Kara Sevdam Hint Dizisi Başlıyor!

Kara Sevdam

Kara Sevda Hint Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Kara Sevdam Konusu?

Kanal 7 Hint dizilerine hız kesmeden devam ediyor. Seninle Yeniden 18 Kasım Cuma günü final bölümüyle ekrana geliyor. Seninle Yeniden dizisi izleyiciden tam not almayı başardı. Gözler şimdi yeni yayınlanacak Hint dizisine çevrildi. Kara Sevdam ne zaman başlayacak? Kara Sevdam başrollerinde kimler var? Kara Sevdam kaç bölüm sürecek?

Kanal 7 de Kara Sevdam ile yeni bir hint dizi macerasına hazır olun! Orijinal adı Meri Aashiqui Tum Se Hi olan dizi Seninle Yeniden dizisinin yerine geliyor. Emily Bronte’nin Uğultulu Tepeler kitabından esinlenildiği söyleniyor. Bu kitabı okuyaların eminim kafasında senaryo az biraz oluşmaya başlamıştır. Kara Sevdam 24 Haziran 2014 – 19 Şubat 2016 tarihleri ​​arasında Colurs Tv’de yayınlanmış. Başrollerini Shakti Arora ve Radhika Madan paylaşıyor.

Meri Aashiqui Tum Se Hi, en yakın arkadaşlardan sevgiliye dönüşen Ishaani ve Ranveer’ın hayatlarını konu alıyor. Ranveer’ın babası, Ishaani’nin ailesi için şoför olarak çalışır. Ishaani ve Ranveer birlikte büyürler. Pranav eve garson olarak girer. Harshad ve Falguni, Ranveer’e bir hizmetçi olarak değil, aileleri gibi davranır.

Kara Sevdam Konusu

Dizi aile değerlerini, tek taraflı aşkın acı verici yaşantısını en iyi şekilde yansıtıyor. Yakın arkadaş olan Ranveer ve Ishaani’nin gerçek dostluk ve sadakat öyküsünün, sonsuz aşk arasında ki ince çizgisini anlatır.

Ranveer’in babası Kailash, Ishaani’nin üvey babası Harshad Parekh’in şoförü olduğu için Ishaani Joshi ve Ranveer Vaghela yirmi yıldır çocukluk arkadaşıdır. İkisi birlikte büyürken Ranveer, Ishaani’ye aşık olur. Ancak ebeveynlerinin farkı nedeniyle bunu itiraf etmekte tereddüt eder. Bu nedenle, onun yalnızca en iyi arkadaşı olarak kalmayı seçer. Daha sonra bir dizi yanlış anlamalar onların ayrılmasına neden olur.

Kara Sevdam Oyuncu Kadrosu

Kara Sevdam Ne Zaman Başlayacak? Seninle Yeniden 18 Kasım Cuma günü final yapıyor. Kara Sevdam 19 Kasım Cumartesi günü başlıyor. Kara Sevdam dizisinin ortalama 100 bölüm sürmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.