Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba

kara-sevdam-87

Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!

Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 87. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 19 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 87. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 87 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 87
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde yine bir takım yanlış anlaşılmalar baş göstermiş ve Ranvir töreni basmıştı. Yine Ishani’ye hakaret ederek onu hırsızlıkla suçlamaya başlıyor. Kuyumcuya gidip mücevher baktığında Shekar’ın ailesine ait takılarla karşılaştığını ve ipotek dildiğini öğrenir.

Ranvir ipoteğin Ishani tarafından yapıldığını savunur. Oysaki kuyumcu bunu saklamış ve ismi veremeyeceğini söylemiştir. Ranvir’de herkesin içinde baş şüphelinin Ishani olduğunun altını çizer.

Shekar bu konuşmalardan sonra Ranvir’in yakasına yapışır. Ishani hakkında daha fazla konuşamayacağını ileri gittiğini savunur. Ranvir ise hala Ishani’yi nişanlısı olarak nasıl kabul ettiğini sorgular.

Ritika’da gelir ve Ranvir ondan Shekar’la konuşmasını arkadaşını kurtarmasını ister. Ishani ise altınlara bakmaya gider ve kutuların boş olduğunu görür. Herkes şok geçirir. Ishani ağlayarak orayı terk eder. Bay Mehra’da Shekar ve Ranvir’i ayırır.

Kara Sevdam 87.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 19 Nisan Çarşamba

Ishani’nin peşinden büyükannede gider. Ishani, büyükannesine böyle bir şey yapmadığını kendisine inanmasını ister. Büyükannesi zaten ona inanıyordur. Onun Harshad Parekh’in kızı olduğu asla yanlış bir şey yapmayacağını belirtir.

Ishani ve büyükanne gerçekleri açığa çıkarmaları gerektiğini düşünerek kuyumcuya giderler. Altınların yok olduğunu birinin bilerek Ishani’ye suçu yüklediğini düşünürler.

Bu arada evde Ishani’nin yokluğu fark edilir. Ranvir her zamanki gibi kaçtığını savunur. Shekar Ishani’yi merak edince Krishna ve Kanchal’ın Ishani konusunda geri adım attığı görülür. Ishani’nin altınları çalana kişi olduğuna inanırlar. Shekar ise onlara yaptığı iyilikleri hatırlatarak hemen vazgeçtiklerini ima eder.

Ishani ve büyükanne kuyumcuya girerler. Kuyumcu ser verip sır vermez. Büyükannenin ısrarı ve geçmişte yaptığı iyilikleri hatırlatınca adam kağıda altınları ipotek edenin ismini yazar. Ishani ve büyükannenin ağzı açık kalır. O sırada da içeri Shekar girer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?
  Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne? Ezgi Mola’nın Yeni Dizisi Dünyayı Değiştiren Ayten Geliyor!Disney+ yeni projesi ve başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi geliyor. Ezgi Mola’yı hiç böyle bir karakterde görmediniz! Konusu bir hayli ilginç. Ezgi Mola yavaş yavaş seri katile dönüşen bir karakter olarak karşımıza çıkacak! Dünyayı Değiştiren Ayten konusu ne? Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları kimler?
 • Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!
  Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı! Aktris dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz Başrolde! Disney+ yerli yapımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Pınar Deniz’in yen imajıyla göz doldurduğu Aktris dizisi oldukça merak uyandırdı. Avukat Ceylin olarak benimsediğimiz Pınar Deniz bu kez karşımıza seri katil olarak mı çıkacak? Aktris dizisi ne zaman yayınlanacak? Aktris dizisi nerede yayınlanacak? Aktris dizisi konusu ne? Aktris dizisi oyuncuları kim?
 • Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor!
  Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor! Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı Kraliçe dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kraliçe dizisinin konusu ne? Kraliçe dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kraliçe dizisi uyarlama mı? Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe hangi kanalda yayınlanacak? İşte Kraliçe dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!
  Arayış dizisinden gelen kareler herkesi bir meraklandırdı. Fotoğraflardan gelen ilk izlenim ortaya güzel bir işin çıktığı yönünde. Dizi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Peki Arayış dizinin konusu ne? Arayış dizisinde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’den başka kimler var gelin hep birlikte bakalım.
 • Fedakar dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!
  Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’ın yayın tarihi ve günü belli oldu. Kanal 7, Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet dizilerinin ardından yeni bir diziyi yayın hayatına sokmaya hazırlanıyor. Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kim? Fedakar ne zaman başlayacak? Fedakar hangi gün yayınlanacak? İşte Fedakar dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın