Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe

kara-sevdam-88

Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı!

Kara Sevdam 88 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 88. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Nisan Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 88. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 88 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 88
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Shekar kuyumcuya girdiğinde Ishani ve büyükanne ağızlarını açık bırakan ismi görmüştü. Shekar, Ishani’ye kendisine inandığını ve yanlış bir şe yapmayacağını bildiğini söyler.

Shekar kuyumcuyu sıkıştırınca hırsızın önünce olduğunu mücevherleri getirenin Ishani olduğunu söyler. Büyükanne Shekar’ın güveninin kırılmasından korkuyor. Shekar ise Ishani’nin elinden tutup konağa götürür ve herkesin içinde itiraf etmesini ister. Ishani kendisinin çaldığını söyler. Herkes şoke olur.

Shekar, Ishani’ye valizini uzatarak evi terk etmesini ister. Ev bir anda boşalır. Ranvir ve Ishani göz göze gelir. Ranvir üzülmeye başlar. İstediği olmuştur ama tek hissettiği acıdır. Ishani yağmurda yürürken Ranvir’de arkasından onu izliyordur.

Kuyumcudaki isme gelirsek bu isim Manas’tı. Ishani ve büyükanne Manas’ın ne derdi olabileceğini düşünür. Bebeğinin henüz çok küçük olduğunu bu yüzden onu ele vermeyeceklerini düşünmüşlerdir.

Kara Sevdam 88.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 20 Nisan Perşembe

Chatalie eve gelen Ritesh’i azarlamaya başlar. Çok kötü şeyler yaşadıklarını Ishani’nin bir hırsız olduğunu, Devarsh’ın evliğinin sıkıntıya düşeceğini uğursuzluk olarak nitelendirir.

Ishani içeri girer ve Ritesh’in Chatlie’ye bağırdığını görür. Herkesten sakin olmasını ister. O sırada Manas ve Shekar içeri girer. Ritesh ise ağlıyordur. Ishani için arsa satmış o parayı ikiye katlayabilmek için kumar oynamıştır. Ritesh bunun sonunda kaybetmiş onu öldürmek isteyen adamlarla baş başa kalmıştır. Manas ise ona yardım etmek için böyle bir yol denenmiştir.

Shekar ise Ishani’ye inandığını yine başkasını korumak için kendisini feda ettiğini anlamıştır. Bu yüzden böyle bir oyun düşünmüştür. Evde güvenlik kamerasından parayı alana bakmıştır. Ishani olmadığını da böylece görmüştür.

Shekar ve Ishani birlikte yürümeye başlar. Ranvir ise onları görüp neler olduğunu anlayamaz. Yine hüsrana uğramıştır. Sinirle eve giden Ranvir düğün hazırlıklarını hızlandırır ve psikolojik olarak Ritika’ya iyi davranmaya başlar. Düğünde dans edeceklerini bu yüzden provaya başlayacaklarını belirtir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?
  Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne? Ezgi Mola’nın Yeni Dizisi Dünyayı Değiştiren Ayten Geliyor!Disney+ yeni projesi ve başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi geliyor. Ezgi Mola’yı hiç böyle bir karakterde görmediniz! Konusu bir hayli ilginç. Ezgi Mola yavaş yavaş seri katile dönüşen bir karakter olarak karşımıza çıkacak! Dünyayı Değiştiren Ayten konusu ne? Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları kimler?
 • Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!
  Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı! Aktris dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz Başrolde! Disney+ yerli yapımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Pınar Deniz’in yen imajıyla göz doldurduğu Aktris dizisi oldukça merak uyandırdı. Avukat Ceylin olarak benimsediğimiz Pınar Deniz bu kez karşımıza seri katil olarak mı çıkacak? Aktris dizisi ne zaman yayınlanacak? Aktris dizisi nerede yayınlanacak? Aktris dizisi konusu ne? Aktris dizisi oyuncuları kim?
 • Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor!
  Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor! Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı Kraliçe dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kraliçe dizisinin konusu ne? Kraliçe dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kraliçe dizisi uyarlama mı? Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe hangi kanalda yayınlanacak? İşte Kraliçe dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!
  Arayış dizisinden gelen kareler herkesi bir meraklandırdı. Fotoğraflardan gelen ilk izlenim ortaya güzel bir işin çıktığı yönünde. Dizi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Peki Arayış dizinin konusu ne? Arayış dizisinde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’den başka kimler var gelin hep birlikte bakalım.
 • Fedakar dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!
  Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’ın yayın tarihi ve günü belli oldu. Kanal 7, Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet dizilerinin ardından yeni bir diziyi yayın hayatına sokmaya hazırlanıyor. Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kim? Fedakar ne zaman başlayacak? Fedakar hangi gün yayınlanacak? İşte Fedakar dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın