Masum 100.Bölüm Özeti – 30 Haziran Salı

Gopi Sınavı GEÇTİ! Güzelliğiyle de Ahem Kendinden GEÇTİ!

Masum dizisi 100. bölüm özetinde neler oldu? Rashi Gopi’nin sınavının kötü gitmesi için elinden geleni yapmış ve onu zor duruma sokmuştu. Gopi’nin yaptığı yanlışları gören Ahem’de ona çok kızmıştı. Tüm bunaların üstüne kafaı karışan Gopi çiçekiden tören için kaktüs sipariş etmişti.

Masum dizisi son bölümde Kapı çalıp çiçekçi kaktüsleri getirdiğinde Kokila gözlerine inanamaz. Bunca kaktüsün niçin konağa getirildiğini çiçekiye sorar. Çiçekçi konaktan sipariş verildiğini söyleyerek durumu açıkalr. Kokila ne olduğunu Gopi’ye sorar. Gopi’nin yanlışlık yaparak çiçek yerine kaktürs sipariş ettiğini öğrenince Kokila Gopi’ye epey kızar. Raşi ise bu durumdan çok mutludur. Gopi’nin böyle saflıklar yaparak Kokila2dan azar yemesi onu neşelendirir. Neyseki Koki durumu ço uzatmayıp kaktüsleri geri yollatarak onalrın yerine normal çiçekler sipariş eder.

30 Haziran Masum 100. bölüm özetinde Tören için hazırlıklar yapılmış tören başlarken Ahem gelir. Ahem’in elinde Gopi’nin sınav sonuları vardır.Gopi olduka endişelenir. Sınavı geçemeyeceğini düşünüyor ve Ahem’i üzüleceğinden endişeleniyordur. Ancak sonular hiçte Gopi’nin beklediği gibi değildir. Gopi sıonavı geçmiştir. Kaktüs sorusu ve boş bıraktığı 3 soru dışında tüm soruları doğrıu bilmiştir.

Gopi mutlu olup tüm tebrikerli alır. Kokila Ahem’i ve Gopi’yi över. Onları n çok çalıştığı söyler. Ahem olduka hırslı olduğu için Gopi’ye sitem ederek hızlı olsaydı eğer tüm sroualrı yapardı der. Raşi ise oldukça mutsuzdur. Hem Gopi sınavı geçmiş hem de herkesin övgülerin,i almıştır. Üstüne Gopi’ye hediye alınacağını duyunca Raşi’nin yüzü tamamen gider.

Gopi yine iyi yürekiliğini gösterek Jigar ile konuşup Raşi’ye hediye almasını söyler. Jigar elinde sarilerin olduğu bir broşürü Raşi’ye göstererek ona sari alacağını söyler. Raşi arayıp sari satıcısını eve dave eder.

Satıcı geline Kokila şaşırır. Bu durumdan haberi olmadığı için satıcının kim olduğunu sorar. Raşi onları Jigar’ın çağırdığını söyleyerek Koki’yi bilgilendirir. Ardından satıcı içeri girer. Koki sarileri görmek itediğini söyleyince satıcı müzik çalardan müzik açar. Ardından evdekilerin şaşkınlığıyla mankenler birer birer avluya girip sarileri seriler.

Her şey yine güzel giderken Raşi Gopi’nin başını derde sokamyı başarır. Denemek için aldığı sariyi odasında giyerken yanlışlıkla yırtar. Yırtılan sari Rashi’yi çok endişelendirir. Oldukça pahalı olan sariyi almak zorunda kalırlarsa Kokila ona çok kızacaktır. Annesini arayan Rashi ondan yardım ister. Urmi’nin planı basittir. At suçu Gopi’ye o düşünsün der. Rashi bu fikri hemen benimse.

Gopi’yi yuakrı çıakrtıp sariyi ona denetir. Ardından Gopi denerken sanki o yırtmış gibi gösterek suçu ona atar. Bu seferde Gopi endişelenmeye başlar. Sariyi başta dikerler ancak Gopi ayalan söylemek istemez. Neyseki Gopi’nin iyi yürekliliği ve açık sözlülüğü burda işleri  çözer. Satıcı sariyi Gopi’ye hediye eder.

Akşam olduğunda sariyi giyen Gopi çok güzel olmuştur. Ahem Gopi’yi görünce ondan çok etkilenir. Ve donup kalır. Gopi ise Ahem’in ona hayran bakışlarından çok mutlu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir