Kara Sevdam 44 Bölüm Özeti – 7 Mart Salı

kara sevdam 42

Ranvir ve Ritika Birbirine Sarıldı!

Kara Sevdam 44 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 44. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Mart Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 44. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 44. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 44. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 7 Mart Salı günü yayınlanacak olan 44. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani ve Ranvir sonunda aralarındaki buzu eritti derken sahneye yeniden Chirag belası çıkıyor! Kara Sevdam 44.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 33
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir yağmurda ıslanmıştır. Kafasının çok karışık olduğunu Ishani’nin neden böyle davrandığını bir türlü anlamamıştır. Ritika, Ishani’nin onu çok sevdiğini anlatmaya çalışır. Her şeyden önce gidip Ishani’ye konuşup bu konuyu çözmesini yoksa herkesin kendi yoluna bakmasını ister.

Sharman açık kapıdan her şeyi duyar. Yanlış anda konuşmaları farklı algılar. Ritika ve Ranvir arasında bir şeyler olduğunu düşünür. Sharman hemen gidip Ishani’ye gambazlar. Ishani ise Ranvir’e güvendiğini ikisinin arasında böyle bir şey olamayacağını savunur.

Ranvir, Ishani’nin yanına konuşmaya gelir. İkili bakışmaktan konuşamaz. Zaten Ranvir’in telefonu çalar ve eve Ranvir’le konuşmak isteyenler gelir. Ranvir konuşamadan ayrılır. Ishani çalan telefon sesi duyar. Ranvir telefonunu orada unutmuştur. Ishani, Ritika’nın aradığını görür. Açıp açmamakta kararsız kalır. Ritika, Ranvir’,n konuşup konuşmadığını merak ediyordur. Ishani telefonu açtığında Ritika duygularını kim için hissettiğini anlatmasını ister. Ishani de bu durumu yanlış algılayıp ağlamaya başlar.

Ishani avukata gidip boşanma maddelerini değiştirmek ister. Maldan mülkten vazgeçtiğini Ranvir’i sıkıştırmak istemediğini söyler. Chirag ile olan mesajlaşmalarını da dosyanın içine koydurtur.

Evdekiler Ishani’nin doğum günü için pasta yapmaya hazırlanır. Pek beceremezler ve Ritika’dan yardım istenir. Sharman ise Ritika’ya pas vermez. Ritika da Ranvir yüzünden Sharman’a yalan söylemek istemiyordur.

Kara Sevdam 44.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 7 Mart Salı

Ritika, Ranvir’in odasına gider. Ranvir’e hala konuşmadığı için kızmaya başlar. İkili Ishani’nin doğum gününde güzel bir sürpriz hazırlamayı düşünür. Sharman ve Ishani’de ikiliyi uzaktan izleyip aralarında bir şey olduğunu düşünür.

Ishani ve Sharman, Ranvir ile Ritika arasında bir şeyler olduğunu sezmiş, ikili arasında bir şey olduğunu düşünmüştü. Her ne kadar Ishani, Ranvir’e inanmayı tercih etse de kalbinin sesini susturamıyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın