Kara Sevdam 51 Bölüm Özeti – 14 Mart Salı

kara sevdam 51

Sevgililer Gününe Davetsiz Misafir!

Kara Sevdam 51 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 51. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Mart Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 51. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 51. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 51. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 14 Mart Salı günü yayınlanacak olan 51. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’yle yalnız kalmak için plan yapmıştı. Fakat şanssız çiftin kapısını davetsiz bir misafir çalacaktır. Kara Sevdam 51.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 51
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir ve Ishani birlikte evde yalnız sevgililer gününü kutlamaya çalışıyordu. Bir türlü romantik olamayan çiftimiz birbirleriyle kavga ediyordu. Ranvir’in sürprizlerine karşılık dalga geçen İshani sonunda Ranvir’in hıncına uğrar.

Ranvir Ishani’nin üzerindeki beyaz sabahlığı alıp fırlatır ve Ishani’nin kırmızı elbiseyle kalmasını sağlar. Ardından Ranvir küvetten suları alıp Ishani’yi ıslatır. İkili eğlenirken kapı çalar. Ishani basıldıklarını düşünürken Ranvir sipariş ettiği pizzaların geldiğini söyler. Ishani dalıp sabahlıkla kapıyı açmaya giderken Ranvir’de de peşinden koşar. İkili kapıyı açtıklarında şoke olur.

Ritika, Sharman’ın yanına masaya geri döner. Ritika, Sharman’ın sarhoş olduğunu fark eder. Ona kendisini sevip sevmediğini sorar.

Ranvir’in akrabaları gelmiştir. Ranvir, Ishani’yi arkasına saklar. Ishani kaçarak uzaklaşır. Ranvir gülümser ve nasıl bu kadar aniden geldiklerini sorar. Tedavi için geldiklerini öğrenir.

Misafirler içeri girer ve yemek isterler. Ranvir aşçıların izinli olduğunu söyler. Sizde bu şans olduktan sonra sevgililer günü de hüsrana uğramış olur. Misafirler pizza yerken Ranvir garibim de onları izler. Ishani de o kadar çok acıkmıştır ki ağzının suyu aka aka izler. Ranvir’den kendisine pizza getirmesini işaret eder. Misafirler mum ışığında pizzaları götürüyordur. Tüm romantizm yerlerdedir. Ishani ışıkları yakar.

Ranvir pizzaları tabağa alıp götürürken Piky gitmemesini yanlarında yemesini söyler. Ranvir sos bahanesiyle mutfağa gider. Ishani, Ranvir’in elinden tabağı alıp yemeğe başlar. Ranvir ise birbirlerine yedireceklerini düşünüp kızmaya başlar. Pinky denen kadın ikiliyi basınca Ranvir ve Ishani kavga ediyormuş gibi yapar. Ishani kalkıp masadaki kolayı da bu bahaneyle alır.

Koca konakta başka oda yokmuş gibi misafirler Ishani ve Ranvir’le yatar. Misafirler uyurken rahatsız edici sesler çıkarır. Ishani ve Ranvir eskisi gibi buluşup koridorda koşmaya başlar. Ranvir, Ishani’yi öpecekken adam çıkagelir. Üzerlerine yürürken adamın uyurgezer olduğu anlaşılır.

 bakar. Ishaani onun çok açık fikirli olduğunu söylüyor. RV, geniş fikirli olmadığını, uyurgezer olduğunu söylüyor. Mausa ji arkasını döner ve geri döner. RV ve Ishaani diğer tarafa koşar. RV mutfakta Ishaani’ye yaklaşır, Mausa ji tekrar kapıyı açar. RV ve Ishaani’ye yönelir ama Ishaani buzdolabına geldiğini fark eder. Buzdolabının kapısını açar, RV ona bir muz verir, onu alır ve mutfağa gider.

Amba ve Baa birlikte  eve gelir. Ranvir ve Ishani yeni bir yakınlaşmaya hazırlanırken şimdi ailelerinin gelmesinden endişe ederler.

Kara Sevdam 51.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 14 Mart Salı

Girish yüzünü örterek hastaneye gelip Shanaila’yı izler. Adam Girish’e engel olmaya çalışırken rüşvetle susturur. Kız kardeşinin bu kadar sürede nasıl gelişme gösterdiğini sorar. Biriin ona çok para harcadığını ve doktor getirttiğini öğrenir.

Ritika günaydın diyerek Sharman’ın odasına gelir ama Sharman çoktan evine gitmiştir. Büyükanne Sharman’ı dağılmış vaziyette bulur. Sharman şüphelerini anlatırken büyükanne güvenmesini ister. Amba ve Lakshmi bunu duyar. Lakshmi, Amba’ya Sharman’ın şüphesinin gerçekten sağlam olduğunu, şimdi Ranvir ve Ishaani için bir teklif yapmaları gerektiğini söyler. 

Ranvir yeniden soluğu Ishani’nin odasında alır. Bu sefer Ishani Ranvir’in geldiğini bilemez çünkü çanı kaldırmıştır. Ranvir, Ishani’yi öpecekken Chatali kapıda belirir. Ishani’den kapıyı açmasını ister. Ranvir nereye kaçacağını bilemez. Ishani onu giysi dolabına kapatır. Chatali de gelir gelmez dolaba yönelir ve yeni bir sariye ihtiyacı olduğunu söyler. Chatali sarilere bakarken Ranvir’i görmez.

Chatali çıkınca Ishani dolabın kapağını açar. Ranvir baygın halde kendisine doğru düşer. Ishani onu ayıltmaya çalışırken Ranvir sıkıca sarılır.

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın