Kardelen 19.Bölüm Özeti – 10 Ağustos Perşembe

kardelen-19

Darakzay ve Hacesta Evleniyor!

Kardelen 19. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 19.bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 19.Bölüm Full İzle.

Kardelen 19.bölümde neler olacak? Kardelen 19 bölüm özetinde Hacesta ve Darakzay’ın düğünü başladı. Sonabar’ın Hacesta için tuzağı Darakzay’ın başını yedi. Kardelen 19. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 19
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Hadi oldukça üzgün ve her fırsatta sevdiği kadını düşünüyor ama elinden bir şey gelmiyordur.

Darakzay ve Hacesta evliliğinde gözü yaşlı olanlardan birisi de Sonabar’dır. O da Hacesta’yı zehirlemeyi düşünür. Hacesta da düğünü için hazırlanır. Oldukça güzel görünüyordur. Hint dizilerine aşinaydık ama Pakistan düğünleri de oldukça etnik duruyor. Biya’da evlenme teklifi almıştır. Ama aklı Hacesta’dadır. Hadi’nin geri çekilmesine üzgündür. Hacesta ve Biya görüntülü konuşur. Hacesta herkese gülümser. Mutluyum imajı vermeye çalışırken belki de kendisi de bu duruma inanmak için çabalıyordur. Bir yandan da Darakzay’ın değiştiği için iyi hissediyordur. Darakzay ona düğünde takması için takılar getirir. İhtiyacı olmadığını zaten çok güzel göründüğünü söyleyerek iltifat eder. Hacesta utanmaya başlar.

Hadi dayanamaz ve Hacesta’yı arar. Hacesta bu kez telefonu açar. Hadi evlendiği için tebrik eder. Bu zamana kadar üzen her şey için özür diler. Yardıma ihtiyacı olduğunda onu düşünmesini ister. Bu bir veda konuşmasıdır. Hadi gözü yaşlı telefonu kapatır.

Düğüne Behram Khan gelir. Hacesta’nın davranışından etkilenmiş ve özür diliyordur. Hacesta’nın babasını kendisinin öldürdüğünü de itiraf eder. Koca koca adamlar ağlamaya başlamıştır. Kapılarına kadar gelip af dileyen adamı bağışlarlar. Amroz ve Shanzay’ın ise bu zamana kadar boş yere acı çektikleri de ortaya çıkmış olur.

Kardelen 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 10 Ağustos Perşembe

Ayma ise Hacesta için son kozunu oynar. Hazırladıkları sahte videoyla Sabıka ve Şehriyar’ın gözünü boyamaya çalışır. Sabıka videoyu izleyince deliye döner. Çünkü kendi ofisinde Hacesta’nın Hacesta’dan özür dilediği videodur. Sabıka yalan söylediği için Hasan’ın üzerine gider. Hasan ise tüm bunların Ayma’nın başının altından çıktığını anlatır. Bu zamana kadar yaptığı her şeyi bir bir açıklar. Hadi de oradadır. Herkes Ayma’nın yanından uzaklaşır. Hadi de yazıklar olsun nidası atar. Ayma tek başına kalmış hıçkıra hıçkıra ağlıyordur. Artık yolun sonuna gelmiştir.

Hacesta düğün alanına getirilir. Kadınlar dans etmeye başlar. Sonabar da tatlıları hazırlar. Hacesta düğün tatlısını pek sevmediği için Moray onun için ayrı bir tatlı getirtmiştir.

Hacesta düğün alanını izlerken aklından Hadi geçer. Konuşmalarını düşünür. Köyü ve köy kızları için aşkını feda ettiğini buna değmesini diler. Gönlünden de Hadi’nin uçup gitmesini ister. Daha sonra Hacesta etrafa gülücük dağıtmaya devam eder. Darakzay düğün tatlısını Hacestaya kendisi yedirmek ister. Darakzay şakalaşarak ona tatlı yedirir. Hacesta’nın sevdiği tatlıyı ise kendi yer. Yani zehirli tatlıyı Darakzay yemiş olur. Darakzay sevdiği kadını korumuş, Sonabar ise aşık olduğu adamı elleriyle zehirlemiş olur.

Darakzay erkek alanına gidip oynamaya başlar. O kadar mutludur ki bunca yılın ardından Hacesta’sına kavuşmak üzeredir. Darakzay rahatsızlanıp yere yığılır. Amroz onu kontrol eder ve nefes almadığını anlar.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!