Masum 102.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Perşembe

Gopi Güzel Sesiyle Herkesi BÜYÜLEDİ Rashi Yalanları Ortaya Çıktı!

Masum dizisi 102. bölüm özetinde neler oldu? Rashi’nin tüm engellemelerine rağmen Sonal ve Hetal kaarşılaşmıştı. Gerçeklerin ortaya çıkacağından korkan Rashi’nin hemen bir çözüm bulması gerekir. Bu özümü ona sunacak kişi ise Kokila olur. Geleneksel müzikelr yerine modern müziklerin çalınması yüzünden Dj ile kavga eden Kokila’nın yanına atlayan Rashi olayalrı daha da kızıştırır. Amacı Hetal ve Sonal’in dikkatini dağıtmak ve konuşmalarını engellemektir.

Masum dizisi son bölümde Rashi bu işide epeyabartır. Madem dj geleneksel müzik çalmıyor dyip kendi geleneksel bir ezgiyi söylemeye başlar. Ancak Rashi’nin sesi o kadar kötüdürki Kokila dayanamaz ve onu oradan indirir. Koki’nin bir numaralı düşmanı Savita ise bu durumu değerlendirip Kokila’yla bir güzel dalgasını geçer.

2 Temmuz Masum 102. bölüm özetinde Rashi’den sonra ipi Urmila eline alır. Küük bir çocuk bulup Sonal’i kocan seni çağırıyor diyerek bir odaya gösterir. Urmi’nin amacı Sonal’i odaya kilitleyip festival boyuunca ondan kurtulmaktır. Ancak bunu yapmaya çalışırken yakalanır. İkili bir birine söylenmye başlar. Urmila tüm olanları Sonal’in yüzüne vurup Jigar’ın peşini bırakmasını söyler.

Ancak Urmila’nın gözden kaırdığı bir şey vardır ki oda Jigar’ın tüm gerekleri duymuş olması. Ama Jigar’da Gopi’nin bir yan versiyonu olarak her şeye oldukça optimistik baktığı için bunların gerçek olamayacağını düşünür. Ama şüphe insanın içini kemiren bir kurt gibidir. Ve bu kurt Jigar’ın içine düşmüştür.

Festival bitip herkes konağa döndüğünde Kokila Rashi’ye olduka öfkelidir. Saçma bir şekilde sahnede ezgi okumuş ve rezil olmuştur. Kokila Rashi’nin bu ezgiyi çalışıp en güzel şekilde tekrar okumasını söyler. Bu amaçlada Gopi’den ders alacaktır.

Rashi’nin aksine Ahem ve Gopi için ise işler oldukça iyi gidiyordur. Gopi kumaş semiş onu düzeltiyorudr. Ahem’i görünce eli kolu birbirine giren Gopi kumaşı yere düşürür. Ahem ise normalde hep hakaret etmesine alışmışken Gopi’ye kumaşı katlaması için yardım eder. Ayrıca kumaşın renklerinide oldukça beğenmiştir.

Rashi’ye geri dönersek Gopi Kokila’nın direktifleriyle Rashi’ye şarkı söyleme dersleri verir. Ancak ses bir yetenek işidir ve Rashi’de ne yetenek vardır ne de azim. İşi gücü entrika. Rashi’yi şarkı işinden kurtarmak İçin Urmila’da epey abalar ancak bunu beceremez. Kokila kararlıdır.

Ahem’in Gopi’yi övme serisi ise hız kesmeden devam eder. İşten eve dönen Ahem yataktaki kıyafetleri görünce pek bir mutlu olur. Kıyafeti üzerine tutarak prova yapar. Gopi ise Ahem’in geldiğini görünce endişelenir. Ancak Ahem’in Gopi’ye iltifarlarıyla bu endişe yok olur. Ahem Gopi’nin ikisi için hazırladığı kombine bayılmıştır.

Festivalin 3. günü gelmiştir. Rashi şarkı söyleyerek Modileri rezil ettiği günü telafi edecektir. Ama işler hiç öyle gitmez. Rashi çirkin sesiyle yine herkesin alayına mağruz kalır. Urmila bile kızının sesine dayanamayıp kulaklarını kapatır. Rashi’nin sesi o derece kötüdür.

Rashi’yi kurtaracak ve herkesin isyanını bastıracak kişi ise Gopi olur. Güzel sesiyle geleneksel bir ezgi söyler. Herkes Rashi’yi unutup güzel sese odaklanır. Ve dans etmeye başlarlar. Ahem’de Gopi’nin sesinden büyülenmiştir. Aşk dolu gözlerle Gopi’ye bakar.

Diğer yandan Jigar sonunda Sonal ile karşılaşır. Rashi’nin tüm engellemeleri rağmen ikili konuşmayı başarırlar. Ve bu konuşma Rashi’nin yaptığı oyunu Jigar’ın öğrenmesini sağlar. Sonal kendi aısından Jigar kendi açısından olayı anlatınca Urmila’nın ikiliyi kandırdığı ortaya çıkmış olur. Jigar sizce bunun hesabını Rashi’den soracak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir