğini görür. Hızlıca hazırlanıp işe gitmesi gerekiyordur. Kokila Ahem’i evde görünce şaşırır. İşe neden gitmediğini merak eder. Ahem’in bütün gece Gopi ile oyun oynadığını öğrenince çok mutlu olur.

Bu arada Urmila Rashi’den haber alamadığı için Modi konağına gelir. Rashi ile konuşup son durumun ne olduğunu öğrenmek istiyordur. Ancak Rashi ondan beklenenin aksine Urmila ile konuşmaz. Bu zamana kadar başına gelen tüm işlerden onu sorumlu tutar. Urmi çaresizce eve döner. Rashi bu kez kendi kuralları ile hareket edecektir.

Urmila eve mutsuz döndüğünde onu kızdıracak bir manzara ile karşılaşır. Kinjal tv başına oturmuş cipsini almış keyfine bakıyordur. Urmi onun rahatlığını bozmaya çalışsada başarısız olur. Kinjal para kazandığı için evde oldukça özgürdür.

Tabi Kinjal’in bu keyfi davranışları reklam ajansındaki adamın ona getiridği kıyafeti deneyince sona erer. Kinjal abur cubur yemketen epey kilo almış ve elbiseye sığamamıştır. Urmila hemen bu krizi fırsata çevirip Kinjal’e yardım edeceğini ve onun güzelleşmesini sağlayacağını söyler.

Modi konağında ise Hetal’in annesi gelmiştir. Konaktakiler büyünanenin hayır duasını alırlar. Büyükanne özellikle Gopi için dua eder. Bu arada büyükanne Rashi’den arabada olan özel suyu getirmesini ister. Rashi evdekilere yaranmak için iyi bir fırsat yaklamıştır. Ancak bunu hiçte iyi kllanamaz. Bu suyu içilebilen bir su zannederek mutfakta bir kavanoza aktarıp getirir. Kokila bu yusun içilmediğini ve serpildiğini söyleyerek Rashi’yi hiçbir şeyi bilmemekle suçlar. Beceriksiz diyerek azarlar.

Rashi hemen telefona sarılıp Urmila’yı arar. Gözyaşları içinde olanları anlatır. Ne yaparsa yapsın Kokila’nın ona kötü davrandığını söyler. Bundan sonrada Urmi’nin sözlerini dinleyeceğini belirtir. Tabi Urmila demek kötülük demektir. Rashi’yi tekrar kazanan urmila bu sefer Kinjal’e sarar. Onu güzelleştireceğini söylediği için Kinjal’e özel bir krem hazırlayıp bu güzellik maskesini yüzüne sürmelisin der. Kinjal ise saf gibi kremi yüzüne sürer. Krem etkisini gösterince Kinjal’in yüzünde kocaman lekeler oluşur. Kinjal öfkeyle Urmila’nın yanına gider. Çekiminin olduğu gün bu oyun hiçte iyi olmamıştır. Ve çekime gidememesinin de mali sorumlulukları olacaktır.

Modi konağına ise doktor gelir. Doktor Gopi’yi muane edecek ve durumuna bakacaktır. Muane işlemi bittikten sonra doktor evdekileri tebrik eder. Gopi’ye çok iyi bakıldığını söyler. Gopi’nin artık ileri bir aşamaya geçebileceğini söyler. Bu aşama ise Gopi’nin artık yürümeye başlamasıdır.

Ahem’in destekleriyle Gopi ilk adımlarını atar. Tabi henüz ilk aşamalarda olduğu için bu bir hayli zordur. Gopi dengesini kabedip düşer. Ahem onu belinden yakalarayar tutar. İkili yine uzun uzun birbirlerine bakışırlar.

Rashi’de Gopi’ye hizmet etmeye devam eder. Urmila’nın takrikelri doğrultusunda yeni planlar yaparlar. Plan doğrultusunda Rashi Gopi’ye bir çağrı zili vermek fikrini ortaya atar. Böylelikle sorun olduğunda onu duyabiliriz der. Kokila bu fikri mantıklı bularak kabul eder. Planın ikinci aşaması ise zili etkisiz hale getirmek ve Gopi’yi zor duruma sokmaktır. Gopi zor duruma düşünce de Rashi hemen ortaya çıkacak ve kahraman olacaktır. Nitekim Rashi planı devreye sokar. Gopi zil çalışmayınca ilaçlarını kendi içmeye çalışır. Rashi ise son sürat odaya koşar. Gopi tam düşecekken onu yakalar. Bu esnada düşen su bardağı ses çıkarır. Evdekiler koşarak odaya gelirler.

Rashi yaptığı kahramanlığı anlatır. Kokila Gopi’ye zili neden çalmadığını sorar. Gopi zil çalışmadı der. Tabi bu arada Rashi zili düzeltmiştir. Zili alarak çalıştığını gösterir ve Gopi’ye daha dikkatli olmasını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir