Kara Sevdam 5 Bölüm Özeti – 23 Kasım Çarşamba – Ranvir’e Hırsızlık Suçlaması!

Kara Sevdam 5

Ishani, Ranvir’e Yapılan Suçlamalardan Rahatsız!

Kara Sevdam 5 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 5.bölümü Kanal 7 ekranlarında 23Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 5.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 5 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 5.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 5.bölüm özetinde Ranvir büyükanne tarafından haksızlığa uğrayacak. Ishani ise Ranvir’e yapılan muameleden rahatsızdır. Kara Sevdam 5.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 5.bölümde Sharman Amerika’dan dönmüş tüm kuzenlerine hediyeler getirmiştir. Sharman Ishani’yi üzgün bulur. Onun yanına giderek kalpli yastık verir. Bu evdeki tek kalbe sahip kız olduğunu söyler. Sharman Ranvir’e de ayakkabı getirmiştir. Bu evde herkes için koşturduğunu söyler. Ranvir’e ayakkabı almasını Ishani istemiştir. Sharman Ranvir’e Ishani’ye teşekkür etmesini tembihler.

Ranvir’in babası ise oğlunu pahalı ayakkabılarla görünce kızmaya başlar. Borçları için para biriktirdiklerini oğullarının çok kolay harcama yaptığından dem vurur. Ranvir hediye geldiğini söylese de adam triplidir.

Ishani ise Chirag meselesi yüzünden düşüncelidir. Onunla evlenmek istemiyordur. Falguni kızının bileziği kolundan çıkarmış olduğunu görür. Ona kızmaya başlar. Falguni kızının Chirag’la evlenip bu evden gitmesini istiyordur. Çünkü büyükanne her fırsatta onu aşağılıyordur. Ishani annesi gibi mantık evliliği yapıp mutlu olmak yerine Harshad gibi kalbinin sesini dinlemek istediğini söyler. Falguni kızına acıtasyon yapmaya başlar. Ishani odadan ağlayarak çıkıp küçüklüğünden beri saklandığı gizli odasına gider. Bu odayı yalnızca Ranvir biliyordur. Ishani ağlarken uyuyakalmıştır. Ranvir, Ishani’nin gaz lambasının yanında uyuduğu için hemen yardım eder. Onu odasına götürür. Büyükannenin yardımcısı ise onları görüp yetiştirir.

Büyükanne bu olaya el atarak Harshad’a İshani ve Ranvir dostluğundan memnun olmadığını söyler. Onun hizmetçi oğlu olduğunu belirtir. Dışarıda da bu imajlarının zedelenmesini istemiyordur.

Ishani odasına camdan giren birini görür. Chirag, Ishani’nin ağzını kapatıp Sharman’ı görmeye geldiğini söyler. Ishani onu odasından kovmaya çalışır Chirag, Ishani’yi gıcık etmeye çalışır. Ishani parfüm şişesiyle onu uzaklaştırır. Ishani Chirag’a bir ay süre sonunda cevabını vereceğini söylemişti. Şimdi ise bir ay bekleyemeyeceğini Ranvir’den yardım isteyeceğini düşünür.

Büyükannenin yardımcısı Chirag’ı Ishani’nin camından inip gittiğini görür. Durumu büyükanneye anlatınca o da Harshad ve Falguni’nin odasına gider. Ishani’nin adını lekeleyeceğini bir an önce kararını vermesini ister. Harshad ise annesinin yanıldığını söyler.

Kara Sevdam 5 Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ertesi sabah büyükannenin yardımcısı Ishani’den bileziği ister. Ishani bileziği yerinde bulamaz. Büyükanne ise onu azarlamaya başlar. Evde hırsız olduğunu söyleyerek Ranvir’in üzerine oynar. Ranvir’in evi aranırken annesi gözyaşların tutamaz. Büyükanne Darvesh ve Pratek’ten Ranvir’,n üzerini aramalarını ister. Çocuklar zor durumda kalır. Kendilerini kötü hisseder ama babaanne korkusuna denileni yaparlar. Ishani ise ağlıyordur babaanneden durmasını Ranvir’e haksızlık ettiklerini söyler. Büyükannenin yardımcısı Ranvir’in evinde 50 bin rupi bulduklarını söyleyerek gelir. Ranvir hemen suçlu ilan edilir. Bir hizmetkarın bu parayı birikim yapamayacağını düşünür. Harshad gelir ve annesine durmasını söyler. Ranvir’i destekler.

Chirag gelir ve bileziği odadan kendisinin aldığını itiraf eder. Ishani’nin zorla bilezik yüzünden evliliği kabul etmesini istemiyordur. Ardından Ranvir’e bu parayı nasıl biriktirdiği sorulur. Ona da Chirag Ranvir’in birikimi olduğunu söyler. Chirag, Sharman’la ortak arkadaşları Romil’i söyler. Gauri’nin evlendiği adam. İkili evden atılmış ve kulübede kalıyordur. Ranvir onları görüp yardım etmek istemiştir.

Şimdi gerçekler açığa çıkmıştır. Harshad, Ranvir’e sarılır. Büyükanne ise Gauri ve kocasının onların başına kalacağından korkar. Ishani ise Ranvir’in yanına gider. Çok bencil olduklarını tüm bunları hak etmediğini söyler. Onun için e sevdiği yiyeceklerden getirmiş sevdiği filmleri almıştır.

Ranvir’in annesi ise bu kadra hakaretten sonra bu evde kalmayacağını söyler. Kadın zaten zamanında kötü sözler duyduğu için gitmişti. Şimdi yeniden bu insanlara maruz kalıyordur. Ranvir’e zeki eğitimli olduğunu hala neden bu evde kalmaya direttiğini sorar. Oğlunun Ishani’ye aşık olduğunu anlamıştır. Tüm bunlara bu yüzden katlandığını bildiğini söyler. Anne oğul sarılıp ağlaşırlar.

Harshad annesine Ranvir’den özür dilemesi için baskı yapar. Büyükanne onlara 1 laks para vereceğini köydeki evlerinin borcunu kapatabileceklerini söyler. Ranvir borcunu ödeyeceğini söylerken büyükanne Ranvir’in annesinin çalışarak borcunu ödeyebileceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!

Bir cevap yazın