Kardelen 12.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Salı

kardelen 12

Hacesta Okula Dönmek İstemiyor! Hadi ise Endişeli..

Kardelen 12. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 12.Bölüm Full İzle.

Kardelen 12.bölümde neler olacak? Kardelen 12. bölüm özetinde Hacesta son yaşadığı muameleden sonra okula dönmek istemiyor. Kardelen 12. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 12
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde Hacesta yaşadığı olaydan sonra kendisini odaya kapatmıştı. Hadi’nin babası onun için endişelenmiş ve evlerine gelmiştir. Ailesiyle konuşarak Hacesta’nın çok başarılı olduğunu ve onu kaybetmek istemediğini söyler. Hadi de oradadır. Darakzay’la çekişmeye başlarlar.

Darakzay, Hacesta’ya yaptığı onca kötülükten sonra yine de kıyamıyor ve ona nasıl yaklaşması gerektiğini bilemiyordur. Bir yandan da onun kalbini kırdığı için pişmanlık hisseder. Ama Hacesta ona karşı öfkelidir.

Hacesta okul arkadaşlarının yaşadığı bu olaydan sonra tekrar şehre dönmek istemiyordur. Ailesi gidebileceğini söylese de bu sefer hayallerini gömdüğünü açıklar. Oturup kaderine ağlayacaktır.

Amroz da yaşanan bu son olaydan sonra Darakzay’ın Hacesta için doğru bir eş seçimi olmadığına kanaat getirir. Bunu babasıyla paylaştığındaysa sert tepkiyle karşılaşır.

Öte yandan Hadi’nin de içi içini yiyordur. Hacesta’yı telefonla arar. Hacesta konuşmaz. Hadi arkasında olduğunu tüm herkesin onu desteklediğini açıklar. Hacesta konuşmadan kapatır. Bir an Darakzay yerine Hadi’nin olmasını diler. Ya da Hadi gibi bir akrabası olmasını çok istediğini söyler. Hadi ertesi sabah yeniden bir ses kaydı atar. Bu yola çıktığı insanları düşünmesini ister. O sırada bir bağırtı kopar. Moray düşmüştür.

Moray acı içinde kıvranır. Hacesta bacağın hızla şiştiğini söyler. Hacesta acilen şehre hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Tabi bu olay o kadar kolay olmayacaktır. Bu adamları ikna için çabalamak gereklidir. Hacesta karşısında Moray acıdan kıvranırken güçlü ol sözlerinin saçmaladığını anlayamaz. Hacesta kafayı yemek üzeredir.

Kardelen 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 1 Ağustos Salı

Kafayı yemek üzere olanlardan biri de Hadi’dir. O da tekrar yola koyularak Hacesta’yı görmek ister. Ayma ise acınası numaralar yapmaya devam eder. Hasan ile kafa kafaya verirler.

Evdekiler Moray için bir doktor getirir. Adam izinleri olacaksa bacağını görmek istediğini söyler. Çıbanın başı Darakzay yine kıyameti koparıp adamı kovar. Hacesta annesini kurban ettiğini bir anne daha feda edemeyeceğini açıklar.

Hadi ve Sonabar karşılaşır. Sonabar onu hatırlar ve soluğu Hadi’nin yanında alır. Sonabar Ayma’nın yaptığı oyunları anlatır. Sonabar’ın derdi de Hadi’nin Hacesta’yı götürmesi ve Darakzay’ın kendisine kalması…

Sonabar eve gidip Hacesta’yı zorla giydirerek Hadi’yle kaçmasını söyler. Hacesta böyle bir şeye karşı çıkar. Hadi ise eve gelip Amroz’la konuşur. Hadi, Sonabar’ın dediklerini Amroz’a anlatır. Amroz’da Sonabar’ın tüm bunları bilmesinin arkasında karısı olduğunu anlar. Amroz, Hadi’ye söz vererek Hacesta’yı getireceğini söyler. Öte yandan Darakzay’da annesinin şehre doktora gitmesini ister. Hacesta’dan kadın doktor bulmasını ister. Hacesta ise Darakzay’ın geri vites yapmasına gülmeye başlar.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!