Kara Sevdam 45 Bölüm Özeti – 8 Mart Çarşamba

kara sevdam 45

Ranvir, Otelde Gauri’yi Saklıyormuş!

Kara Sevdam 45 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 45. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Mart Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 45. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 45. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 45. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 8 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 45. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Chirag’ı çok kötü dövüyor. Kara Sevdam 45.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 45
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde kuzenler Ishani’nin pastasını hazırlamış gelmesini bekliyordur. Nitin kızının doğum gününü kutlamak için ona hediye almıştır. Bugün kızının doğum günü olduğunu söyleyince Ishani kendisini kızı olarak görebileceğini söyler.

Ishani’nin doğum günü kutlanır. Ranvir’de Ishani’nin doğum gününe gelir. Ranvir’in yüzü gülüyordur. Ishani pastanın ilk dilimini Ranvir’e uzatır. Ritika’nın telefonu çalar ve telaşla konuşmaya başlar. Aynı dakika Ranvir’in de telefonu çalar ve aniden ayrılır. Elindeki pasta da yere düşer. Ritika da Ranvir’in arkasından telaşla ayrılına Sharman ve Ishani farklı düşünmeye başlar. Ishani aklındaki sorulara cevap bulabilmek için peşlerinden gidip takip eder.

Chirag , Ranvir’den intikam almak için Ritika ve Ranvir’in gizlice buluştuğu otel odasını araştırmış ve bir kadının kaldığını öğrenmiş. O odada yangın çıkartmıştır. Ritika ve Ranvir yangına girer. Ishani de peşlerindedir. Ranvir kucağında bir kadınla çıkar. Herkes birbirine bakınca Ishani, Ranvir’in kucağındaki kadının Gauri olduğunu anlar.

Kara Sevdam 45.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 8 Mart Çarşamba

Gauri hastaneye götürülür. Ishani gerçeği öğrenir. Gauri kocasından ve ailesinden durmadan dayak yiyordur. Yardım için Ranvir’i aramıştır. Gauri kimseye haber vermemesi için ondan söz almıştır. Chirag bu olayla Ranvir ve Ishani’nin arasını bozmaya çalışmış ama becerememiştir

Ishani, Ritika’yı Sharman konusunda uyarmış onunla konuşmasını istemiştir. Sharman ise evde Ishani’den gelecek cevabı beklemektedir. Hastaneden dönen Ishani, Sharman’a Gauri’yi gördüğünü söylemez. Onun yerine Ritika’ya güvenmesini ister. Sharman’ınsa güvenmeye hiç niyeti yoktur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın