Kardelen 10.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Cuma

Hacesta, Hadi’nin Nişanlı Olduğunu Öğrenir!

Kardelen 10. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 10.Bölüm Full İzle.

Kardelen 10.bölümde neler olacak? Kardelen 10. bölüm özetinde Darakzay, Hacesta’yı arayan Hadi’nin telefonunu açar. Hacesta’nın yüreği ağzında atmaya başlar. Ayrıca Hacesta Hadi’nin Aima ile nişanlı olduğunu duyar. Kardelen 10. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 10
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Doktor Hadi’nin ders anlatma girişimini eline kalp çizerek Biya dikkat dağıtır. Hacesta’da onu azarlar. Hadi, Biya’yı durdurup eline ne çizdiğini sorar. Biya arkadaşlarıyla iddiaya girdiği söylerken Hacesta onu susturur ve kendisini bu işe karıştırmamasını söyler. Bu Hadi’nin hoşuna gider.

Gece yağmur yağarken Hadi Hacesta’yı arar. Haacesta açıp açmamakta kararsızdır. Telefonu hızlıca açan Hacesta açıklama yapıp kendisinin bir ilgisi olmadığını söyleyip telefonu kapatır. Hadi onun bu heyecanını sevmiştir.

Hadi’nin anne ve babası oğullarının Amerika’ya gitmeden önce bir parti verilmesi gerektiğini konuşur. Hadi ise gitmeyeceğini tekrar edince evde kızılca kıyamet kopar. Anne ve baba triplere girer.

Darakzay’ın inatçı tavırlarından sonra annesinin endişelenmesiyle Hacesta hemen eve dönüp Darakzay’a pansuman yapar. Onu merak ettiğini çok önemli sınavlarını bırakıp geldiğini belirtir. Ama Darakzay hem aşık hem de kırgındır. Öfkesini dizginlemeyi öğrenememiştir.

Kardelen 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 28 Temmuz Cuma

Hacesta gitmeden Darakzay’a yakalanır. Doktor Hadi telefonla Hacesta’yı arar ve telefon Darakzay’ın elindedir. Hacesta’nın kalbi resmen yüzünde atmaya başlar.. Dili damağı kurur. Darakzay hoparlöre alır ve ikiliyi dinler. Hacesta tek nefeste ailesini görmek için köyüne gediğini ders notlarını aldığını derslerini ihmal etmeyeceğini açıklar. Hadi’ye konuşma fırsatı vermemeye çalışıyor. Darakzay telefonu kapatmadan Hacesta’nın nişanlısı olduğunu da belirtir. Bu Hadi’nin pek hoşuna gitmez.

Aima olayı anlamak için Hacesta’nın çevresinde dolaşmaya başlar. Hem ağzından laf almak hem de ders notlarını vermeye çalışır. Aima Hadi’nin flörtüz olduğundan falan bahseder. Hacesta bu konuşmalardan rahatsız olur. Aima durumu toparlamak adına sınavda çıkacak yerleri anlatır.

Sınav sonrası Aima soluğu yeniden Hacesta ve Biya’nın yanında alır. Onları dışarıya yemeğe çıkarır. Hacesta çok gergindir. Dışarı çıkmaya izni yoktur. Aima bu konuda ısrarcı davranınca çıkmak zorunda kalır. Aima arabada giderken Hadi’nin nişanlısı olduğunu söyler. Biya ve Hacesta şoke olur.

Alışveriş merkezinde gezinirken Hacesta düşmanlık yapan adama rastlar. Hacesta oldukça gerilir ve hemen adamın yetiştireceğini düşünür. Aima ise adamı bulur ve Hacesta’nın nişanlısıyla görüştüğünü ve ailesini bilgilendirmesini ister. Hacesta önden hemen Amroz abisine durumu anlatır.

Bu arada Şehriyar yemeden içmeden kesilmiş okula da gitmiyordur. Aima’nın annesi telefonda hem Hadi’yi hem de Hadi’nin annesini azarlar. Hadi de kendi kararlarını verememekten şikayetçidir.

Hadi ders çalışan Hacesta’nın yanına gelir. Uzun zamandır görüşememekten yakınır. Hacesta yine araya mesafe koyar. Aradaki kıdemi bozmamak ister. Hadi ona nişanlısı hakkında sorular sorar. Hacesta çocukluğundan beri Darakzay ile nişanlı olduğunu söyler. Hadi ise buna çok şaşırır. Başkasının kendi adına karar vermesini doğru bulmaz. Sanki Hadi kendi kararını kendi verebiliyormuşçasına… Hacesta masadan kalkamadan Hadi’nin de nişanlı olduğuna dair laf sokar. Hadi bunun mümkün olmadığını ve bu dedikoduyu kimin yaydığını sorar.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.