Masum 101.Bölüm Özeti – 1 Temmuz Çarşamba

Ahem Gopi’yi İlgi MANYAĞI YAPTI

Masum dizisi 101. bölüm özetinde neler oldu? Rashi’nin yırttığı sarini suçunu Gopi’ye atmasına rağmen Gopi iyi yürekliliği sayesinde bu iştten kurtulmuştu. Hediye edilen sariyi giyen Gopi oldukça güzel olmuş ve Ahem’i etkilemişti.

Masum dizisi son bölümde ardından tüm konak festivale katılmak için evden ayrılırlar. Ancak orada tüm aileyi şoka sokacak bir olayla karılaşırlar. Mankenlik serüvenine başlayan Kinjal festivale şeref konuğu olarak katılmış üstünede podyumda katılımcılara mini bir gösteri yapmıştır.Bu durum özellikle Ahem ve Kokila’yı çok kızdırır. Kinjal’in mini gösterisinden sonra müzik çalar ve herkes dans etmeye başlar.

1 Temmuz Masum 101. bölüm özetinde modiler Kinjal’den dolayı moralsiz oldukları için ilk başta dansa pek katılmak istemezler. Onların aksine Urmila ve Rashi müziği duyunca sahneye atılıp dans ederler. Eğlenceyi bulmuşken kaçırmak istemiyorlardır.

Dandiya dasnının başlamasıyla herkes oynamaya başlar. Bu arada Jigar’ın gözüne bir kişi takılır. Bu kişi evlenecekken Rashi’nin oyunuyla ayrıldığı Sonal’dir. Jigar ona bakınca epey bir düşüncelere dalıp gider. Ne de olsa güzelim kızı bırakıp kaprisli ve gözü aç biri olan Rashi’yle evlenmiştir.

Jigar’ın haklı pişmanlığının sebebini 1 dakika bile gemeden görürüz. Rashi dandiya dadsında yine rahat durmaz. Gopi’nin karşısında geçtiğinde sopayla Gopi’nin yaralı eline acımadan vurur. Gopi acıyla çığlık atar. Gopi’nin sesini duyan ve onu ilk gören kişiyse Ahem olur. Ahem’in Gopi’ye olan ilgisi gün geçtikçe sürekli artıyordur.

Ahem hemen kalabalığın içine girerek Gopi’yi oradan çıkarır. Jigar’dan Gopi’nin elini rahatlaması iççin bir şeyler getirmesini ister. Gopi’nin ise acıdan gözleri yaşarıyordur. Ahem Gopi’nin acı çekmesine daha fazla dayanamaz ve avucunu açıp yaralarını üfleyerek acıyı dindirmeye çalışır. Gopi’nin acısı Ahem’in bu davranışıyla son bulur. Ahem’in onu böyle düşünmesii Gopi’yi çok mutlu etmiştir. Rashi ise uzaktan olanalrı görünce sinirlenir. Gopi’ye kötülük yapmak isterken Ahem ile yakınlaşmasına sebep olmuştur.

Rashi ikinci şoku ise Sonal’i görünce yaşar. Türlü oyunlar yaparak ayırdığı Sonal’de festivaldedir. Rashi hemen endişelenir çünkü Sonal Modilerle konuşursa onun yaptığı oyun ortaya çıkabilir. Rashi hiç nefes almadan annesi Urmila’nın yanına gider. Bu sorun oldukça büyük bir şeydir. Urmila ile konuştuktan sonra ikili Modilerle Sonal’in ne olursa olsun konuşmamalarını sağlamaya karar verirler. Bu amaçla Rashi kendini iyi hissetmediğini söyleyerek Modilerin festivalden ayrılmasını sağlar.

Bu arada Ahem’in gözü ise hala Gopi’dedir. Gopi susamı ve su almak için su dağıtan adamın yanına gitmiştir. Ancak adamın önü oldukça kalabalıktır. Elleri yaralı olan Gopi’nin su alması ise oldukça zordur. Uzaktan Gopi’nin durumunu gören Ahem yine dayanamaz. Kalabalığın içine girip bir bardak su alır. Ardıdnan Gopi’yi o curcunadan çekerek suyu verir.

Ahem, Gopi’ye ellerinin yaralı olduğunu, su imek için kendisinden neden yardım istemediğinin hesabı sorar. Gopi ise Ahem’in bugün yaptığı ikinci hareketinden de çok etkilenir. Suyu içerken aşk dolu gözlerle Ahem’e bakar.

Rashi’nin baş ağrısı yalanıyla festivalden ayrılan modiler eve gelmişlerdir. Rashi ise olanları düşünmeye devam eder. Jigar’a davranışını da hatırlayınca ipin ucunu kaçırdığını düşünür. Bu düşüncesinde de haklıdır. Jigar her ne kadar Rashi’yi sevdiğini söylesede Sonal onun kalbinde bir yaradır.

Diğer yandan Ahem ise Gopi’yi izlemeye evde de devam eder. Ahem baya baya Gopi’ye gönlünü kaptırmaya başlamıştır. Nitekim festivalin ikinci günü için Gopi’ye oldukça güzel bir sari hediye alır. Gopi sariyi görünce mutluluktan uçar. Ahem Gopi’nin yüzündeki kocaman gülümsemeyi görünce o da gülümsemeye başlar. Tabi set imajını bozmamk için hemen kendini toparlar.

Ahem ayrıca diğerlerine de sari almıştır. Ama en güzel sari Gopi’ninkidir. Ahem’in bu tavrı Kokila’yı da mutlu eder. Ortamın tadını yine Rashi kaçırır. Modilerin festivale gitmesini, sonalle karşılaşmasını istememektedir. Bu amaçla baş ağrısı yalanına devam eder. Kokila’da başı ağrıdığı için Rashi’nin evde kalmasını söyler. Gopi’de yanında duracak der. Tabi bu karar hem Ahem’i hem Gopi’yi üzer. Gopi Ahem’in ona aldığı güzel sariyi giymek için hayal kurarken Ahem’de onu görmek için hayal kuruyordur.

Nitekim Rashi kendisi gitmeyipte Modilerin gidiceğini görünce planının saçma olduğunu anlar. İyileştim diyerek oda festivale gitmeye karar verir. Rashi festivalde ne kadar uğraşırsa uğraşsın Sonal ve Hetal’in karşılaşmalarını engelleyemez. Sizce Sonal Rashi’nin ipini çekecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir