Kara Sevdam 63 Bölüm Özeti – 26 Mart Pazar

kara sevdam 63

İdam Vakti!

Kara Sevdam 63 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 63. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Mart Pazar yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 63. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 63 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 63. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan 63. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin son mahkemesi görülür. Mahkemede sessizliğini koruyan Ishani için karar onanır. Kara Sevdam 63 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 63
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam hint dizisinde Falguni ve Nitin pazarda karşılaşmıştı. Nitin, Falgu’ni’ye kendisiyle birlikte ailesinin evinde kalabileceğini söyler. Falguni bundan hoşlanmaz. Nitin istiyorsa kira da verebileceğini söyler. Falguni çokça düşündükten sonra yapacak bir şeyi olmadığına karar verir.

Shekar Ishani’yi kurtarmanın yollarını arar.. Onun hakkında dosyaları inceler. Ranvir de saatin yaklaştığını görüp cezaevine gitmeye çalışır. Yolda Ritika arayarak bebeğinin tekme atmadığını korktuğunu söyler. Ranvir annesine ya da Parul’u aramasını ister. Ritika’nın ısrarıyla Ranvir, Ishani yerine Ritika’nın yanına gitmek zorunda kalır.

Müfettiş, Ishani’ye son dileğini sorar. Ishani gazete okumak ister. Müfettişin getirdiği gazetede Ranvir’in ödül aldığı fotoğraf vardır. Ishani gözyaşları içinde okur. Gazete kupürünün kirlenmemesi için sarisiyle siler.

Ardından Ishani son kez yıkanır. Ranvir de yeniden Ishani’ye yetişmeye çalışır. Ishani müfettişin kolunda idam yerine getirilir. Önce kafasına örtü geçirilir daha sonra ayakları bağlanır. Müfettiş saatine bakıp başıyla işaret verir ve ip çekilir. Ranvir cezaevine vardığında idam cezası için verilen saatin 3 dakika geçtiğini görür. Kapıdaki görevlilere sorduğunda cezanın gerçekleştiğini öğrenip yıkılır. Ranvir hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar. Karakol görevlileri etrafına toplanır, ağlarken İshani’nin adını haykırır.

Kara Sevdam 63.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 23 Mart Pazar

Ceset çıkarılırken Ishani’nin şaşkınlıkla cesede baktığını görüyoruz. Ishani neler olduğunu sorar. Müfettiş bir masumun sonuna özgürlüğüne kavuştuğunu müjdeler. Ishani ise kızgındır. Onu kimin kurtardığını sorar. Ishani bakanla da kavga etmeye başlar. Ishani kendisi asılmazsa suçun Ranvir’in üzerine kalmasından endişe eder. Müfettiş korkmamasını dosyanın kapandığını artık evine gitmesini ster.

Ishani mutlu mesut hazırlanıp Ranvir’e ne diyeceğini düşünür. Takılarını takıp çıkar. Ranvir ise karısının cenazesini istese de kimse onunla konuşmaz. Yıkık bir şekilde yollarda yürür. Ishani televizyon mağazasında Ranvir’in ödül aldığı görüntüleri görür. İçeriye girip gülümseyerek onu izler. Ardından Ranvir’in ödülü eşine verdiği sahneyi görüp bozulur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 11.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Yalnız Beni Sev 11.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Şamşir Evini Terk Etti! Yeni Hayatı Epey Zorlayıcı… Yalnız Beni Sev 11.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 11. bölüm özetinde gerçekleri öğrenen Şamşir bakalım nasıl bir yol izleyecek? Yalnız Beni Sev 11. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 85.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma
  Candan Öte 85.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma Riya’nın Ölümünün Arkasındaki Sır Ne? Candan Öte 85.bölümde neler olacak? Candan Öte 85. bölüm özetinde Jevika, Viren’in yokluğuyla yıkılır. Jevika, Viren’in suçsuz olduğuna sonuna kadar inanıyordur. Candan Öte 85. bölüm özeti devam ediyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın