Kızılcık Şerbeti 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

kızılcık şerbeti 18

Kızılcık Şerbeti 18.bölümde Nursema Nikah Masasında!

Kızılcık Şerbeti 18.bölüm fragmanı yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 18.bölümdeneler olacak? Nursema nikah masasına oturuyor! Umut, gözyaşlarıyla Nursema’nın nikahını izliyor. İşte Kızılcık Şerbeti 18.bölümde yaşanacaklar!

Ömer’den Kıvılcım’a Evlenme Teklifi!

kızılcık şerbeti 18

Tüm tepkilere rağmen Kıvılcım emin olduğu Ömer’den yana her şeyi kulak ardı ediyordur. İkili kendinden emin bu ilişkiyi yaşamaya devam ederken Ömer’den yeni bir hamle gelerek evlilik yolunda ilk adımlar atılır.

Nursema ve Umut ilişkisi sosyal medyanın uzun zamandır gündeminde. Dizide aile, yaşam ve kültür üzerine çatışmaların işlendiği sahneler epey çok konuşuluyor. Nursema ve Umut ilişkisinin açığa çıkmasından sonra Nursema görücü usulüyle apar topar evlendirilmeye çalışılmış Umut ve Nursema’nın gözyaşları izleyenlerin içini acıtmıştı.

Kızılcık Şerbeti 18.bölümdeyse bu sahneler daha ileri boyuta taşınacak ve Nursema nikah masasına oturtulacak. Pembe Hanım’ın kızına bir yabancıymış gibi davranması duygularını görmezden gelmesi sinirleri taşıracak.

Kızılcık Şerbeti son bölümde Alev, Doğa, Çimen ve Metehan kolları sıvamış Nursema’nın evleneceği kişinin foyasını ortaya çıkarmıştı. Erkek adamın yaptıkları göz ardı edilirken Nursema, Doğa sayesinde ümitlenmişti.

Finalde Abdullah Bey ve Alev’in karşılıklı konuşması damga vurdu. Doğa’nın, İbrahim’in Nursema’dan boşanması için yaptıklarını öğrenen Abdullah, Alev’i ziyaret etti. Alev’in konuşma sırasında Nursema ve Umut’u kastederek “Seven insanlar kavuşamıyor” sözleri üzerine Abdullah’ın “Bizden mi bahsediyorsunuz?” cevabı izleyenleri adeta şoke etti. Abdullah Bey bu sözlerle neyi kastetti gözler gelecek bölüme çevrildi.

Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Kıvılcım’a evlilik teklifinde bulunan Ömer, “evet” yanıtını alıyor. Nursema’nın gelinlikle göründüğü tanıtımda Kıvılcım’ın görev aldığı okulda silahların patlaması büyük merak uyandırıyor.

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın