Masum 104.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Cumartesi

Rashi Sonal’i ÖLDÜRDÜĞÜNÜ ZANNEDİYOR!

Masum dizisi 104. bölüm özetinde neler oldu? Rashi’nin yaptıkları Jigar tarafından öğrenilmiş. Rashi buna karşılık evdekilerle iyi geçinerek yerini sağlamlaştıracak bir plan yapmıştı. Ancak işler pekte umduğu gibi gitmez. Başta Kokila onun bu değişiminde bir iş olduğundan şüphelenir.

Masum dizisi son bölümde Jigar’ın dalgın haliyse devam ediyordur. İş yerinde bile dalgındır. Ne işlerini doğru düzgün yapabiliyor ne de aklını bir türlü toparlıyordur. Ahem onun böyle dalgın ve işlerde verimsiz olduğunu görünce uyarır. Ahem’in en tahammül edemeyeceği şey işlerindeki aksaklıklardır.

4 Temmuz Masum 104. bölüm özetinde Diğer yandan Rashi ise evdekilere şiirn gözükmek için Hetal’in anlına masaj yapar. Hetal ise Rashi’ye destek olmak için bu durumların geçici olduğunu söyler. İyi bir çift olmanın en önemli noktasının sabır olduğunu anlatır. Hetal tabi böyle rahat konuşması normal ancak gerçekleri öğrenince de bunları diyebilecek mi tartışılır. Kokila ise uzaktan Rashi’yi izlemekle yetinir. Er yada geç saklanan neyse ortaya çıkacaktır.

Rashi’nin iyilik meleği tavrını Jigar’a da uygular. Ona kendi elelriyle portakal suyu hazırlayıp ikram eder. Ancak Jigar Rashi’den hiçbir şey istemiyordur. Ona olan öfkesi çok fazladır. En sonunda dayanamaz ve herkese tüm gerçekleri anlatacağını söyler. Rashi korkudan ne yapacağını bilemez.  Jigar’ın ayakalrına kapanarak ona yalvarır. Nirekim Jigar söyemekten vazgeçer. Ancak bunu Rashi için yapmıyordur. Aksine Rashi’den nefret ediyordur. Bunu ailesini üzememk için yapmamıştır. Ancak Kokila’nın da düşündüğü gibi gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır.

Bu arada koca konakta Jigar ile Rashi’nin konuşmasına denk gelip onları isatemeden dinleyen biri vardır. O da Gopi! Gerekleri öğrenen Gopi’nin Jigar ve Rashi için yapmayacağı şey yoktur. Gopi bu yüzden Rashi’ye yardım etmeye karar verir.

Bu arada Urmila Rashi’ye ulaşmak için onu arar. Telefonun Kokila’da olduğunu bilmeyen Urmila, telefonu aan kişiyi Rashi sanarak ona sondurumu sorar.  Gerçeği kimsenin öğrenip öğrenmediğini merak ediyordur. Tabi Kokila urmila’nın söylediği şeyleri duyunca merakı artar. Saklanan şeyin ne olduğunu soarar. Urmila şok içinde kalır. Rashi sandığı kişi Kokila’dır. Ancak Urmila profesyonelce lafı değiştirip olaydan sıyrılır.

Diğer yandan Ahem ise Gopi’nin yerde yatmasını artık istemiyordur. Odaya hoş bir koltuk alarak Gopi’ye burada yatacağını söyler. Gopi yine Ahem’in onu düşünmesinden mutlu olur. Aslında ikilinin yan yana yatmaları gerekli ama aşama aşama bu durumda ilerde oluşacak.

Gopi ardından Rashi’nin yanına giderek ona yardım etmek ister. Gerçekleri duyduğu için biliyordur. Bu arada Urmila gelir. Kokila’ya yakalanmanın ve başlarındaki durumun öfkesiyle Gopi’yi azarlar. Bu salak kızdan yardım aldığı için Rash’ye de kızar.

Urmila’nın tavsiyelriyle Rashi sonali arayıp Jigar’ın peşini bırakmasını ister. Ancak Sonal’le telefonda anlaşamazlar. Sonal’de Rashi’ye öfkelidir. Onu düğün günü rezil etmiş üstüne de arayıp telefonda emir veriyordur.

Rashi bu sefer Gopi’nin yanına gider. Ondan Sonal’i arayıp buluşmalrı için ikna etmesini söyler. Gopi istemeyerekte olsa onal’i arayıp Rashi için randevu alır. Ancak Rashi Gopi’ninde gelmesini ister. Yine bir planlar peşinde olduğu aşikardır.

İkili buluşunca da problemlerini çözemezler. Aksine Sonal dahada öfkelenip Rashi’ye tokat atma derecesine gelir.  Neyseki Gopi araya girerek ikiliyi ayırır. Ancak Rashi yine rahat durmaz. Gizlice Sonal’in arabasının tekelleğini patlatır. Arından ikili eve döner.

Eve döndüklerinde ise oldukça sarsıcı bir haber alır. Sonal’in kaybolduğu haberi. Tekelleğe zarar veren Rashi hemen korkmaya başalr. Çünkü Sonal’in başına gelecek olası şeyin tek sorumlusu odur. Hatta evin bekisi bile geldiğinde polis sanarak korkar. Kensisinin bir suç işlemediğini herşeyi Gopi’nin yaptığını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir