Masum 103.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Cuma

Rashi’nin Foyası Ortaya ÇIKTI!

Masum dizisi 103. bölüm özetinde neler oldu? Jigar Sonal’den olayların gerçek yönünü öğrenmiş ve bu gerçekle ne yapacağını bilememişti. Rashi ise Jigar’ın soğuk davranışlarından şüphelenmeye başlar.

Masum dizisi son bölümde Tabi Rashi yine karakterinin gerğini yapmaya devam eder. Jigar ile olan sorunuyla uğraşmak yerine gidip onun ceplerini karıştırıp kendine ilgilenecek bir mücevhre bulur. Hadi buldun yüzüğü baktın bari sonrasında yerine koy. Ama yüzüğü görür görmez Rashi’nin aklı başından gider. Yüzüğü parmağında görmek için fener. Ancak yüzük parmağına küük gelir ve geri çıkaramaz. Tabi yüzüğü çıkaramadığı için yakalanmaktan korkarak boş kutuyu cekete koyup elini Jigardan gizler.

3 Temmuz Masum 103. bölüm özetinde Ardından her zamanki gibi Urmila’yı arayıp ne yapacağını sorar. Urmila’da hediye yüzük sözünü duyunca kendinden geçer. Ancak bunu Jigar’dan habersiz yapmaması gerektiğini söyler. Yüzüğü yerine geri koymalısın der. Ancak yüzük çıkmıyordur.

Jigar ise duygusallık rüzgarına kapılmış, ne yaptığını bilmeyen avare gibi konkta dalgın dalgın hareket eder. Tabi Jigar’ın bu davranışı konaktakilerin dikkatini çeker. Gopi Jigar’a yaklaşarak ne olduğunu sorar. Bildiğiniz gibi Jigar’da Gopi’nin çok zor anlarında ona destek olumuştu. Ancak Jigar konuşmak istemez. Bir şeyinin olmadığını söyleyerek ortamdan uzaklaşır.

Rashi ise soluğu banyoda alır. Sabunla yüzüğü ıkarmaya çalışır ancak işe yaramaz. Bir yandan da Jigar’ı gözetlemeye devam eder. Yüzüğe bakıp bakmadığını bilmek eğer bakacaksa dikkatini dağıtarak zaman kazanmayı amaçlar.

Bu arada Kokila gelip Rashi’den tören için tatlı yapmasını ister. Rashi bir yandan yüzükle uğraşırken bir yandan da Kokila’ya yakalanmamaya çalışır. Mutfakta malzemeleri listelreken Rashi’nin aklına eline yağ sürmek gelir. Nitekim bu fikri biraz zorlamayla da olsa işe yarar. Tabiişe yarar yaramasına ama bu seferde yüzük Rashi’inn elinden kayıp lavaboya düşer. Rashi nitekim sonunda yüzüğü almayı bir şekilde de olsa başarır.

Gopi ise Jigar ve Rashi’nin aralarındaki sorunu düzeltmek amacıyla odalarını çiçeklerle süsler. Ancak bütün bunlar nafileridir. Jigar’ın gözü hiçbir şey görmüyorudr. Tek düşündüğü şey Sonal’in ona söyledikleridir. Hatta Jigar o kadar dalgındırki yolda yürürken az kalsın arabanın altında bile kalacak duruma düşer.

Bu arada konaktakilerde Jigar’ın ortalıkta olmamasından endişeleirler. Hetal telefonla arar ancak ulaşamaz. Jigar’ın enrdeolacağına yönelik fikir Gopi’den gelir. Ahem’le beraber mabede gidip Jigar’ı bulurlar ve konağa geri getirirler.

Tabi Jigar o kadar dalgındırki zamanın farkına varamamıştır. Ahem’den ve evdekilerden özür diler. Rashi ise oldukça endişelidir. Ne halt yediğini bildiği için Jigar’ı memnun etmeye çalışır. Onun gözlerini bağlayarak Gopi’nin süslediği odaya götürür. Ancak Jigar için tüm bunların bir anlamı yoktur. O Rashi ve annesi tarafından düğünde kandırılmıştır ve Sonal’den ayrılmıştır. Ve Jigar daha fazla dayanamayarak Rashi’ye gözleirmin iine bak ve bana doğruyu söyle der. Artık Rashi’nin yalanlarından ve kandırmacalrından bıkmıştır.

Rashi ise ne diyeceğini bilemez. Tüm oyunları ortaya çıkmıştır. Yaptıkları tüm yalanlar Jigar tarafından yüzüne arpılmıştır. Rashi’nin gözyaşı dökmekten başka yapacak bir eyi yoktur. Jigar öfkesini kustuktan sonra odadan ayrılır.

Rashi igar gittikten sonra Urmila’yı arar. Urmila’ya ne yapacağını sorar. Urmila herkes gerçeği öğrenmeden konaktaki yerini sağlamlaştır der. Jigar seni kovsa bile konaktakiler sana sahip çıkmasını sağlamalısın. Rashi bu amaçla çokça yalakalıklar ve hamaratlıklar yapar. Sizce Rashi konakta kalabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir