Kara Sevdam 43 Bölüm Özeti – 6 Mart Pazartesi

Kara Sevdam 41

Sharman ve Ishani, Ranvir ve Ritika’yı Yanlış Anlar!

Kara Sevdam 43 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 43. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 43. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 43. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 43. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 6 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 43. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani ve Ranvir sonunda aralarındaki buzu eritti derken sahneye yeniden Chirag belası çıkıyor! Kara Sevdam 43.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 43
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ishani tutuklanmış Ranvir’in ise kayıtsız tavrı evdekilerin sinirini bozmuştu. Ishani Manas’tan kimseye bir şey söylememesi için söz almıştı. Sharman hemen avukata ulaşarak karakola gidecektir. Babaannesi onu durdurup henüz nişanın tamamlanmadığını hatırlatır. Sharman daha önemli işleri olduğunu kardeşinin zor durumda olduğunu açıklar. Sharman biraz da Ritika’nın yüzüğü düşürüp Ranvir’in yanına koşmasına bozulmuştur.

Ranvir, Nitin ve Manas’a nişanın bittiğini işe koyulması gerektiğini söyler. Nitin daha fazla bu duruma kayıtsız kalamayarak Ishani’nin onu düşmanı olmadığını onu şirketi üstüne alarak onu kurtarmaya çalıştığını sahtekarlık ve komployu Ishani’nin beceremeyeceğini söyler.

Disha ve Chirag’ta elmas kavgası yapar. Chirag yanlışlıkla çöpe attığını söyleyerek dalga geçer. Ardından Disha’nın elmaslar aldığı fotoğraflarını gösterir ve tehdit eder.

Chirag’ı ofiste gören Manas üzerine yürüyüp kovmaya çalışır. Onu Ranvir durdurur ve odasına çağırır. Elmaslara karşılık evini vereceğini söyler. Chirag’ın kafası karışır. Ranvir onu köşeye sıkıştırır. Chirag elmasları verir. Ranvir ise onu oyuna getirerek elmasları alıp Chirag’ı kovar.

Tüm aile karakolda Ishani’yi kurtarmak için çabalar. Ranvir gelir ve kayıp elmasları getirdiğini söyleyerek Ishani’nin suçsuz olduğunu kanıtlar. Kadın komiser Ranvir’i köşeye sıkıştırmak için şirket sahibi olarak mı yoksa Ishani’nin kocası olarak mı geldiğini sorar. Ranvir, Ishani’nin kocası olduğunu söyler. Ranvir kayıtsız kalamamış ve Ishani’yi kurtarmıştır.

Herkes dışarı çıkıp arabalara binerken Ranvir ve Ishani göz göze gelir. Bu durumu fark eden Darvesh, Ishani’ye arabada yer olmadığını söyleyip Ranvir’in arabasına bindirir. Falguni de gülümser. Ishani ve Ranvir yan yana oturmuş derin iç çekiyordur.

İkili eve vardıklarında Amba ve Laksmi acı gerçeği öğrenir. Ranvir Ishani’yi kurtarmıştır. Şimdi bu aşk yeniden mi doğuyordur. Falguni, Ishani ve Ranvir’i uyumaları için odasına gönderir.

Kara Sevdam 43.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 6 Mart Pazartesi

Manas ise Disha’ya çok kızmıştır. İntikamını alabilmiş mi yoksa kendisine ders çıkardı mı onu merak ediyordur. Manas ve Disha kavgasında Disha düşüp bayılır. Disha, babaannesine biraz evlerinde kalmak istediğini söyler.

Ranvir ve Ishani de derin düşüncelere dalar. İkisi de ne yapacağını bilemiyordur. Ishani, Sharmanı görür. Nişan törenini engellediği için özür diler. Sharman ise Ritika’nın hareketlerinden aklı bulanmıştır. Gerçek aşk ne onu sorgulamaya başlamıştır.

Ishani, Sharman’a yanlış düşündüğü konusunda uyarır. Sharman ikna olur ve hemen Ritika’yı arar. Ritika ise akşama kadar ondan haber beklediğini sorar. İkili konuşurken kapı çalar ve Ranvir gelir. Sharman Ritika’ya neden duraksadığını sorar. Ritika bir kız arkadaşının adını verip telefonu kapatır. Sharman Ritika’nın arkadaşını arayıp Ritika’nın kendisine yalan söylediğini anlar. Hemen evine gidip gelen kişinin kim olduğunu öğrenecektir.

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!

Bir cevap yazın