Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurlar Vadisi Kaos fragmanı yayınlandı mı?

kurtlar vadisi kaos

Kurtlar Vadisi Kaos Geri Sayım Başladı!

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos’un dönüşünü müjdeledi. Kurtlar Vadisi Kaos sezonu açılıyor. Türk dizi tarihine damga vuran Kurtlar Vadisi’nin geri dönüşü oldukça heyecanlandırdı. Kurlar Vadisi Kaos fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu. Şu ana kadar Kurlar Vadisi Kaos fragmanı gelmedi. Kurtlar Vadisi Kaos resmi açıklama bekleniyor.

Efsane dizisi Kurtlar Vadisi’ndeki Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz hayranlarının uzun süredir beklediği müjdeyi verdi. Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırladığını belirtti.

“397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Bir ara verelim diye düşünüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.”

Necati Şaşmaz

Kurtlar Vadisi Kaos Fragmanı

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Türkiye ve Dünya gerçeklerini gözler önüne serecek! Kurtlar Vadisi Kaos’ta yakın dönem ilişkileri, Rusya Ukrayna savaşı, Suriye meselesi, Rusya ambargosu gibi temaların işleneceği düşünülüyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?

Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil. Geleneksel akımın yanı sıra dijital platformlarda Kurtlar Vadisi için yarışa girdi. Özellikle Disney Plus Kurtlar Vadisi Kaos’u kaybetmek istemiyor.

Necati Şaşmaz katıldığı bir programda Kurtlar Vadisi Kaos için çalışmaların ocak ayında tamamlanacağı sinyalini vermişti. Ay sonuna doğru dizi tanıtımı ve afişlerin gelmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları

Kurtlar Vadisi Kaos dizisine hangi oyuncuların transfer edileceği ise merak konusu. Özellikle izleyenler geçmiş dönemden tanıdık simaları görmeyi arzuluyor.

Necati Şaşmaz kimdir?

15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ’da doğdu. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada’da tamamladı. Muhammed Necati Şaşmaz.Türk oyuncu, senarist, yapımcı ve iş insanı. Kurtlar Vadisi serisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteriyle tanındı.

ABD’de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiğinde geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika’da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika’ya varamadan geri dönen Şaşmaz, ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika’ya dönmekten vazgeçti.

Necati Şaşmaz hayatını Türkiye’de devam etme kararı aldı. Ankara’da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden Osman Sınav’la bir iş görüşmesine oturdu.

Osman Sınav’ın “Bir dizi düşünüyoruz, seni de baş rolde düşünüyorum” sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Necati Şaşmaz, bir ay sonra bu teklifi kabul etti.

Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceği beklentisiyle görüşmeye gitti. Osman Sınav’ın “Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum.” sözlerine düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz; özel hayatının kalmadığını, “Beni sadece Ankara’da ismimle çağırıyorlar, İstanbul’da herkes Polat diyor.” sözleriyle dile getirdi.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – Kurt Kanunu (dizi)
2011 – Kurtlar Vadisi Filistin (sinema)
2010 – Halil İbrahim Sofrası (dizi)
2007 – Kurtlar Vadisi Terör (dizi)
2007 – 2014 – Kurtlar Vadisi Pusu (dizi)
2006 – Kurtlar Vadisi Irak (sinema)
2004 – Ekmek Teknesi (dizi)
2003 – 2005 – Kurtlar Vadisi (dizi)

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Netflix’ten Yeni Dizi Geliyor!
  Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Ne Zaman Çıkacak?
 • List of Turkish TV Series to Beginning
  Turkish TV Series To Beginning! Kurtlar Vadisi Kaos, Dokuz Oğuz Dizisi, Veda Mektubu, Ego Dizisi, İki Yabancı Dizisi, Ab-ı Hayat Dizisi, Aile Dizisi, Adım Farah
 • Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’de Kadro Açıklandı!
  Bihter Filminin Oyuncu Kadrosu Bihter Kim Olacak? Nihal Kim Olacak? Firdevs Kim Olacak? Peyker Kim Olacak? Matmazel Kim Olacak?
 • Lavanta Konağı Dizisinin Çekimleri Başladı!
  Lavanta Konağı Dizisinin Konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncu Kadrosunda Kimler var? Lavanta Konağı dizisi için artık geri sayım başladı diyebiliriz. Dizi sete çıktı. Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaşacağı Lavanta Konağı dizisi fantastik konusuyla dikkat çekiyor. Lavanta Konağı dizisi konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncuları kimler? İşte #LavantaKonağı dizisiyle ilgili detaylar…
 • Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi
  Yeni Başlayacak Güçlü 8 Dizi Dizi dünyasında hız kesmiyor. Biten dizilerin ardından hemen bir diğeri başlıyor. İzleyicileri ekran başına bağlayacak güçlü yapımlar yolda! Yeni başlayacak diziler hangileri? Dizi savaşları başlasın… …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir