Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde Kim Elendi? Kısmetse Olur Eslem mi Serdar mı?

Kısmetse Olur Elenen İsim

Kısmetse Olur’da kim elendi. Eslem ve Serdar yine eleme adayı olarak gösterildi. Kısmetse Olur evinden kim ayrıldı?

Kısmetse Olur evinde yine haftanın eleme heyecanı yaşandı. Kısmetse Olur evinde Serdar ve Eslem’in tanıma yoluna gitmesi ardından evdekilerin çifti yapmacık bulması potaya girmelerine neden oldu. Evdekiler Serdar ve Eslem’in stratejik davrandıkları için eleme adayı olarak yazdılar.

Gala öncesinde Sedat, Elif, Cansel ve Oğulcan’ın yine bir arada eğlenmeleri eğlenceli anlar yarattı. Sedat kafayı Cansel’in kendisi için sarf ettiği sözlere takmıştı. Cansel ve Elif bu anlarda oldukça keyifliydi.

Eleme öncesi kızlar evi Erol’u koruma altına alırken erkekler de Ayşenur’u koruma altına aldı. İlk haftası olduğu için Bilgehan yazılamıyordu. Aybüke ve Tolga’da haftanın favori damat ve gelin adayı olunca Eslem ve Serdar eleme adayı olarak yerlerini aldılar.

Eslem veya Serdar’ın eleneceği ise haftanın birincisine bağlıydı. Haftanın favori isimleri Aybüke ve Tolga eşit oyu aldı. Eslem ve Serdar birden birbirlerine sarılıp mutlu oldular.

Öykü Serter çiftin mutlu olmasını yanlış anladıklarına yordu. Açıklamasını tekrar yaptı ve iki adayın birden elendiğini söyledi. Eslem doğru anlamışız dışarda görüşmeye devam edeceklerini söyledi.

Bu sözlerden sonra Eslem ağlamaya başladı. Bu evde güzel anılar biriktirdiğini söyledi. Kızlar ise Serdar’ın Eslem’i harcadığını söyledi.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir