Kusursuz Kiracı Konusu nedir? Kusursuz Kiracı dizisi hangi apartmanda çekiliyor, uyarlama mı, ne zaman yayınlanıyor?

Kusursuzkiraci

Yeni sezonda Fox Tv başarılı seçimiyle Kusursuz Kiracı ile adından söz ettirmeyi başardı. Kusursuz Kiracı reytinglere kurban gitmezse senaryosuyla epey dikkat çekici.

Kusursuz Kiracı dizisi izleyeni ekran başına kitlemeyi başardı! Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün yer aldığı dizi, her hafta salı akşamı yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkıyor. Peki, Kusursuz Kiracı dizisi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var?

FOX ekranlarının yeni ve nefes kesen dizilerinden olan Kusursuz Kiracı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan  yaparken senaryosunu ise Nermin Yıldırım kaleme alıyor. Dizi Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden ekrana uyarlanmıştır.

KUSURSUZ KİRACI KONUSU 

Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır.

Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar.

 Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

KUSURSUZ KİRACI HANGİ APARTMANDA ÇEKİLİYOR? 

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. İstanbul Balat ilçesinde bulunan apartmanda yapılan çekimlerin yanı sıra eski kundura fabrikasının yer aldığı Beykoz’da da çekimlerin bir kısmı gerçekleştiriliyor. Beşiktaş gibi ilçelerde de çekimler yapılacak.

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI KARAKTERLER 

Dilan Çiçek Deniz – MonaSerkay Tütüncü – YakupMelisa Döngel – LeylaÖzlem Tokaslan – HamiyetRuhi Sar – SamiBeyti Engin – CüneytDeniz Cengiz – SuziUmut Kurt- Nihat DinçÜmmü Putgül – SabahatHasan Şahintürk – MuzafferBennu Yıldırımlar – Madam VulaNilsu Yılmaz,Rami Narin,Alptekin Serdengeçti,Şirin Öten,Rüçhan Çalışkur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir