Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi

kara-sevdam-85

Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!

Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 85. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 17 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 85. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin arasına girmeey çalışırken Ritika onu dumura uğratacak… Kara Sevdam 85 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 85
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ranvir yine Ishani ve Shekar üzerindeki baskısına devam eder. Shekar’a yanlış yaptığı üzerinde durur. Zamanında şoförken yükselmeyi hiç düşünmediğini çünkü Ishani’den ayrılmak istemediğini anlatır. Ondan ayrıldıktan sonra ise hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Shekar’a da Ishani’nin her şeyini elinden alacağını söyler. Shekar, Ishani’yi ondan daha iyi tanıdığını savunur.

Yanlarına aile avukatı gelir. Bay Dalmia, büyük babasının vasiyetine göre Shekhar’ın mal varlığının yarısının karısına gideceğini, şimdi oraya Ishaani’nin adını koymak zorunda olduğunu söyler. Ranvir bunun üzerine laf sokmaya kalkarken, Shekar Ishani’nin kendisi için oruç tuttuğunu artık ilk düğün ritüelini mahvetmemesi gerektiğini söyler. Shekar ayrıca Ishani’nin hapisten çıktıktan sonra neden kendisine uğramadığını sorar.

Ishani evde tek kalmıştır. Kapı çalar ve gelenin Shekar olduğunu düşünür. Ama gelen Ranvir’dir. Ranvir, Shekar’ın büyükbabasından kalan mirasa konmaya çalıştığını söyler. Yine aralarında hırslı bir kavga çıkar. İkili hararetli konuşurken aile eve gelir.

Kara Sevdam 85.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 17 Nisan Pazartesi

Ranvir konuşmalarını duyduklarını gülerek Ishani’nin foyasını ortaya çıkardığını düşünür. Shekar’ın yanına giderek parası için birlikte olduğunu itiraf ettiğini söyler.

İçeri giren Ritika ise durumu aydınlatır. Ishani’nin kendisini aradığını ve konuşmaları duyduğunu söyler. Artık buna katlanamadığını kendi düğünleri yerine Ishani’yle ilgilendiğini ve artık Ritika’yı öldüreceğini söyler. Ranvir yine kendi ayağını sıkmış gibi görünüyordur.

Bu arada törenler başlar. Ranvir, Ritika’nın peşinden koşmaya devam eder. Ritika da gözyaşlarıyla Ranvir’i oynatmaya başlamıştır. Ona olan güvenini kaybetmiştir. Ishani ve ailesinden özür dilemediği sürece onu affetmeyeceğini söyler.

Ranvir eli kolu bağlı herkesten özür dilemeye gider. Mahcup olmuştur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?
  Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne? Ezgi Mola’nın Yeni Dizisi Dünyayı Değiştiren Ayten Geliyor!Disney+ yeni projesi ve başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi geliyor. Ezgi Mola’yı hiç böyle bir karakterde görmediniz! Konusu bir hayli ilginç. Ezgi Mola yavaş yavaş seri katile dönüşen bir karakter olarak karşımıza çıkacak! Dünyayı Değiştiren Ayten konusu ne? Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları kimler?
 • Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!
  Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı! Aktris dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz Başrolde! Disney+ yerli yapımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Pınar Deniz’in yen imajıyla göz doldurduğu Aktris dizisi oldukça merak uyandırdı. Avukat Ceylin olarak benimsediğimiz Pınar Deniz bu kez karşımıza seri katil olarak mı çıkacak? Aktris dizisi ne zaman yayınlanacak? Aktris dizisi nerede yayınlanacak? Aktris dizisi konusu ne? Aktris dizisi oyuncuları kim?
 • Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor!
  Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor! Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı Kraliçe dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kraliçe dizisinin konusu ne? Kraliçe dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kraliçe dizisi uyarlama mı? Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe hangi kanalda yayınlanacak? İşte Kraliçe dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!
  Arayış dizisinden gelen kareler herkesi bir meraklandırdı. Fotoğraflardan gelen ilk izlenim ortaya güzel bir işin çıktığı yönünde. Dizi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Peki Arayış dizinin konusu ne? Arayış dizisinde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’den başka kimler var gelin hep birlikte bakalım.
 • Fedakar dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!
  Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’ın yayın tarihi ve günü belli oldu. Kanal 7, Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet dizilerinin ardından yeni bir diziyi yayın hayatına sokmaya hazırlanıyor. Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kim? Fedakar ne zaman başlayacak? Fedakar hangi gün yayınlanacak? İşte Fedakar dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın