Kardeşlerim Dizisi 7.Bölüm Fragmanı

Kenan ve Akif Öldü Mü?

 ATV kanalında oldukça kısa bir zamanda büyük beğeni toplayan Kardeşlerim televizyon dizisi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cüneyt Mete, Fadik Sevin Aksoy ve Simge Selçuk gibi oyuncuların bulunduğu Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 3 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Kardeşlerim dizisinde heyecan dorukta! Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan dizinin son bölümünde işler oldukça karışık bir hal aldı! Peki dizinin 7. Bölümünde bizleri neler bekliyor. Kardeşlerim dizisi 6. Bölüm izleyenlere kısaca hatırlayacak olursak Suzan merdivenlerden düşüp ağır yaralanmıştı. Nebahat ise Akif için bir plan hazırlamış, tüm çocukları eve toplayarak onlara doğum günü sürprizi yapmak istemişti. Nebahat’in amacı ise Akif ile Kadir’i karşı karşıya getirmek ve ailelerinin ölümünden sorumlu olan kişiyi onlara sunmaktı.

Dizi tamda en heyecanlı anında biterken izleyiciler 7. Bölümde neler olacağını heyecanla soruyor. İşte sizler için 7. Bölüm tüyoları.  Öncelikle Nebahat amacına ulaşacak. Yaptığı planla Akif’i zor duruma sokan Nebahat onu fena halde köşeye sıkıştırdı. Nebahat’in Akif’e teklifi ise ya bu işi tatlı şekilde çözerek tüm mal varlığını ona devredecek ya da Akif herkese rezil olacak ve bu iş hukuk önünde çözülecek!

Akif ve Kenan kaza geçirdi! Akif bu tehdit karşısında delirirken işler giderek daha da karmaşıklaşıyor. Nebahat Suzan’a resti çekerken Akif’in yaşayacağı kaza olayların seyrini daha da değiştirecek. Akif her zamanki, gibi etrafına ölüm saçmaya devam ederken bu sefer ki kurbanı Kenan oluyor. İkili gerçeklerle yüzleşirken bir anda araç kontrolden çıkıp yuvarlandı. Burada Akif için büyük bir sorun olmasa da Kenan için işler oldukça sıkıntılı. Kenan önümüzdeki bölümler yaşam mücadelesi verecek.

Emel ve Kadir yaşıyor mu? Son olarak kardeşler için ise işler yine kötüye gidiyor. Emel ve Kadir’i baygın halde bulan Asiye büyük bir şok yaşarken akıllara gelen ilk şey ikilinin karbon monoksit zehirlenmesi yaşadıkları. Gelecek bölüm dizide yaşam ve ölüm arasındaki çizgide olacak çok kişi var. Bu savaşı bir kısmı kazanırken bir kısmı da kaybedebilir. Bu karmaşa ise bir süre ortaya çıkan gerçeklerle yüzleş ilmesini erteleyecek. Ancak dizide taşlar yerinden oynadı ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir