Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma

kara-sevdam-89

Ishani Yine Aksiyon Peşinde!

Kara Sevdam 89 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 89. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 89. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 89 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 89
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Sorunlar hallolunca büyükanne derin bir nefes alır. Shekar’ın iyi bir damat olacağını söyler. Chatalie de herkese tatlı yedirir.

Ishani eve geri döner. Evdekiler mahcup bir şekilde Ishani’den özür diler. O sırada Shekar’ın Ishani’ye izletmek istediği cdler gelir. Ishani annesinin br cinayete kurba gidip gitmediğini güvenlik kamerasından izliyordur. Dikkatini çeken ise Ranvir’in o gün telefonla kameraya çektiğidir. Shekar ve Ishani görüntülerden bir şey yakalayabileceklerini düşünür.

Ishani, Ritika’yı arar ama açmaz. Ritika ve Ranvir yatmak üzeredir ve Ranvir, Ritika’ya ilişkilerine dair bir takım vaadlerde bulunur. Ertesi sabah Ishani evlerini arar. Ranvir ve Ritika’nın özel dans dersleri vardır.

Ritika ve Ranvir dans ederken hocaları onları izler. Ranvir’e bir takım tutkulu hareketler gösterir. Ranvir kendini tuhaf hisseder.

Ishani ve Shekar oraya gelir. Dans hocası böldükleri için kızar ve dans provası yaptıkları için onları azarlar. Ranvir ise birden gaza gelir ve Ritika’nın üzerinde o saçma tutkulu hareketleri yapmaya başlar. Ishani kendisini tuhaf hissedip arkasını döner.

Ritika bu hareketlerden sonra Ishani’yi düşünüp düşünmediğini sorar. Ranvir şoke olur ve şüpheli zihninin bir sonu tedavi olması gerektiğini söyler ve uzaklaşır.

Kara Sevdam 89.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Nisan Cuma

Shekar, Ishani’nin gitmesine engel olur. Eğer o Ranvir ise kendisinin de Shekar olduğunu tam bir drama kralı olduğunu vurgular.

Shekar dans hocasıyla muhabbete başlarken Ranvir’in de telefonu çalar. Ishani’de Ritika’yı yalnız yakalayıp konuyu ona açar.

Ritika bu konuyu Ranvir’e açmamasını ona yardım etmeyeceğini söyler. Ritika babası öldüğü bu acının nasıl bir şey olduğunu bildiği için Ishani’ye yardım edeceğini söyler. Ishani neden bu kadar çok terlediğini sorar. Ritika dans ettiği için olduğunu söyler.

Ishani, Ritika’ya mendil uzatır. Ritika problem olacağını düşünüp almak istemez. Ishani zorla eline verir. Ranvir onları uzaktan izler ve sinirlenir. Ishani’ye gidip mendilini geri uzatır ve şoföründen yıkatmasını ister.

Eve dönünce Ishani, Krishna’yı uyandırır ve akşam sangeet töreni için hazırlanmasını ister. Krishna mide bulantısıyla uyanıp koşar. Devarshla sokak lezzetlerinden yediğini belki o yüzden bozulmuş olabileceğini söyler.

Ranvir ve Ritika da kahvaltı yapıyordur. Amba, Ritika’ya bir şeyler yedirmesini ister. Ritika ise Ranvir’in telefonundan videoyu nasıl alabileceğini düşünür. Ranvir telefonu elinden bırakmaz. Ritikai Shekar ve Ishani’nin sangeet törenine davetli olduğunu söyler. İkisi de arkadaşı olduğu için bu davete katılmasının sorun teşkil edip etmediğini sorar.

Krisha masaya geldiğinde yemeklerden midesi bulanır. Devarsh’ı arayarak acil buuşması gerektiğini söyler. Ishani onun adına endişelidir. Ritika ve Ishani’de telefonda konulur ve Ritika videoyu alamadığını haber verir. Ranvir’de Ritika’nın konuşmalarını dinler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?
  Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne? Ezgi Mola’nın Yeni Dizisi Dünyayı Değiştiren Ayten Geliyor!Disney+ yeni projesi ve başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi geliyor. Ezgi Mola’yı hiç böyle bir karakterde görmediniz! Konusu bir hayli ilginç. Ezgi Mola yavaş yavaş seri katile dönüşen bir karakter olarak karşımıza çıkacak! Dünyayı Değiştiren Ayten konusu ne? Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları kimler?
 • Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!
  Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı! Aktris dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz Başrolde! Disney+ yerli yapımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Pınar Deniz’in yen imajıyla göz doldurduğu Aktris dizisi oldukça merak uyandırdı. Avukat Ceylin olarak benimsediğimiz Pınar Deniz bu kez karşımıza seri katil olarak mı çıkacak? Aktris dizisi ne zaman yayınlanacak? Aktris dizisi nerede yayınlanacak? Aktris dizisi konusu ne? Aktris dizisi oyuncuları kim?
 • Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor!
  Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor! Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı Kraliçe dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kraliçe dizisinin konusu ne? Kraliçe dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kraliçe dizisi uyarlama mı? Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe hangi kanalda yayınlanacak? İşte Kraliçe dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!
  Arayış dizisinden gelen kareler herkesi bir meraklandırdı. Fotoğraflardan gelen ilk izlenim ortaya güzel bir işin çıktığı yönünde. Dizi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Peki Arayış dizinin konusu ne? Arayış dizisinde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’den başka kimler var gelin hep birlikte bakalım.
 • Fedakar dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!
  Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’ın yayın tarihi ve günü belli oldu. Kanal 7, Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet dizilerinin ardından yeni bir diziyi yayın hayatına sokmaya hazırlanıyor. Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kim? Fedakar ne zaman başlayacak? Fedakar hangi gün yayınlanacak? İşte Fedakar dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın