Kardelen – Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim?

Kardelen - Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim

Kardelen – Meray Humnasheen Başrol Oyuncuları

Kardelen Pakistan dizisi dizisi 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Hint dizilerinin ardından gözler yeni başlayan Pakistan dizisine çevrildi. Bakalım Kardelen Pakistan dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Kardelen - Meray Humnasheen Başrol Oyuncuları

Kardelen dizisi 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren 16.15’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin yapımcısı Ali Faizan.

Meray Humnasheen dizisi 6 Mayıs – 1 Ekim 2022 yılında 43 bölüm yayınlandı. Başrollerini Hiba Buhari , Ahsan Khan , Shahzad Sheikh , Syed Jibran paylaştı.

Meray Humnasheen Pakistan dizisi orijinal bölümü 43’tür. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hint dizilerinde olduğu gibi bu dizide de bir bölümü 30 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 20-25 arası bölüme tekabül ediyor. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda ağustos ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

İşte Kardelen Dizisi Oyuncuları

Hiba Buhari - Hacessa

Hiba Buhari – Hacessa

Kardelen dizisinin başrol oyuncusu. Dizi de doktor olabilmek için mücadele veriyor. Kadınların okumak yerine evde kocasına yemek yapması vurgulanıyor.

Hiba Buhari, 27 Temmuz 1993’te Karaçi’de  dünyaya geldi. Yengeç burcu. Hobileri, selfie aşığı, fotoğrafçılık, doğa da gezmeyi çok sever ve yemek meraklısı.

Hiba Buhari, 2022 yılında Ahmet Araz ile evlenmiştir.

Shahzad Sheikh – Hadi

Kardelen dizisinin başrol oyuncularından biri de Shahzad Sheikh. Kardelen dizisinde Hadi karakterini canlandırıyor.

Shahzad Sheikh 26 Eylül 1982 yılında Pakistan’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu. New York Film Akademesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Kitap okumak, bisiklete binmek ve seyahat etmek hobileri arasında.

Avukat Hina Mir ile 28 Aralık 2012 de dünya evine girmiştir. Bir oğlu bir de kızı vardır.

Favori yiyecekleri pizza ve dondurma. Oyuncu sosyal medyasında sık sık Mevlana’dan sözler paylaşır.

Ahsan Khan- Darakzay

Ahsan Khan Kardelen dizisinde Darakzay karakterine hayat veriyor. Kendisi öfkeli ve kabadır. Hacessa ile nişanlıdır. Hacessa’nın okumasına karşıdır. Genel olarak kadınların okumasına karşıdır. Ama Hacessa sevgisiyle zamanla değişecektir. Ancak ömrü kısadır.

Ahsan Khan 9 Ekim 1981 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. Pakistanlıdır. 9 Ekim 1981’de Londra’da beş kardeşli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi; Londra’dan bir yazar ve şair olan bir ağabey, iki abla ve bir ikiz erkek kardeş (Yasir Khan). Oyunculuğa giden tek kişi o ve ailesi Lahor’a geri döndüğünde Devlet Koleji Üniversitesi’nde İngiliz edebiyatı alanında yüksek lisans derecesi aldı . Khan’a göre babası yarı Peştun ve annesi Punjabi’dir.

Khan, 30 Temmuz 2019’da Çocuk Edebiyatı Festivali tarafından CLF İyi Niyet Elçisi olarak atandı.

Erşan Kuneri’de Ekibe Dahil Olan Yeni İsimler!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.